Soovitatud online kasiinod

Kuidas spordiennustused käivad?

Spordiennustused on midagi, millest me oleme kõik midagi kuulnud vähemalt mingil tasandil – küll oleme näinud teles spordiennustusplatvormide reklaame, küll oleme kuulnud sõpradest, kes on teinud spordipanuseid või oleme mööda jalutanud spordibaarist.

Spordipanused/totod on legendaarsed ja ei vaja pikalt selgitamist. Kiirelt selgitades tähendavad spordiennustused teatud spordimatši tulemuse ennustamist. Ütleme, et Suurbritannia ja Portugal lähevad jalgpallis vastamisi ja sa arvad, et Suurbritannia võidab. Sel juhul saad teha panuse Suurbritannia võidule ning kui see läheb nii, võidad raha.

Sinu võidusummad spordipanuste tegemisel sõltuvad koefitsiendist, mis oli määratud valitud panusele. Näiteks, kui sa panustasid Suurbritannia võidule 10€ ning koefitsient oli 1.50, võidad 15€.

Spordiennustuse tegemiseks saad kasutada online spordiennustusplatvorme, kuhu pead avama konto ning kandma natuke raha. See võtab aega maksimaalselt 5-10 minutit ja seejärel saad teha nii palju spordiennustusi kui hing vähegi ihaldab.

Kõik Eesti spordipanustamisplatvormid võimaldavad teha muidugi mitmeid muid panuseid peale otsesele võitjale panustamise – see ongi üks konksukohtadest, mis muudab spordipanuste tegemise lõbusamaks. Sa ei pea panustama ainult lõpptulemusele, vaid saad teha panuseid paljudele muudele sündmustele.

Kõige levinumad spordipanuste liigid (jalgpallis):

 • Panus ilma viigita
 • Üle/alla
 • Händikäp
 • 1. poolaja tulemus
 • Täpne skoor poolajal
 • Valitud meeskonna skoor üle/alla
 • Kummagi meeskonna väravate arv
 • Kollaste kaartide arv
 • Nurgalöökide arv

Näiteks võid teha panuse sellele, et Manchester City skoorib mingis matšis täpselt 3 väravat või skoorib üle 2 värava.

Spordipanuseid saab teha kümnetele erinevatele spordialadele, sh muidugi eelkõige jalgpall, korvpall, tennis ja hoki. Eesti spordiennustusplatvormidel saab teha panuseid ka paljudele muudele valdkondadele, sh suusasport/talisport, motosport, Eurovisiooni lauluvõistlus ja palju muud.

Spordiennustusboonused

Tead, mis on veel lahedam spordiennustustega võitmisest? See, kui valitud spordileht annab sulle lihtsalt niisama spordipanuste tegemiseks raha juurde.

Kõik Eesti suured toto korraldajad pakuvad mitmeid spordiboonuseid, mida saad kasutada selleks, et teha veelgi rohkem panuseid või suurendada oma võimalikke võite ennustusi tehes.

Kasiinoboonused.ee platvormil saad juba näha Eestis olemasolevaid spordiportaale, kuid kiireks ülevaateks leiad siitsamast kokkuvõtliku tabeli mõningate saadaolevate spordiboonustega. Alljärgnevalt selgitame ka lähemalt, milliseid spordiboonuseid võid leida.

Parimad spordiennustusboonused Eestis
SpordiennustuslehtSpordiboonusMin. sissemakseLäbimängunõueKoefitsient läbimängimisel
OptibetKuni 175€ sooduspanustena25€1xMaks. 5.0
Betsafe100% kuni 100€10€6xMin. 1.8
Ninja CasinoKuni 200%10€10xMin. 1.7
Tonybet100% kuni 100€10€5xMin. 1.5
Olybet100% kuni 200€Pole10xMin. 1.6
Posido100% kuni 100€20€1xMin. 1.5

Tervitusboonused

Esimene boonus, mis sulle pakutakse kohe spordipanustamisportaaliga liitudes, on tüüpiline spordi tervitusboonus. See töötab täpselt nagu tavalised kasiinoboonused: sinu esimesele sissemaksele lisatakse teatud hulgal boonusraha, et saaksid teha rohkem spordipanuseid.

