Soovitatud online kasiinod

Kuidas kasiinomängud töötavad?

Mingil tasandil oleme kõik kursis sellega, mida kasiinomängud endast kujutavad. Kõige lihtsamini selgitades: kasiinomängud on õnnepõhised mängud, kus tuleb teha rahapanuseid ning hea õnne korral saab võita raha.

Lootus raha võita ongi see peamine konksukoht, mis kütkestab mängureid. Eks oleme ju kõik salamisi unistanud, kuidas tabame lotoga suure rahasumma. Just samal põhimõttel töötavad absoluutselt kõik mängud ühes netikasiinos.

Olemuselt on tänapäevased netikasiino mängud üsna sarnased tüüpilisele arvutimängule, kuid lõplik põhimõte on alati sama: kasiinomängud tuginevad nö juhunumbrite generaatorile (ehk arvutialgoritmile), mis arvutab välja võidukombinatsioone. Tegemist on keerukate arvutiprogrammidega, mis genereerivad miljoneid tulemusi ja just seetõttu pole ka võimalik online kasiinomänge “üle kavaldada” – sinu kui mängija jaoks on tõepoolest kogu mängukogemus täiesti juhuslik.

Olulised kasiinomängude mõisted

Olenemata sellest, millist kasiinomängu sa mängima asud, enne tasuks end kurssi viia mõne olulise põhimõttega. Online kasiino lehel võid kohata järgnevaid olulisi mõisteid:

 • Volatiilsus – Volatiilsus märgib seda, kuivõrd tihti võib kasiinomäng võite välja loosida. Näiteks madala volatiilsusega mängus võid saada võite tihti, kuid summad on väiksemad. Kõrge volatiilsusega mängus loositakse võidukombinatsioone harvemini, kuid tüüpiliselt on summad jällegi natuke suuremad. Teisisõnu on tegemist mängu riskitasemega – mida kõrgem volatiilsus, seda riskantsem on mäng.
 • RTP – RTP (ehk return to player) tähendab tootlust (tulusust) mängijale ning seda märgitakse protsentides (nt 95%). Teisisõnu märgib see maja eelise suurust. Mida kõrgem on RTP, seda tulusam on mäng, st seda madalam on maja eelis ja seega on suurem potentsiaal raha võita. RTP pole muidugi garanteeritud, kuna tegemist on lõpuks ikkagi õnnemängudega, kuid kõrgema RTP-ga kasiinomängud on enamasti siiski paremad sinu rahakotile võrreldes teiste mängudega.
 • Võiduliinid – Võiduliinid viitavad teatud kombinatsioonidele, mida on vaja tabada raha võitmiseks. Näiteks slotimängudes on võiduliinid selgelt paika fikseeritud ja sa võidad raha siis, kui tabad eelfikseeritud kombinatsioone. Mõnes mängus võidab raha siis, kui leiad üles teatud sümbolid või saad samasugused sümbolid üksteise kõrvale.
 • Panus – Panus tähendab sinupoolset rahalist panust, st kui palju raha sa paned korraga ühel keerutusel/voorul mängu. Oma panuse suurust näed alati ekraanil ning saad igas mängus panuse suurust muuta. Olenevalt mängust võib minimaalne lubatud panus olla isegi vaid 0.10€.
 • Mündid – Kasiinomängudes viidatakse panuse suurusele müntides (just nagu vanasti kasiinos mängides) ning sa saad valida, mitu “münti” soovid mängu panna ühe võiduliini kohta. Näiteks, 1 mündi väärtus on 0.01€ ning sa tahad mängu panna 10 münti, on sinu panus väärt 0.1€. Ka paljude mängude võidusummasid ja -potentsiaali märgitakse müntide väärtuses, seega saad oma tegeliku võidusumma välja arvutada siis, kui korrutad võidetud müntide koguse oma seatud mündiväärtusega.
 • Boonus – Ehkki oleme kõik harjunud sellega, et kasiinodes jagatakse niisama rahalisi boonuseid, siis enamikel moodsatel kasiinomängudel on nö sisseehitatud boonusmängud. Näiteks võib slotimäng sisaldada eraldi boonusvooru, tasuta spinne, asendussümboleid ja mitmeid muid boonusmehhanisme. Vahel tasub mäng suisa valida just boonusvooru järgi.
Leia sobiv online kasiino
Kõigepealt pead end varustama kasiinokontoga. Selle jaoks leia meie lehelt sobiv Eesti kasiino - kõik meie valikus olevad online kasiinod on Eesti tegevusloaga.
Registreeru kasiinos
Suundu kasiinosse ja ava endale seal konto, täites kiire registreerumisankeedi. See ei võta aega kauem kui minutike. PS: Eestis on ka kontovabasid kasiinosid - leiad sellised ka meie võrdlusest.
Tee esimene sissemakse
Kasiinomängude pärisraha eest mängimiseks tuleb teha kasiinosse sissemakse, kuid soovi korral võid mängida esialgu kasvõi 10-20 euroga.
Proovi kasiinomänge
Ongi kõik - oled nüüd valmis mängima! Suundu kasiino mänguvalikusse ja klõpsa mängudel, et neid lähemalt näha. Turvalisemaks mängimiseks võid teha esialgu vaid minimaalseid panuseid, et mõista mängu reegleid.

