Betsafe

Kuigi Betsafe’i nimi võib kõlada võõrana, on tegemist tegelikult kunagise Triobetiga, mis tegi hiljuti läbi uuenduskuuri, võttes ühtlasi omaks uue nime. Uue nime taga peitub sama vana hea kasiino, kus saab mängida sadade slotikatega, teha spordipanuseid ning mängida esmaklassilises pokkeritoas. Lisaks asjaolule, et Betsafe’il on üks Baltimaade suurimaid pokkeritubasid, võlub kasiino mängijaid ka rohkete tervitusboonustega, andes sissemakseta tasuta spinne kõikidele uutele registreerujatele ja jagades lausa 1000 euro suurust boonust pokkerimängijatele.

Betsafe

Saa kuni 100€ boonusraha + kuni 500 tasuta spinniT & C Apply

Betsafe

Betsafe kasiino ehk kunagine Triobet kasiino pakub meeldejäävat mängukogemust. Kasiino jagab rohkelt boonuseid, hellitab rikkaliku mänguvalikuga ja hiilgab kiirete maksetega.

Plussid

  • Väga suur hulk erinevaid boonuseid
  • Mänguvalikus midagi igale mängijale
  • Litsentseeritud Eestis
  • Kiire ja kvaliteetne klienditugi

Miinused

  • Makseviise võiks olla rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Betsafe Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Boonustega Betsafe ei koonerda. Kasiinos toimub pidevalt jooksvaid kampaaniaid, kuid neist veelgi olulisem on esmane tervitusboonus. See on lausa üllatavalt helde: kõigil on võimalus saada kuni 100 eurot tasuta mänguraha ja kuni 500 tasuta spinni Jumanji slotikale.

Kohe pärast seda, kui avad Betsafe’is konto ja teed vähemalt 10-eurose esimese sissemakse, annab Betsafe sulle omalt poolt juurde 200%-se boonuse. Boonusraha rakendub kuni 50-eurosele sissemaksele, andes maksimaalselt 100 eurot boonusraha.

Lisaks boonusrahale on võimalik saada haruldaselt palju tasuta keerutusi. Esimese sissemakse järel on võimalik saada 50 kuni 500 tasuta keerutust NetEnti slotikale Jumanji. Täpne keerutuste arv sõltub sellest, kui hästi veab sul õnnerattal – NetEnti õnneratas loosib nimelt välja täpse keerutuste hulga.

Nagu boonustele omane, on neil ka teatud läbimängimistingimused. Boonusraha tuleb 25-kordselt läbi mängida 30 päeva jooksul, samas aga tuleb tasuta keerutuste võidud läbi mängida vaid 1-kordselt.

Tasuta spinnid on Eesti kasiinode seas niigi üsna haruldased, mistõttu on see pakkumine erakordne. Kui naudid slotikaid, siis on Betsafe boonuste poolest üks parimaid mängukohti sulle!

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Kasiino nimi reedab juba pisut nende suuna – suur rõhk on spordiennustustel. Selle jaoks on olemas ka eriline Livebet funktsioon, mis võimaldab reaalajas panustada erinevatele spordimatšidele. Samuti on Betsafe üks väheseid Eesti kasiinosid, kus on spordipanustes Cash Out funktsioon.

Kasiinomängude kategoorias ei pea samuti pettuma. Ainuüksi slotikaid on valikus sadu, nende seas tunnustatud mängutootjate Microgamingu ja Net Entertainmenti mängud. Eriti võidujanulistele mängijatele on eraldi kategoorias üle 30 jackpotimängu, mille seast võid leida tuntud slotikad nagu Mega Moolah, Hall of Gods, Arabian Nights ja paljud teised.

Kõigele lisaks on kasiinos oluline rõhk pokkeril ja lauamängudel. Olemas on ka täisfunktsionaalne live-kasiino, kus on mitukümmend meelikõditavat mängulauda. Tõelised pokkeriässad saavad oma oskuseid proovile panna tipptasemel pokkeritoas. Võime julgelt öelda, et Betsafe’is on midagi igale maitsele.

Kõik mängud on kergesti leitavad tänu otsingufunktsioonile, kenale disainile ja mängukategooriatele, mistõttu võib rahul olla ka kasiiniportaali üldise kasutajasõbralikkusega.

Klienditeenindus

Boonuste ja mängude kõrval on väga oluline ka klienditeeninduse kvaliteet. Selles ei pea Betsafe’is pettuma – kasiino on lausa märkinud, et nende kliendirahulolu on üle 90%. Ainuüksi see asjaolu on piisav mõistmaks, et kasiino hindab klienditeeninduse kvaliteeti kõrgelt.

Eesti mängijatele on heaks uudiseks ka see, et Betsafe’il on eestikeelne klienditeenindus, mis on saadaval iga päev. Kui sul on mõni lihtsam küsimus, võid sellele aga vastuse leida ka nende klienditoe lehelt.

Sisse- ja väljamakseviisid

Kui on üks asi, mida Betsafe võiks parandada, on see makseviiside valik. Väljamakseid saab teha üksnes pangakontole, krediitkaardile ja Skrilli või Netelleri e-rahakotti, sissemakseid saab teha samade meetoditega, ainsaks erinevuseks on aga asjaolu, et sissemakseid saab teha ka Swedbanki ja SEB pangalinkidega.

Tänapäevases maailmas sooviks aga näha kasiinos juba rohkem maksevõimalusi ning kuna mõnel konkurendil on hulgaliselt rohkem võimalusi, leiame ka, et Betsafe’il on selles kategoorias arenguruumi. See aga ei tähenda, et maksed ei kulgeks sujuvalt – sarnaselt klienditeeninduse kvaliteedile on kasiino tuntud kiirete ja sujuvate maksete poolest.

Turvalisus

Iga Eesti mängija jaoks on üks esimesi olulisi punkte, mille alusel mängukohta valida, selle litsentseeritus. Betsafe’il on Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusluba ning tegemist on tunnustatud kasiinoga. Seda enam – kõik võidud on eestlaste jaoks tulumaksuvabad, erinevalt välismaistest kasiinodest.

Lisaks Eesti seadusandlusele vastamisele on kasiino varustatud mitmete turvasertifikaatidega ja võtab turvalisust tõsiselt. Kui sa tahad mängida kasiinos, mis ei vea sind alt ning kus su raha ja andmed on kaitstud, on Betsafe just üks selliseid internetikasiinosid. Üheskoos võrratu mänguvaliku ja korralike boonustega on Betsafe vaieldamatult üks parimaid online kasiinosid Eesti mängijate jaoks.