Mitmed Eesti spordiennustusportaalid (nagu näed ülalolevast tabelist) pakuvad näiteks 100% kuni 100€ esimesel sissemaksel. See tähendab, et tehes 100-eurose ülekande oma spordikontole saad spordiplatvormi poolt juurde veel 100 eurot, tehes sulle saldole kokku 200 eurot.

Tervituspakkumisi võib olla ka teistsugused: vahel pakuvad spordiportaalid näiteks tasuta panuseid või boonuspanuseid, mis aktiveeritakse sinu kontol pärast seda, kui oled ise juba spordiennustusi teinud.

Mõlemal juhul võid juba oodata, et spordiboonusel on ka mitmed läbimängunõuded. Spordi tervitusboonus tuleb enamasti läbi mängida näiteks 5-10-kordselt, tehes spordipanuseid teatud minimaalse koefitsiendiga (enamjaolt ca 1.5-1.8). 100-eurone boonus 5x läbimängunõudega tähendab, et pead tegema spordiennustusi 500 euro ulatuses, et saaksid edukalt teha väljamakseid.

Selliste väikeste konksukohtade pärast on oluline iga aktsepteeritud boonus korralikult läbi lugeda – spordiboonustel võib olla mitmeid keerulisi lisatingimusi, millega tuleks kindlasti tutvuda enne, kui tormad boonust kasutama.

Tasuta panused

Teine populaarne spordiboonus sarnaneb tasuta spinnidele, kuid on saadaval ainult spordipanuste tegemiseks. Tasuta panused on täpselt seda, mida võid aimata – spordiportaal annab sulle võimaluse teha spordiennustusi tasuta, ilma oma rahaga riskimata. Näiteks, kui saad 5€ ulatuses tasuta panuseid, saadki nii suure summa eest teha spordiennustusi.

Kõige levinumad on aga riskivabad panused, mis tähendavad hoopis seda, et sa pead esmalt tegema ise spordiennustuse ning kui sa peaksid kaotama oma ennustusega, annab spordiportaal sulle raha tagasi. Seega lõppkokkuvõttes sa võidad ikkagi: su panus on kas võitev või sa saad lihtsalt raha tagasi.

Tasuta panuseid ei anta väga suurte summade eest: enamasti maksimaalselt 20-40 euro ulatuses. See on aga eriti hea variant algajate jaoks, kes tahavad alles alustada, kuid ei taha oma rahaga nii palju riske võtta.

Sissemakseboonused

Ülalpool rääkisime juba põgusalt sissemakseboonustest: need on boonused, mis rakenduvad sinupoolsele sissemaksele. Sissemakseboonused sõltuvad protsendist ja sinu tehtud sissemakse suurusest, seega mida suurem on sinu sissemakse, seda suurem on ka boonus.

Spordi sissemakseboonused ei kipu olema nii ekstravagantsed nagu kasiinolehe boonused (seal võid kohata isegi kuni 1000€ boonuseid). Enamus spordiportaale jäävad pigem ca 100-200 euro juurde, kuna spordiboonuste läbimängunõuded on märksa madalamad tüüpilistest kasiinoboonustest.

Igal juhul on sul hea võimalus leida pea igast suuremast spordiportaalist regulaarseid boonuseid – nii pea kui registreerud leiad juba sissemakseboonuseid, kuid sarnaseid kampaaniaid korraldatakse jooksvalt ka hiljem.

Suuremad koefitsiendid

Kõik spordiboonused pole päris tüüpilised rahalised boonused, vaid hoopis erinevad lisad, mis annavad spordipanustele natuke eeliseid juurde. Üks levinud eeliseid on suurendatud koefitsiendid teatud spordialadele, matšidele või sündmustele.