Kasiinomängud Eesti kasiinodes

Kas oled juba ammu kasiinodega kursis, aga ei tea hetkel, mida mängida? Või oled alles avastamas, mida üks kasiino endast kujutab? Pole vahet, kuna Eesti online kasiinodes on saadaval nii palju kasiinomänge, et võid olla pahviks löödud kogu valikust. See pole sugugi liialdus: tänapäevane standard on juba see, et igas kasiinos on vähemalt üle 1000 kasiinomängu. Just nimelt – üle tuhande.

Suurem osa online kasiinomänge on slotikad – neid toodetakse kõige rohkem ja paratamatult on slotid ka mängurite lemmikud. Küll aga anname alljärgnevalt sulle täpsema ülevaate sellest, milliseid kasiinomänge võid üleüldiselt leida ühest tüüpilisest Eesti internetikasiinost.

Slotid ehk mänguautomaadid

Mistahes Eesti kasiino lehe sa lahti ei võtaks, seal vaatavad eelkõige vastu slotid ehk mänguautomaadid. Slotid on absoluutselt #1 kasiinomängud – võiks isegi öelda, et slotid on justkui kasiinomängude sünonüümid.

Milles peitub slotikate võlu? Ilmselt lihtsuses ja adrenaliinisööstus, mida saad siis, kui ekraanile tuleb võidukombinatsioon. Kui sa pole slotikatega veel kursis, siis põhimõtteliselt kulgeb iga slotimäng samamoodi: ekraanil on hulk sümboleid, mis tiirlevad ringi tulpades ning sa võidad siis, kui saad ekraanil kokku samasugused sümbolid teatud mustris (ehk võiduliinis).

Mõnes mõttes võivad slotid olla isegi liiga lihtsakoelised või isegi igavad, sest olenemata teemast ja graafikast on lõplik põhimõte täpselt sama. Aeg-ajalt teha aga paar minutit slotitiire on ikkagi lõbus – kunagi ei tea, millal võid võita suure rahasumma.

Slotid sisaldavad mitmeid erinevaid põnevaid mehhanisme, mis võivad aga muuta mängimise palju lõbusamaks:

 • Megaways – Megaways-slotid on uued trendikad slotid, kus on tüüpilise 10-20 võiduliini asemel vahel suisa üle 10 000 või 100 000 võiduliini, mis suurendab seega võiduvõimalusi. Megaways-slotimängudes võivad rullikud suvaliselt laieneda ning ekraanile võib tekkida rohkem sümboleid – sellest ka rohkem võiduvõimalusi.
 • Wild ehk asendussümbolid – Wild-sümbolid on kõige levinumad boonussümbolid, mida võid üldse slotikatest leida. Selle sümboli korral asendab Wild-sümbol teisi sümboleid, et ekraanil tekiks võidukombinatsioon, st see sümbol astub teiste asemele. Wild-sümbolite mehhanismid võivad olla üpris mitmekülgsed ja põnevad, nt võib Wild-sümbol laieneda üle terve tulba.
 • Scatter ehk hajussümbolid – Scatter-sümbolid toovad endaga kaasa mängusisesed tasuta spinnid. Enamasti pead ekraanil kokku saama 3 Scatter-sümbolit, et aktiveerida näiteks 10 tasuta spinni.
 • Bonus Buy – Mõned tänapäevased slotid lasevad sul aktiveerida boonusmängu (nagu tasuta spinnid) otsekohe ilma õnnele lootmata. See-eest pead tegema aga palju suurema panuse, et seejärel hüpata kohe boonusmängu.
 • Jackpotid – Paljudes kasiinodes saab mängida slotikaid, kus on eriline suur peavõit ehk jackpot. Mõned slotid sisaldavad progressiivset jackpotti ehk aja jooksul aina kasvavat jackpotti (nt Mega Moolah või WowPot slotid). Sellised jackpotisummad võivad ulatuda vabalt isegi näiteks 10 miljoni euroni!

