Soovitatud online kasiinod

Miks annavad kasiinod tasuta raha?

Kui kuuled kuskilt tasuta raha pakkumist, paneb see kulmu tõstma. Kuidas on võimalik, et mängukoht jagab tasuta kasiino boonuseid nii lahkelt? Mitmeid aastaid tagasi oli olukord mängijate jaoks veelgi hämmastavam, kuna tasuta raha pakkumised olid väga populaarsed ja levinud.

Kuna mängijad kippusid neid pakkumisi aga kuritarvitama ja ei mänginud enam üldse oma rahaga, pidid kasiinod lõpetama tasuta kasiino raha pakkumise, sest see ei olnud enam lihtsalt tulus.

Tänapäeval on tasuta kasiino boonused tunduvalt karmimate tingimustega ning need on asendatud deposiidiboonuste, tasuta spinnide ja muu taolisega. Isegi, kui pakutakse võimalust saada mänguraha ilma eriliste nõudmisteta, on boonusel üsna kõrged läbimängimisnõuded.

Isegi, kui tingimused tunduvad olevat ebareaalselt kõrged, ei tasu meelt heita. Taolised kasiinoboonused on pigem „tänuavaldused“, mis antakse uuele mängijale pärast konto avamist tänutähena. Boonuse suurus võib olla küll väga väike ning enamasti mitte rohkem kui 10 eurot, kuid mõtle asjale teisest vaatevinklist: sa saad mängida õnnemänge täiesti tasuta, riskeerimata oma rahaga ning sulle antakse võimalus näha, kuidas kasiino toimib, milline on nende teenindus ja kui mugav on seal üldse mängida.

Tasuta kasiino raha ei ole enam niivõrd levinud, kuid täiesti tasuta boonuste seast võib leida sissemakseta tasuta spinnid ja vahel on tasuta pakkumisi ka spordiennustuste kategoorias. Nii saab ikkagi proovida kasiino pakutavat, isegi, kui tasuta raha kui selline on täiesti unustusse vajunud boonus.

Tasuta kasiino boonused läbimängimisnõudeta

Läbimängimisnõudeta tasuta raha pakkumised on ülimalt haruldased – parimal juhul võib saada paar eurot ning sedagi eriboonusena sünnipäeva või mõne muu tähtpäeva puhul. See on ka arusaadav, kuna tegemist on siiski pärisrahaga, mida saaks läbimängimisnõude puudumisel kohe välja kanda.

Vältimaks, et mängijad kuritarvitavad selliseid võimalusi, on boonustel peaaegu alati teatud tingimused, millest kurikuulsaim on läbimängimisnõue. See tähendab, et boonus või sellega saadud võidud tuleb läbi mängida teatud arvu kordi. Näiteks 10-kordse läbimängimisnõude korral tuleb 100-eurone boonusraha läbi mängida 1000 euro ulatuses.

Läbimängimisnõue ei pruugi samas olla aga ülemäära pöörane. Isegi paarikümnekordse nõude täitmine ei ole väga keeruline, sest tegelikult täitub nõue üsna kiiresti. Kui sa ei soovi aga tingimustega tegeleda, peaksid valima boonuse, kus taolist tingimust ei ole. Nendeks on tavaliselt spinnid, kuna tasuta raha jagamine on kasiino jaoks liialt ohtlik.

Kas Eesti kasiinodest võib leida tasuta kasiino raha pakkumisi?

Nagu mainitud, on tasuta raha jagamine kasiinodes väga haruldane. Selle põhjus on lihtne: kui boonust jagatakse liialt lihtsalt ilma igasuguse isikutuvastuseta, võivad petturid luua endale sadu kontosid võltside andmetega ja teenida niimoodi raha, ilma eales kasiinosse sissemakset tegemata.

Sellise olukorra vältimiseks on tänapäeval tasuta kasiino raha pakkumisi väga vähe ning isegi kui on, käivad nendega käsikäes ka rangemad tingimused. Esiteks tuleb konto avamisel sisestada oma isikukood ja telefoninumber – need kaks infokildu aitavad juba vältida, et luuakse suvalisi uusi kontosid võltside andmetega. Lisaks võib mõni kasiino paluda ka elukoha tõestust (näiteks üüriarve või telefoniarve) ning isikut tõendava dokumendi koopiat, läbimaks isikusamasuse tuvastamise.

Niisama riskivabalt raha teenida kasiinos võimalik ei ole. Seda tuleks meeles pidada, kuna kasiino on lõppude lõpuks siiski mängukoht ning mõeldud mõnusalt aja veetmiseks, mitte raha teenimiseks. Korralikud kasiinoboonused käivad kaasas sissemaksega.

Kui näed kuskil pakkumist, kus tingimused tunduvad olevat lausa liialt head, et tõsi olla, võib olla, et tegemist ei olegi legitiimse internetikasiinoga. Kasiinoboonused.ee lehelt leiad ainult turvalised Eesti tegevusloaga kasiinod, kes pakuvad korralikke boonuseid – kui mõni neist pakub tasuta kasiino raha, on tegemist ka igati usaldusväärse pakkumisega.