Mitmed suured spordiennustuste korraldajad tõstavad meelega oma koefitsiente, eriti lojaalsete mängijate jaoks, sest nad teavad kuivõrd palju sõltub panustamisotsuse tegemisel just koefitsiendist. Panustajad otsivad alati parima koefitsiendiga platvormi.

Kõrgemad koefitsiendid lähevad korda eriti just neile, kes tahavad spordiennustusi teha nö profimal tasemel, seega hoia silmad lahti ja eelista panustamislehti, kus koefitsiendid on kõrgemad.

Eripakkumised võistluste ajal

Suurem osa spordiboonustest on seotud erinevate spordisündmustega. Kui parasjagu toimub jalgpalli MM, olümpiamängud või muud suursündmused, võid olla kindel, et spordiennustusleht korraldab spetsiaalseid kampaaniaid ja pakkumisi just nende sündmuste panustele.

Tegemist on mitmekülgsete boonustega, mille sisu on otseses mõttes iga kord erinev. Vahel võib spordiportaal pakkuda tasuta panuseid, kui oled teinud teatud summa ulatuses spordiennustusi. Vahel võid saada niisama raha tagasi, vahel võid teenida lisaboonuseid teatud tulemuselt. Just erisündmuste ja suurvõistluste ajal tasub hoida spordiportaalidel silma peal, kuna leiad siis parimad pakkumised!

Kuidas valida parim spordiennustusleht?

Kui oled vähegi meedial pilku peal hoidnud, siis oled kindlasti juba kursis mõne spordiplatvormi nimega – neid reklaamitakse agaralt ka telekanalitel. Eestis on tegelikult aga üle kümne kvaliteetse spordiennustuslehe, igaüks neist pakub midagi huvitavat või sobib erinevat tüüpi panustajale.

Kui sa ei taha ülemäära kaua seigelda kasiinomaastikul, järgi allolevaid juhiseid, mis näitavad sulle täpsemalt, mida jälgida spordiplatvormi uurimisel. Järgides neid lihtsaid samme on parima spordiennustuslehe valimine juba palju kergem. Pea aga meeles, et saad alati kasutada ka meie lehel olevat võrdlust, kuna oleme juba sinu jaoks esile toonud suurepärased Eesti spordiennustuslehed.

Veendu, et platvormil on tegevusluba

Kui oled meie lehel ringi vaadanud, siis oled ilmselt märganud, et me jahume tegevusloast kogu aeg. Sellel on põhjus: kui sa teed spordiennustusi platvormil, millel ei ole tegevusluba, satud sa suure tõenäosusega suurde ämbrisse, sest tegemist võib olla suisa petturliku mängulehega, mis lihtsalt meelitab inimesi mängima.

Eestis on spordiennustusplatvormidel spetsiaalne tegevusluba, mis on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt. Kusjuures, tegevusluba tuleb eraldi taotleda toto ja kasiinomängude korraldamiseks, seega kui mängufirma on saanud kasiinomängude korraldusloa, ei tohi spordiennustusi veel korraldada. Spordiennustusi tohivad korraldada ainult need portaalid, kellele on väljastatud totode korraldamise luba.

Tegevusloa informatsiooni saad kontrollida nii EMTA lehelt kui ka spordiportaali jalutsist, kus peaks selline info kirjas olema.

Alternatiivina võid küll alati mängida ka mõnes välismaa litsentsiga portaalis, kuid sel juhul eelista Malta või UK tegevusloaga platvormi – need kaks seadusandlust on tuntud usaldusväärsete tegevuslubade poolest. Kui sa teed spordipanuseid aga sellises firmas, millel pole Eesti hasartmänguluba, pead hiljem maksma oma võitudelt 20% tulumaksu.