Kõigele sellele lisaks on kasiinodes saadaval peaaegu lõputult erinevate teemadega slotimänge – saadaval on kõik alates filmi- ja muusikateemalistest slotikatest kuni mütoloogia, maagia ja muude teemadeni. Slotikaid on tehtud isegi poppkultuuri ikoonide teemal (nagu Gordon Ramsay või erinevad rokkbändid).

10 kõige populaarsemat slotimängu
Slotika nimiTootjaRTPVolatiilsusVõiduliine
Book of DeadPlay'n Go94.25%Kõrge10
Money Train 2Relax Gaming96.4%Kõrge40
ReactoonzPlay'n Go94.51%KõrgeFikseerimata
Sweet BonanzaPragmatic Play96.48%KõrgeFikseerimata
StarburstNetEnt96.09%Madal10
Gonzo's QuestNetEnt95.97%Keskmine-kõrge20
Gates of OlympusPragmatic Play95.51%KõrgeFikseerimata
Wolf GoldPragmatic Play96.01%Keskmine25
Piggy RichesNetEnt96.38%Keskmine15
GemixPlay'n Go94.78%Keskmine1

Rulett

Kas ruletti on üldse vaja tutvustada? Ilmselt mitte. Me oleme kõik ruletti näinud, seda kas või teleekraanilt.

Enamikes Eesti kasiinodes saab ruletti mängida nii live-kasiino vormis kui ka tüüpilise arvutimänguna, ehkki esimene variant kipub olema eelistatud oma realistlikuse poolest.

Sarnaselt slotikatele on rulett 100% õnnemäng ja ei vaja olulist reeglite tundmist. Online kasiinode ruletimängud on tavaliselt üpris madalate panustega – pole naljalt vaja teha üle 1-euroseid panuseid (saab teha isegi 0.20-euroseid panuseid, olenevalt mänguvariandist).

Blackjack

Blackjack on veel üks mäng, mida eriti palju tutvustama ei pea – tegemist on pokkeri järel ilmselt kõige populaarsema kaardimänguga planeedil. Blackjacki võlu peitub õnne ja strateegia kombinatsioonis: ühest küljest soosib õnn seda, millised kaardid pakist tulevad, teisest küljest saad sa aga õigete/heade otsustega mõjutada, kuidas mäng kulgeda võib.

Nagu rulettki, on ka blackjack saadaval live-kasiinos ja arvutipõhise versioonina, kuid enamasti mängitakse blackjacki ikka live-kasiinos ehtsa diileri vastu.

Baccarat

Veel üks põnev kasiinomäng, mis jääb tihtipeale kahe silma vahele, on baccarat, ent see on isegi lihtsam kui rulett, kuna saad panustada ainult kolmele asjale: võidab pankur, võidab mängija või jäädakse viiki.

Selle kiire otsuse ja lihtsuse tõttu on baccarat üpris joovastav mäng. Nagu eelnevad kaks mängu, on ka baccarat saadaval live-kasiino versioonina. Enamikes kasiinodes saabki baccarat’d nautida eelkõige ehtsa diileri vastu, mitte niivõrd arvutipõhise versioonina (kuigi leidub ka seda).

Live-kasiino mängud

Live-kasiino on muutunud slotikatega võrdväärselt populaarseks, eriti just nende mängurite seas, kes tahavad ikkagi saada sedasama kasiinoelamust, mida saad tavalises füüsilises kasiinos – sära, glamuur, kaunid diilerid jne.

Kõik Eesti online kasiinod pakuvad live-kasiino mänge, eriti koostöös Evolution Gaminguga (paljud pakuvad ka Ezugi ja Pragmatic Play live-mänge). Evolution Gaming on maailma tipptegija live-kasiinomängude valdkonnas ja sestap on Eesti live-kasiinod suurepärasel tasemel.

