Betsafe

Kuigi Betsafe’i nimi võib kõlada võõrana, on tegemist tegelikult kunagise Triobetiga, mis tegi hiljuti läbi uuenduskuuri, võttes ühtlasi omaks uue nime. Uue nime taga peitub sama vana hea kasiino, kus saab mängida sadade slotikatega, teha spordipanuseid ning mängida esmaklassilises pokkeritoas. Lisaks asjaolule, et Betsafe’il on üks Baltimaade suurimaid pokkeritubasid, võlub kasiino mängijaid ka rohkete tervitusboonustega, andes sissemakseta tasuta spinne kõikidele uutele registreerujatele ja jagades lausa 1000 euro suurust boonust pokkerimängijatele.

Betsafe

Saa kuni 200€ mänguraha ja 70 tasuta spinniT & C Apply

Betsafe

Betsafe kasiino ehk kunagine Triobet kasiino pakub meeldejäävat mängukogemust. Kasiino jagab rohkelt boonuseid, hellitab rikkaliku mänguvalikuga ja hiilgab kiirete maksetega.

Plussid

  • Väga suur hulk erinevaid boonuseid
  • Mänguvalikus midagi igale mängijale
  • Litsentseeritud Eestis
  • Kiire ja kvaliteetne klienditugi

Miinused

  • Makseviise võiks olla rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Betsafe Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Boonustega Betsafe ei koonerda. Kasiinos toimub pidevalt jooksvaid kampaaniaid, kuid neist veelgi olulisem on esmane tervitusboonus. See on kolmeastmeline ja kokkuvõttes annab võimaluse saada 200 eurot tasuta mänguraha ja 70 tasuta spinni.

Kohe pärast seda, kui avad Betsafe’is konto, saab 20 tasuta spinni ilma sissemakseta mängu Wolf Cub jaoks. Kui need spinnid on aktiveeritud, on võimalus kasutada sissemakseboonust: see on 100%-ne ja ulatub 150 euroni. Kolmanda sammuna on võimalik saada 50%-ne boonus kuni 50 euro ulatuses, kuid magusa kingitusena antakse ka 50 tasuta spinni, ka seda Wolf Cubi slotika jaoks.

Nagu tasuta spinnidele omane, kehtib nende puhul ka läbimängimistingimus. See on 35-kordne ning sissemakseta spinnid tuleb läbi mängida juba 3 päeva jooksul. Kolmandas sammus saadud spinnide läbimängimisega on aga aega lausa 30 päeva, seega ei pea kiirustama.

Sissemakseta tasuta spinnid on Eesti kasiinode seas väga haruldased, mistõttu on see pakkumine erakordne. Kui naudid slotikaid, siis on Betsafe boonuste poolest üks parimaid mängukohti sulle!

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Kasiino nimi reedab juba pisut nende suuna – suur rõhk on spordiennustustel. Selle jaoks on olemas ka eriline Livebet funktsioon, mis võimaldab reaalajas panustada erinevatele spordimatšidele. Samuti on Betsafe üks väheseid Eesti kasiinosid, kus on spordipanustes Cash Out funktsioon.

Kasiinomängude kategoorias ei pea samuti pettuma. Ainuüksi slotikaid on valikus sadu, nende seas tunnustatud mängutootjate Microgamingu ja Net Entertainmenti mängud. Eriti võidujanulistele mängijatele on eraldi kategoorias üle 30 jackpotimängu, mille seast võid leida tuntud slotikad nagu Mega Moolah, Hall of Gods, Arabian Nights ja paljud teised.

Kõigele lisaks on kasiinos oluline rõhk pokkeril ja lauamängudel. Olemas on ka täisfunktsionaalne live-kasiino, kus on mitukümmend meelikõditavat mängulauda. Tõelised pokkeriässad saavad oma oskuseid proovile panna tipptasemel pokkeritoas. Võime julgelt öelda, et Betsafe’is on midagi igale maitsele.

Kõik mängud on kergesti leitavad tänu otsingufunktsioonile, kenale disainile ja mängukategooriatele, mistõttu võib rahul olla ka kasiiniportaali üldise kasutajasõbralikkusega.

Klienditeenindus

Boonuste ja mängude kõrval on väga oluline ka klienditeeninduse kvaliteet. Selles ei pea Betsafe’is pettuma – kasiino on lausa märkinud, et nende kliendirahulolu on üle 90%. Ainuüksi see asjaolu on piisav mõistmaks, et kasiino hindab klienditeeninduse kvaliteeti kõrgelt.

Eesti mängijatele on heaks uudiseks ka see, et Betsafe’il on eestikeelne klienditeenindus, mis on saadaval iga päev. Kui sul on mõni lihtsam küsimus, võid sellele aga vastuse leida ka nende klienditoe lehelt.

Sisse- ja väljamakseviisid

Kui on üks asi, mida Betsafe võiks parandada, on see makseviiside valik. Väljamakseid saab teha üksnes pangakontole, krediitkaardile ja Skrilli või Netelleri e-rahakotti, sissemakseid saab teha samade meetoditega, ainsaks erinevuseks on aga asjaolu, et sissemakseid saab teha ka Swedbanki ja SEB pangalinkidega.

Tänapäevases maailmas sooviks aga näha kasiinos juba rohkem maksevõimalusi ning kuna mõnel konkurendil on hulgaliselt rohkem võimalusi, leiame ka, et Betsafe’il on selles kategoorias arenguruumi. See aga ei tähenda, et maksed ei kulgeks sujuvalt – sarnaselt klienditeeninduse kvaliteedile on kasiino tuntud kiirete ja sujuvate maksete poolest.

Turvalisus

Iga Eesti mängija jaoks on üks esimesi olulisi punkte, mille alusel mängukohta valida, selle litsentseeritus. Betsafe’il on Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusluba ning tegemist on tunnustatud kasiinoga. Seda enam – kõik võidud on eestlaste jaoks tulumaksuvabad, erinevalt välismaistest kasiinodest.

Lisaks Eesti seadusandlusele vastamisele on kasiino varustatud mitmete turvasertifikaatidega ja võtab turvalisust tõsiselt. Kui sa tahad mängida kasiinos, mis ei vea sind alt ning kus su raha ja andmed on kaitstud, on Betsafe just üks selliseid internetikasiinosid. Üheskoos võrratu mänguvaliku ja korralike boonustega on Betsafe vaieldamatult üks parimaid online kasiinosid Eesti mängijate jaoks.