Uuri boonuseid

Me rääkisime eelnevalt juba spordiboonustest, kuid sa võib-olla mõtlesid, et sulle ei lähe boonused eriti korda. See on aga eksiarvamus, millest tasub kõrvale vaadata. Nimelt, sa ei pruugi hetkel boonustest huvituda. Võib-olla pole sul vähimatki soovi kasutada näiteks pakutavat tervitusboonust. See on täiesti okei – sa ei peagi seda kasutama.

Küll aga on ajalugu näidanud, et suurem osa mänguritest tahab varem või hiljem kasutada vähemalt platvormi pakutavaid kampaaniaid, eriti, kui korraldatakse eriboonuseid teatud suurvõistluste ajal. Vahel võid osa saada näiteks parematest koefitsientidest või võid võita auhindu teatud panuste tegemisel.

Ära löö boonustele käega ja enne, kui otsustad lõplikult ühe spordiportaali kasuks, kontrolli pakutavaid boonuseid. Üldise reeglina tasuks vaadata järgnevat:

 • kui aktiivselt korraldatakse uusi kampaaniaid – kas boonuseid on näiteks saadaval iga nädal?
 • kas portaal korraldab erikampaaniaid teatud spordisündmustele/matšidele?
 • kui suur on boonuste läbimängunõue?
 • kui suur on nõutud minimaalne koefitsient läbimängimisel?
 • kas boonusel on ka teatud võidulimiit?

Võrdle alati tingimusi, kuid ära kindlasti jäta boonuste uurimist kõrvale – see on mõjuv faktor.

Võrdle koefitsiente

Üks kõige tähtsamaid faktoreid spordiennustuslehe valimisel on koefitsiendid. Lõppude lõpuks sõltub koefitsientidest otseselt see, kui palju sul üldse võimalik võita on. Mõtle, kui õnnetu on olla siis, kui avastad, et sinu tehtud 1.50 koefitsiendiga panus oli mujal saadaval 1.80 koefitsiendiga – oleksid võinud palju rohkem võita.

Siinkohal mainime küll seda, et kuigi mõni platvorm võibki olla natuke madalamate koefitsientidega kui teised, siis see ei pruugi kehtida igale matšile. Mõnikord võib mõni platvorm pakkuda paremaid näitajaid, mõnikord pakub jälle keegi teine midagi paremat.

Paraku ei ole ühest vastust sellele, milline platvorm võib olla parim pikas perspektiivis, kuid enne liitumist võrdle üleüldiselt käimasolevaid matše ja vaata, milline platvorm pakub paremaid näitajaid. On suur tõenäosus, et see spordileht pakub ka tulevikus paremaid võimalusi.

Muide, pea meeles ka seda, et sa võid ju alati liituda ka näiteks 2-3 portaaliga, juhul, kui mõni pakub näiteks jalgpallile paremaid koefitsiente, aga teine hiilgab tennisematšidega.

Arvesta livebet võimalustega

Live-panustamine on arusaadavalt muutunud enamike mängurite lemmikvariandiks – sa saad teha panuseid siis, kui mäng alles kestab. See tähendab, et puudub kogu matšieelne ärevus ja mõtlemine, kuna sa saad otse ekraanil näha mängu kulgemist ning jooksvalt teha täpsemaid panuseid.

Enamus spordiennustuslehti pakub livebettimise võimalust, sest see on omamoodi tööstuse standard. Kõik neist ei ole aga võrdselt hea kvaliteedi või funktsionaalsusega. Näiteks võib mõni platvorm pakkuda rohkem livebet-spordialasid, mõni võib aga piirduda 3-4 põhilisega.

Kiika livebet-lehte valitud spordiennustusportaalis ning uuri, kas saadaval on kõik spordialad ja valikud, mis sulle korda lähevad. Mitmed spordiennustuslehed lasevad muuhulgas jälgida ka spordimängu live-striimi – see võib olla üks funktsioonidest, mis on määrava tähtsusega.