Live-kasiinos saad mängida ehtsa diileri vastu –  krupjeed filmitakse ehtsas stuudios väga kõrgel tasemel ning kogu olukord jätab mulje nagu sa oleksid päriselt kasiinos (ehkki oled kodus ja võib-olla pikutad voodis).

Tüüpiliselt on Eesti live-kasiinodes saadaval vähemalt kümmekond ruletti ja blackjacki, baccarat-mängud, erinevad pokkerimängud ning uued gameshow-tüüpi mängud ehk omamoodi õnnemängud (need sarnanevad glamuursetele stuudiomängudele ja võivad sisaldada näiteks õnnerattaid vms põnevaid mehhanisme).

Videopokker

Pokker on niivõrd kuulus, et see väärib omaette eraldi selgitamist, kuid mis siis, kui sa ei tahagi mängida “päris” pokkerit, vaid tahaksid lihtsalt natuke pokkerisarnast elamust? Selle jaoks on loodud videopokker, mis töötab sarnaselt slotikatele: videopokker on justkui mänguautomaat, kus loositakse välja kaardid ning sinu ülesanne on proovida seejärel kokku panna võitev pokkerikäsi.

Videopokker on üsna sarnane ehtsale pokkerile, ehkki see on tõsiselt lihtsustatud ning kiiretempoline. Siiski, see on hea viis, kuidas harjutada pokkerikäsi ja hea õnne korral äkki ka võita natuke raha.

Kui tahad aga viia asjad nõksuke keerulisemaks, saad enamikes Eesti kasiinodes mängida ehtsat pokkerit, seda kas päris pokkeritarkvara kaudu või live-kasiino vahendusel. Live-kasiino pokker on natuke meelelahutuslikum ja sarnaneb tüüpilisele lihtsale pokkerivariandile, kuid see on jällegi hea viis, kuidas tuua oma ellu natuke vaheldust.

Bingo ja keno

Kas oled kunagi mõelnud, et ei viitsi oodata Bingo Loto loosimist ega lotokolmapäeva? See on selge – tänapäevases kiires elutempos ei viitsi paljud meist ajastada end teleka ette või kriipsutada läbi füüsilist bingopiletit.

Online kasiinodel on aga selle jaoks vastus: online bingo, keno ja muud lotomängud. Online bingo tegutseb 24/7 – loosimised toimuvad kogu aeg ning sisult on tegemist täpselt sama mänguga. Ka internetibingos on hulk numbreid, loosiratas ning loositakse välja numbritega pallikesi.

Samad põhimõtted kehtivad teistele lotomängudele, ehkki ei bingo ega keno ei ole kasiinomängude top viie hulgas. Siiski, mitmed Eesti kasiinod pakuvad ka bingomänge, mis annavad hea vahelduse füüsilisele bingo lotole.

Spordipanustamine

Spordiennustuste maailm on niivõrd mastaapne, et sellestki tuleb rääkida pikemalt eraldi – spordipanustamine on suur maailm, mis ulatub palju kaugemale online kasiinomaailmast. Me oleme kõik kindlasti kuulnud midagi spordiennustuste tegemisest, seda eriti suurte spordimängude ajal. Tõtt öelda, siis enamus suuremaid spordifänne on samal ajal ka spordipanustajad, sest nad loodavad oma sporditeadmistega ka natuke raha teenida.

Paljud Eesti online kasiinod on samal ajal spordiennustusplatvormid, kus saad teha spordiennustusi mistahes soovitud spordimängudele. Enamjaolt on võimalik teha ka live-panuseid (st teha spordiennustus samal ajal kui mäng veel kestab) ning uue trendina saab panustada ka e-spordile (ehk videomängudele nagu Dota, CS:GO jne).

Kuidas valida enda jaoks parimad kasiinomängud?

Selgitasime eelnevalt põgusalt seda, milliseid kasiinomänge võid kasiinodest leida, kuid on võimalik, et sa ei ole ikkagi veel päris kindel selle osas, mida siis võiksid kasiinos mängida. Ole mureta – siinkohal anname sulle 7 praktilist nippi, mille järgi valida endale sobivad kasiinomängud.

