Microgamingu Mega Moolah slotikas loob järjekindlalt uusi miljonäre

Microgamingu Mega Moolah slotikas loob järjekindlalt uusi miljonäreKes on eales mõne slotimängu lahti võtnud, on kindlasti kuulnud Microgamingu fenomenaalsest slotimängust Mega Moolah. Mäng on tuntuks saanud oma progressiivse jackpoti tõttu – mitte ükski teine videoslotikas maailmas pole olnud nii helde kui see slotimäng. 2015. aastal võideti selles mängus üle 17 miljoni euro, mistõttu on Microgaming oma mänguga seejuures ka Guinessi maailmarekordite hulgas kui suurima väljamaksega online-mänguautomaat.

Kui teistelgi mängutootjatel on ette näidata muljetavaldavaid võite, siis Microgamingu Mega Moolah toob jackpotivõidu teistest märksa tihemini. Vaid pisut rohkem kui kuu aega tagasi võideti taas kord miljonivõit – Grand Mondial kasiinos võideti üle 4.6 miljoni euro just sellesama slotikaga. Õnnelik võitja tegi vaid 25-sendise panuse, mis tõi elumuutva jackpotivõidu.

2018. aasta tundub tulevat Mega Moolah rekordaasta. Tänase seisuga on 14 kuud järjest olnud iga kuu vähemalt üks suur võitja, näiteks sellesama aasta jaanuaris võideti üle 2 miljoni euro. Aprillis võitnud klient oli Mega Moolah 45. suurvõitja.

Ka Microgaming ise on üllatunud, olles sõnanud, et nad pidasid 2017. aastat oma suurimaks väljamakseaastaks, ent 2018. aasta näib tulevat veelgi parem. Mega Moolah on võitudega täies hoos!

Kas ka Eesti mängijatel on võimalik võita?

Mega Moolah miljonivõidud pole küll seni Eestisse jõudnud, kuid see ei tähenda, et see poleks võimalik! Eesti parimad online kasiinod pakuvad Mega Moolah slotikat oma valikus – Betsafe, Paf, Optibet ja Coolbet võimaldavad kõik seda maailmakuulsat slotikat mängida. Paf kasiinos on võidetud Mega Moolah’ga ka näiteks väiksemaid summasid nagu 100 000 eurot, sarnased summad pole Mega Moolah puhul sugugi ebatavalised. Arvestades, et suurvõidudki pole haruldased, on Mega Moolah selgelt mängijate soosik.

Selleks, et mängida Mega Moolah slotikat, pead üksnes avama konto ühes mainitud internetikasiinodest, tegema sissemakse ning saadki alustada mängimist! Võid panustada kas või paarikümne sendiga – võiduvõimalused on sama suured nagu suuremate panustega. Lisaks on Mega Moolah lõbusa džungliteemaga, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta. Alternatiivina võid mängida Mega Moolah Isis slotikat, mis on mainitud mängu nö “väike õde”, kuid jagab sama progressiivset jackpotti.

Kui unistad suurest kasiinovõidust, siis on Mega Moolah üks parimaid slotikaid, mida mängides panna oma õnn proovile!