Arvesta espordiga

Esport on veel nii värske, et paljud panustajad pole sellele isegi suuremat tähelepanu pööranud. Kui sulle aga pakuvad huvi videomängud või oled isegi videomängur, on just see kategooria sulle loodud. Kõik Eesti suuremad spordiennustuslehed lasevad teha panuseid levinud videomängudele nagu CS:GO, League of Legends või Dota. Teisisõnu, sa saad panustada sellele, milline videomängutiim võidab teatud mänguvooru.

Espordi maailm on kiirelt arenenud nii kaugele, et maailmas tegutsevad professionaalsed videomängutiimid, just nagu tavalised sporditiimid. Osalevaid mängureid saab jälgida videostriimi vahendusel, mis muudab kogu panustamistegevuse interaktiivseks. Soovitame kindlasti uurida esporti lähemalt ja eelistada spordiennustuslehti, kus pööratakse tähelepanu ka espordi panustele.

Tutvu ka kasiinovalikuga

Me oleme seni küll rääkinud ainult spordipanustest, kuid kõik spordiennustuslehed on samal ajal tavalised kasiinod, kus saab mängida slotikaid, lauamänge, kaardimänge või nautida kaunite live-diilerite seltskonda live-kasiinos.

Enamus spordipanustajaid tahab teatud määral teha panuseid ka kasiinomängudele, seda kas või sportlikust huvist, niisama meelelahutuseks või ajaviiteks. Kui juba liitud hasartmänguplatvormiga ja läbid kogu isikutuvastuse, siis tasub valida selline portaal, kus on lisaks spordiennustustele ka küllaga kasiinomänge.

Halba ei teeks ka see, kui portaal korraldab aktiivselt kasiinoboonuseid – võib-olla tahadki vahel spordiennustuste vahepeal lülituda üle kasiinomängudele. Seetõttu soovitame eelistada mängulehte, mis on võimalikult mitmekülgne ja pakub ka küllaga kasiinomänge.

Vaata maksetingimusi

Viimaseks oleme jätnud punkti, mis on vaat et isegi kõige olulisem: spordilehe maksetingimused. Enne, kui otsustad mõne hasartmänguplatvormi kasuks, vaata üle järgnevad punktid:

 • Milliseid makseviise platvorm kasutab, kas nende hulgas on sulle sobiv?
 • Kui kiiresti töödeldakse väljamaksepäringud? (Kiiremad teevad seda 24 tunniga)
 • Kas väljamaksetele või sissemaksetele rakendub teenustasusid?
 • Millised on makselimiidid? Siinkohal tuleb eriti tähele panna väljamaksete maksimumi teatud ajaperioodi kohta.

Parimad spordiennustuslehed on paindlike maksetingimustega, kuid selge on see, et isegi kõige suurematel lehtedel on paika pandud ranged reeglid. Ära jäta maksetingimusi kahe silma vahele – suurem osa hasartmänguplatvormidel tekkivatest vaidlustest on seotud maksetega ning tihtipeale on paraku põhjuseks asjaolu, et hasartne mängur ei ole tutvunud tingimustega.

5 nippi, kuidas teha spordiennustusi nutikamalt

Need, kes teevad spordiennustusi regulaarselt, on üpris veendunud, et nende tegevus on ülimalt loogiline, kaalutletud, strateegiline ja analüütiline. Kohati sarnaneb spordiennustuste tegemine aktsiaturul kauplemisele – ka seal ju omamoodi “ennustame” ettevõtte tulemusi.

Kogenud spordipanustajatel on mõnes mõttes õigus: erinevalt teistest hasartmängudest on spordiennustused üpris strateegilised. Ära muidugi arva, et spordiennustused ongi automaatselt viis raha teenimiseks – sedasi asjad ei ole. Spordiennustused on endiselt ennustused ja keegi ei tea, mis juhtuda võib. Sul on väga suur võimalus kogu oma raha kaotada – seda kiiremini, mida egoistlikum sa oma võimetes oled.

Siinkohal jagame aga paari soovitust, mida tasuks meeles pidada, kui tahad oma spordiennustustegevuse viia natuke kaugemale ning potentsiaalselt võita natuke tihemini.