Arvesta volatiilsusega

Mõnele mängurile meeldivad riskantsed mängud. Mõnele meeldib aga see, kui võita natuke raha iga paari keerutuse järel, isegi, kui see summa on näiteks 10 senti. See on täiesti personaalne otsus ja maitse küsimus, kuid selle järgi tasub eelkõige valida ka kasiinomänge.

Mis puudutab slotikaid, siis näiteks NetEnti Starburst on populaarne suuresti seetõttu, et selle volatiilsus on madal ning seega võid saada võidukombo iga natukese aja järel. Seevastu Book of Dead on väga volatiilne mäng, kus ei pruugi isegi 20 keerutust järjest tulla ühtegi võitu.

Volatiilsuse järgi saad kindlasti palju hõlpsamalt välja selgitada, millised kasiinomängud sulle sobivad, kuigi laias laastus on ikkagi kõik kinni õnnes – ka madala volatiilsusega mängudes ei pruugi tulla võite kogu aeg.

Arvesta panuse suurusega

Esimese prioriteedina peaksid mõtlema oma rahakoti paksusele, ilma igasuguse naljata. Meil kõigil on erinev eelarve ja erinev rahapiir – mõne jaoks on okei kasutada kasiinos 10 eurot, mõni on rahul pigem 100-eurose mängueelarvega. Ühtegi õiget vastust pole – õige eelarve on eelarve, mis sobib sinu rahalise võimekusega ja ei tekita sulle eluoludes probleeme.

Sõltuvalt sinu eelarvest peaksid aga tegema ka mõistlikke panuseid ning valima mänge selle järgi, millise suurusega panused sulle sobivad. Üldise reeglina tasuks panna ühe panuse alla maksimaalselt 1% oma eelarvest.

Näiteks 100-eurose eelarve puhul ei tohiks ühe keerutuse alla panna üle 1 euro. See jällegi dikteerib, millised kasiinomängud sulle istuvad: madalama eelarve puhul ei lähe sa ilmselgelt jahtima kõrgema minimaalse panusega blackjackilaudu.

Mõtle oma oskustele ja eesmärkidele

Mida sa tahad online kasiinomängudega saavutada? Kas otsid kiiret väikest lõbu? Natuke adrenaliini? Või tahad kasutada oma strateegilist mõtlemist keerukamates mängudes?

Kiire meelelahutuse jaoks sobivad eelkõige slotid – need on lihtsad, ei vaja reeglite tundmaõppimist ning minimaalsed panused on ülimalt madalad. Seevastu pokker või blackjack on natuke strateegilisem ja nõuab reeglite tundmaõppimist.

Mängi alati tegevusloaga kasiinos

See on punkt, mida me üldiselt ei peaks isegi rõhutama, sest see on iseenesest selge – sa ei tohi mängida online kasiinos, millel pole tegevusluba. Tegelikult ei ole selleks isegi vajadust, sest Eestis on niivõrd palju kvaliteetseid online kasiinosid, ilma naljata – Eesti kasiinodes on tuhandeid mänge, seega milleks üldse mängida litsentsita kasiinos? Sellel pole mõtet.

Pealegi, kui mängid EMTA väljastatud tegevusloaga kasiinos, on kõik võidud tulumaksuvabad. Pluss, sa oled kaitstud, sest sinu selja taga on EMTA valvas pilk, mis veendub, et kasiinod tegutseksid seaduspäraselt.

Proovi tasuta demoversioone

Olgu siinkohal kohe öeldud, et tasuta demoversioonis ei võida sa päriselt raha. Kõik võidud on puhtalt demo – lihtsalt näidis.

Tasuta demoversioonid on kasulikud selleks, et saaksid näha, milline slotikas täpsemalt on (ja rõhutame siinkohal slotikaid, sest eelkõige saab just neid mängida tasuta). Kuna kasiinos on tuhandeid slotikaid, ei ole kellelgi nii palju raha, et neid kõiki pärisraha eest proovida. Selle asemel, et kulutada raha erinevate slotikate proovimisele, proovi kõigepealt tasuta varianti ja saad niimoodi teada, kas slotikas on üldse piisavalt põnev sinu jaoks.

Live-kasiino mänge ei saa küll tasuta mängida, kuid sa saad jälgida live-mängu tuba niisama, nähes lähemalt, mida diiler teeb.