Muud sissemakse nõudeta boonused

Sissemakseta kasiino boonused on üsna haruldased ning enamasti saab boonuseid pigem siiski sissemakse tegemisel. Sissemakse nõue ei pruugi samuti olla seejuures suur – vahel on see vaid paarkümmend eurot. See tähendaks aga siiski seda, et pead enda raha kasutama. Sinu õnneks on olemas mõningaid sissemakse nõudeta boonuseid isegi praegu.

Kui tasuta raha pakkumised on üsna harvad, on tasuta spinnid tunduvalt levinumad. Sissemakseta tasuta spinnid on mõeldud mõne teatud slotimasina jaoks, need on enamasti kõige madalama panuse väärtusega ning neid antakse kümmekond, vahel vähem, vahel rohkem. Tasuta spinnid teeb eriliseks asjaolu, et vahel ei ole neil ka läbimängimisnõuet, mis tähendab, et spinnidega keerutatud võidud kuuluvad täielikult sulle.

Sissemakseta tasuta spinnid on mõeldud eelkõige uutele mängijatele, kuid mitte ainult. Vahel jagatakse neid ka siis, kui mõni mängutootja on lagedale tulnud uutmoodi mänguga, mida soovitakse pisut rohkem reklaamida. Sel juhul võib jällegi online kasiino olla helde ja jagada tasuta spinne, nägemaks, kuidas mängijad reageerivad ning milliseid muljeid uus mäng tekitab.

Sissemakse nõudeta boonuseid ei ole aga eriti rohkelt nagu oleme juba korduvalt maininud ning paraku näib neid aina vähemaks minevat. Arusaadavalt on sissemakseta boonused kasiino jaoks kulu ning nagu iga ettevõte, üritab ka internetikasiino tulu teenida. Seetõttu võib kohata sissemakse nõudeta üksnes tasuta spinne või riskivabu panuseid spordiennustuste tegemiseks ning neidki antakse pigem uutele mängijatele.

Mida silmas pidada tasuta boonuste puhul?

Tasuta boonuseid, sealhulgas boonusraha ja tasuta spinnid, on tavaliselt kaasatud tervitusboonuse hulka, mis on saadaval konto avamisel. Igal boonusel on aga teatud nõudmised, millega võiksid arvestada enne, kui haarad endalegi ühe mõnusa boonuse.

Siin on mõned taolised nõudmised, millega võiksid arvestada, eriti, kui soovid kasutada sissemakseta boonust:

  • Läbimängimisnõue: läbimängimisnõudeta boonused on väga haruldased, kuna selle nõudmiseta annaks kasiino lihtsalt raha ära niisama. See nõue aitab kaitsta kasiinol end petturite eest ning samas tagab, et kasiino jääb kasumisse. Läbimängimisnõue võib varieeruda 20-kordsest 45-kordseni, ehkki viimane neist on pigem erand ning sellest kõrgemad nõuded on juba väga haruldased, kuna selle täitmine oleks väga keeruline ja mängijate jaoks ebaatraktiivne. Kui soovid võimalikult säästlikult hakkama saada mängides, on mõistlik valida kasiino, kus läbimängimisnõue on minimaalselt väike.
  • Ajapiirang: kõigil boonustel on teatud kehtivusaeg. See võib olla näiteks 7, 14 või 30 päeva. Nendest ajaperioodidest lühemad või pikemad piirangud on jällegi erandid. Kui sa aga ei kasuta boonust selle aja jooksul või ei mängi boonust (või sellega saadud raha) läbi määratud aja jooksul, kaotad boonuse.
  • Väljakandmispiirang: mõnel kasiinol on piirang ka sellele, kui palju saab raha välja kanda oma pangakontole enne sissemakse tegemist ehk siis, kui sa pole kasiinosse veel sentigi raha kandnud. Kui kasiinol on taoline piirang ja sa võidad rohkem raha, ei saa sa paraku endale summat, mis ületab piirangu. See on üks olulisemaid põhjuseid, miks tasuks eelistada sissemaksega boonuseid. Mõtle, kui ebameeldiv on olukord siis, kui võidad jackpoti, aga ei saa seda raha endale, sest sa ei teinud sissemakset!
  • Mängupiirang: tasuta boonustel on ka teatud piirangud sellele, milliseid mänge sa saad mängida. Tasuta spinnide puhul antakse keerutused ühele või paarile konkreetsele slotikale, tasuta raha puhul on aga su käed mänguvaliku osas pisut vabamad. Sellest hoolimata on mängupiirang üks olulisi faktoreid, mida boonuse valimisel silmas pidada.

Tasuta boonused on kasulikud igale mängijale, olgu tegemist kogenud mänguri või täiesti uue kasiinosõbraga. Isegi, kui läbimängimisnõue tundub kõrgena, tasub meeles hoida, et sulle antakse tasuta raha ja võimalus proovida kasiino võimekust. Mis veelgi enam, ka tasuta boonustega on võimalik täiesti reaalselt raha võita. Tasuta spinne jagatakse vahel isegi jackpotimängudele, mistõttu on sul võimalus keerutada slotikaid, mille loosirattas on miljonid eurod.

Kui sa otsid võimalust osa saada tasuta boonustest ja otsid kõige kõrgemaid boonuseid, viska pilk peale meie võrdlustabelile, kus leiad kõik Eestis tunnustatud online kasiinod. Kopsakad kasiinoboonused võivad olla sinu omad juba mõne minutiga!