Võrdle erinevate platvormide koefitsiente

Olenevalt spordisündmusest võivad erinevad platvormid pakkuda täpselt samale sündmusele täiesti erinevat koefitsienti. Koefitsiendierinevus ei pruugi alati olla väga suur, ent pikas perspektiivis loevad need erinevused vägagi, eriti, kui panustad juba sadade (või tuhandete) eurode eest.

Seetõttu tuleks kindlasti võrrelda erinevatel platvormidel saadaolevaid koefitsiente ja valida alati vastava spordisündmuse jaoks see portaal, kus on paremad koefitsiendid. Kusjuures, see võib vabalt tähendada, et sul ongi konto 5 erinevas platvormis ja see on täiesti okei – pole mingit limiiti sellele, mitu spordiennustuskontot sul kokku olla võib (sul ei saa olla lihtsalt mitut kontot 1 platvormil). Seega, kui näiteks üks platvorm pakub kõrgeid koefitsiente jalgpallimatšidele, aga teine on paremate pakkumistega tennisemängudel, tasub valida platvorm vastavalt sellele.

See nõuab küll natuke planeerimist ja võrdlemist, kuid õigupoolest ei võta koefitsientide kiikamine aega rohkem kui paar minutit. Kui sa võtad asja tõsiselt ja tahad oma raha eest rohkem saada, on oluline natuke planeerida.

Kasuta live-panustamist

Algajad kipuvad livebettingust eemale hoidma, ilmselt kartes teha valesid otsuseid. Seda ei pea aga kartma. Live-panused on üks parimaid viise, kuidas teha võimalikult täpseid panuseid, ehkki koefitsiendid võivad olla madalamad võrreldes matšieelsete panustega. Igal juhul on aga palju lihtsam teha spordiennustusi siis, kui mäng on juba alanud ja sa oled näinud, mis mängu kestel toimunud on.

Mõned Eesti kasiinod pakuvad niivõrd sisukat live-panuste võimalust, et saad samal ajal platvormil jälgida mängu kulgemist ning jooksvalt teha uusi panuseid. Kui tahad suurendada oma võiduvõimalusi, kasuta kindlasti live-panustamist enda kasuks.

Hajuta oma panuseid

Spordiennustustele tasub mõelda natuke nagu börsil kauplemisele – sa pead oma riske hajutama ehk teisisõnu, kogu oma raha ei tohi panna ühe panuse alla! Sul võib olla ebareaalselt tugev sisetunne matši osas, sa võid olla täiesti veendunud, et üks tiim võidab, aga sellest hoolimata võib spordis kõike juhtuda. Sa ei tohiks kunagi panna ühe panuse alla rohkem kui 1-3% oma kogu mängitavast rahast, sest vastasel juhul mängid lihtsalt raha liiga kiiresti maha.

Targad spordiennustajad teevad üpris väikeseid panuseid. Pluss, ära lase end meelitada liialt kõrgetel koefitsientidel, mis on pandud nö underdog tiimile. See on üks suurimaid lõkse, millega on suur tõenäosus jällegi kogu oma raha maha mängida.

Ära tee panuseid suvaliselt

Spordiennustused ei ole nagu noolevise – võtad noole ja viskad märki, lootes, et nool jääb kinni. Tõtt öeldes, siis spordiennustustest peaksid eemale hoidma kõik, kes kavatsevad lihtsalt valida suvalise spordimatši, lootes, et nende panus võidab. Erinevalt ruletist või slotimängudest ei saa spordipanuseid niimoodi teha. Õigemini, sisuliselt on see võimalik, aga see ei too sulle mitte mingit edu – suure tõenäosusega kaotad lihtsalt kogu raha väga kiiresti.

Kui sa tahad teha spordiennustusi, tasub seda teha ainult sellistele spordimatšidele, mille puhul sa vähemalt mõistad vastavat spordiala, tunned selle reegleid ning eelistatult oledki spordifänn, kes on mänge varasemalt jälginud. Vastasel juhul ei saa sa lihtsalt aru, mis üldse toimub ning veel vähem oskaksid sa teha adekvaatseid spordiennustusi.