Loe mängu infolehte

Jah, me teame, et mitte keegi ei viitsi lugeda tingimusi – sa tahad lihtsalt mängida ja kes see enam viitsib midagi lugeda, veel vähem reegleid.

Sa ei tohiks aga hüpata kasiinos tulle ilma mõistmata, mida sa üldse teed. Isegi, kui tegemist on slotikaga, siis igal mängul on erinevad sümbolikombod, erinevad boonused, erinevad võiduliinid, RTP-määr jne. Kõik see on kirjas mängu infolehel, mis on alati saadaval mängu ekraanil.

Võta paar hetke selleks, et infolehega tutvuda – võid sealt leida kasulikku infot, mille oleksid muidu jätnud kahe silma vahele. Pealegi, siis saad paremini aru, mis parasjagu ekraanil toimumas on.

Ära aja kaotuseid taga – sa ei tee kaotuseid tasa

Absoluutselt kõige hullem asi, mida sa mängijana teha saad, on üritada kaotuseid tasa teha. Näiteks, ütleme, et sa võitsid ühe keerutusega 100 eurot, panustasid edasi ja kaotasid selle raha uuesti ära. Su kuklas võib tiksuda mõte: aga kui ma lisan raha kasiinokontole, äkki ma võidan uuesti suure summa ja olengi omadega tasa?

See on kõige hullem mõte, mida üldse ette võtta kasiinos. Fakt on üks: maja võidab alati. Jah, vahel võidad sa mängijana korraliku rahasumma, aga enamus ajast sa siiski kaotad. Maja eelis on sisse ehitatud kõikidesse mängudesse ja lõpuks ei teeni sa kunagi oma kaotuseid tasa. Kasiinomängud on loodud lõbutsemiseks, mitte raha teenimiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Ei, see on täiesti vananenud eksiarvamus, millel on aeg maailmast lahkuda. Online kasiinomängud põhinevad keerukatel arvutiprogrammidel, kuhu on sisse kodeeritud teatud tõenäosus. Kasiino ise ei saa absoluutselt mitte kuidagi kõigutada mängu olemust ega sisu - kõik kasiinomängud on juhuslikud ning tuginevad genereeritud juhunumbrite programmile.

Saab ikka! Kasiinomängudes on täiesti võimalik raha võita, kui sa ka ise teed pärisrahas panuseid. Kõik sõltub õnnest - hea õnne korral ja tabades võidukombinatsioone ongi tulemuseks pärisrahavõit.

Jah, saab küll! Paljusid online kasiinomänge saab proovida tasuta tänu demoversioonile. Demoversioon töötab samamoodi nagu ehe mänguversioon, kuid panuseid teed hoopis mänguraha eest.

Online kasiinos saab mängida erinevaid õnnemänge - kõik kasiinomängud on sisult õnnemängud. Kõige populaarsemad kasiinomängud on slotid (mänguautomaadid), live-kasiino mängud, spordiennustused ning klassikalised kaardi- ja lauamängud.

Kasiinos saab tegelikult mängima hakata juba 10-20 euroga ning rohkemat polegi vaja, kui sa just ei taha pikemalt mängida. Paljudes kasiinomängudes on minimaalne lubatud panus vaid 0.10-0.20€.

Eestis on juba mitukümmend kvaliteetset tegevusloaga online kasiinot. See, milline on parim, sõltub suuresti sinu maitsest. See-eest leiad meie lehelt terve suure nimekirja parimatest online kasiinodest, kus saad mängida mitmeid erinevaid mänge.

Kasiinomänge tohib mängida alates 21. eluaastast ning see ongi ainus piirang. Spordipanuseid tohib aga teha juba 18. eluaastast alates.

Kui otsid boonuseid, mille eest pikendada oma kasiinomänguelamusi, oled tulnud õigesse kohta, kuna siinsamas Kasiinoboonused.ee lehel ongi olemas kõik Eesti kasiinoboonused. Vaata nimekirja ja leiad sealt endale sobiva pakkumise.

Jah, saab ikka! Kusjuures, tegelikult on kõik Eesti kasiinod mobiilsed ja saadaval sinu telefoni veebilehitseja kaudu (pole vahet, milline telefonimudel või brauser kasutusel on). Kasiinomängud on juba kohandatud kõik telefonil mängimiseks.