Kui sul hetkel ei ole spordikogemust, pole hullu – võid lihtsalt alustada spordipanustega tasapisi, jälgides mänge, lugedes spordiuudiseid jne. Ära aga tee kunagi spordiennustusi huupi.

Tee üksikpanuseid, mitte kombopanuseid

Kui sa oled alles täielik algaja ja pole palju spordiennustusi teinud, ei ole mõistlik hüpata kombopanuste juurde. Me teame kuivõrd ahvatlevad kombopanused on – väljamaksed on kõrgemad, võidud suuremad.

Kombopanustega on aga lihtne alt minna ja kui sa pole väga vilunud, on ülimalt suur tõenäosus oma vahendid maha mängida. Kombopanused on sobivamad eelkõige neile, kes teavad täpselt, mida nad teevad. Algajana on parim lahendus jääda üksikpanuste juurde – võta asja mõistusega ja rahulikult.

Korduma kippuvad küsimused

Spordiennustustega on võimalik küll raha võita, AGA see EI OLE rahateenimisviis. Tegemist on hasartmänguga ning sul on võrdväärselt sama suur võimalus kogu oma raha maha mängida. Ära tee kunagi spordiennustusi eesmärgiga raha teenida.

Kasiinoboonused.ee leht koondab kokku kõik Eesti usaldusväärsed spordiennustuslehed ja nende boonused, seega leiad hulga kasulikku infot kohe siitsamast! Vaata meie spordiplatvormide tabelit, kust leiad kõik kehtivad boonused ja olulised kampaaniad.

Kui tahad teha spordiennustusi vihjete põhjal, pead selle jaoks natuke guugeldama - siin-seal internetis on mitmeid vihjeplatvorme. Pea aga meeles, et suurem osa neist ei ole usaldusväärsed ning tegemist on endiselt vaid ennustusega. Mitte keegi ei saa garanteerida, et vihje läheb täppi. Kasuta alati oma loogikat ja ära tee panuseid pimesi usaldades mõnda vihjesaiti.

Enamikes Eesti spordiportaalides saab alustada 10-20 euroga ning esialgu võib see olla täiesti piisav selleks, et teha oma esimesed spordipanused. See, kui suuri panuseid sa teha soovid, on sinu valida - võid panustada korraga kas või ainult paar eurot. Spordiennustuste tegemiseks ei pea olema palju raha.

Spordiennustuste tegemiseks pead avama konto mõnes Eesti spordiennustusportaalis ning kandma sinna natuke raha spordipanuste tegemiseks. Seejärel saad juba luua oma panuse soovitud mängule ja tulemusele - see ongi kõik!

Jah, saab muidugi! Kõik Eesti spordiennustusplatvormid on saadaval nutitelefonis, mõnel on saadaval isegi spetsiaalne mobiiliäpp, et saaksid ennustusi veelgi lihtsamalt teha. Muidu aga piisab telefoni brauserist, mille kaudu saab väga mugavalt teha spordiennustusi, olenemata telefoni mudelist.

See, millise portaali koefitsiendid on kõrgeimad, sõltub suuresti spordisündmusest. Enamjaolt on Eesti spordiennustuslehtede koefitsiendid väga sarnased, seega tasub enne panuse tegemist lihtsalt üle vaadata, kas konkreetse spordisündmuse koefitsiendid on kuskil kõrgemad või mitte.

See, milline Eesti spordiennustusportaal on parim, sõltub suuresti sellest, mida sa otsid: kas tahad teha tavalisi spordipanuseid, kas otsid boonuseid, kas soovid teha espordi panuseid või kasutada livebet-võimalust. Igal juhul leiad meie lehelt valiku Eesti spordiportaale, mille hulgast saad hõlpsalt valida endale sobiva - valikut on küllaga!