Eesti online kasiinod ja nende kasiinoboonused

Internetikasiinodes mängimine on eestlaste seas muutunud aina populaarsemaks. Viimaste aastate jooksul on lisandunud Eesti kasiinode ridadesse mitmeid uusi tegijaid ning kõik Eesti kasiinod pakuvad põnevaid boonuseid ja tõeliselt moodsaid mänguvõimalusi. Live-kasiino, mobiilikasiino ja sajad boonused on kõik saadaval. Vaata siit meie nimekirja, kust leiad parimad kasiinod Eestis!

Koht
Kasiino
Boonus
Hinnang
Mine lehele
1
350 tasuta spinni uutele mängijatele
2
100% boonus kuni 200€
3
200 tasuta keerutust ilma läbimängunõudeta
4
200% boonus + 50 WinSpinni
5
500€ mänguraha deposiidita
6
100% boonus kuni 250€ + 50 boonuskeerutust
7
350 tasuta spinni uutele mängijatele
8
Võta endale 100-eurone boonus ja 100 tasuta spinni
9
Naudi kiireid sisse- ja väljamakseid!
10
4 tasuta kingitust esimesel sissemaksel
11
Uus boonuspakkumine iga päev!
12
Igakuine eksklusiivne kingiloos
13
Kuni 300 tasuta spinni esimesel sissemaksel
14
1000€ sissemakseboonust
15
Võta endale kuni 1000 eurot ja 100 tasuta spinni
16
Saa 3 esimesel sissemaksel 750€ boonusraha
17
Saa 300 eurot ja 270 tasuta spinni

Tõelised Eesti kasiinod

Olybet Eesti
OlyBet kasiinot võib pidada Eesti internetikasiinode “isaks”, kuna tegemist on vanima eestimaise online kasiinoga.

Mõiste „Eesti kasiino“ on tegelikult üsna keerukas. Mis on tegelikult üldse õige Eesti kasiino? Selleks ei ole ilmselt kasiino, mis on lihtsalt eestikeelne, kuna selliseid on hulgim ning ka meie võrdlustabelist leitavad kasiinod on samuti kõik eestikeelsed.

Kui keel ei ole määrav, siis ehk on selleks asukoht ning riik, kus kasiino on juriidiliselt registreeritud? Ka sellega on lood keerulised. Iseenesest on Eestis vaid paar tõeliselt eestimaist kasiinot – nendeks on OlyBet ja Chanz, mis on mõlemad Eesti juurtega. OlyBet on seejuures Eesti kasiinomaastiku teerajaja, olles üks esimesi online kasiinosid meie mail. Chanz, ehkki uustulija, on samuti eestimaise loomuga.

Paljud teised kasiinod on aga hoopis registreeritud Maltal, mis on omamoodi kasiino paradiis. Maltal ei ole hasartmängumaksu, mistõttu ongi see mängukorraldajate seas eelistatud riik ning võid tihti näha, et ettevõte on registreeritud Maltal.

Eesti kasiinode hulka saab aga lugeda kõik kasiinod, kellel on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud luba hasartmängude korraldamiseks internetis. Taoliseid kasiinosid on käputäis, kuid see-eest võid olla kindel, et kõik nendest kasiinodest – ka välismaise päritoluga kasiinod – on järelvalve all ja legitiimselt tegutsevad mängukohad, mis saavad tagada mängijatele turvalisuse. Kõik meie võrdluses olevad kasiinod on EMTA poolt tegevusloaga tunnustatud, mistõttu võid valida ükskõik millise võrdluses olevatest kasiinodest. Igal juhul on tegemist usaldusväärse mängukohaga, mis on läbinud terve kadalipu nõudmiseid ning tegutseb Eestis igati seaduslikult.

Turvalisusele lisaks on kõik võidud maksuvabad – see kaasneb asjaoluga, et ettevõtetel on Eestis tegevusluba ning nad maksavad Eestis hasartmängumaksu, mistõttu ei pea sina maksma võitude pealt makse. See teeb ühtlasi mängimise tunduvalt lihtsamaks ja on üks põhjuseid, miks eelistada ehtsaid Eesti kasiinosid.

Uued kasiinod Eestis

Mõned aastad tagasi, enne hasartmänguseaduse uuendusi, tegutses Eestis palju kahtlaseid kasiinosid, kelle õnge läksid ka paljud mängijad. Tänapäeval on asjad aga muutunud täielikult – Maksu- ja Tolliamet on keelanud ligipääsu taolistele lehtedele ning kui üritada mõne sellise kasiino lehele minna, blokeeritakse ligipääs brauseris.

Sellised muudatused on teinud Eesti kasiinomaailma tunduvalt turvalisemaks ja on valmistanud ette aluspõhja uute kasiinode tulekuks. Ühed kõige uuemad kasiinod, mida oleme ka arvustanud oma lehel, on Chanz ja Betsafe. Viimase puhul on tegemist tegelikult vana Triobetiga, mis tegi hiljuti läbi uuenduse, keskendudes nüüd senisest veelgi rohkem spordipanustamisele. Chanz ei ole aga mitte üksnes uus kasiino, vaid ka väga eriline, tuues Eesti kasiinomaailma sotsiaalse mängimise temaatika. Lähemalt saad nende kohta lugeda ka meie ülevaatest!

Rõõm on näha, et Eesti kasiinode ridades on juba üle kümne erineva kasiino, mis on märkimisväärne hulk. Midagi on olemas igale huvilisele – leidub esmaklassilisi pokkerikasiinosid, ennustamiskohti ja slotikate keerutamise kohti.

Eesti kasiinod ja klienditeenindus

7up Betsafe
Isegi Eestis ametlikult tegutsevates kasiinodes võib vahel kohata inglisekeelseid tekste, eriti mängujuhistes ja mänguekraanil.

Tegelikult on võimalik registreeruda mängijaks mitmetes kasiinodes, mis ei pruugi olla Eestis registreeritud, kuid üks eeliseid, miks siiski eelistada pigem Eesti tegevusloaga kasiinot, on klienditeenindus. Isegi, kui kasiino on välismaine, on üks riigis tegutsemise eelduseid lokaliseeritud klienditeenindus ehk võimekus teenindada ka Eesti kliente. Ka siis, kui kasiinos toimib kõik muidu laitmatult, võivad mõned asjad tekitada küsimusi – näiteks makse hilinemine, boonuste tingimused või isikutuvastus.

Muidugi ei saa garanteerida, et eestikeelne kasiino ka teenindab kliente Eesti keeles. Pole sugugi veider, kui leiad kasiino, mis on tõlgitud Eesti keelde, kuid tegelikult ei pakuta kliendituge. Vältimaks, et leiad kasiino, mis ei saa su probleeme lahendada, tasuks heita pilk kasiino lehel olevatele kasutustingimustele ja muudele tingimustele. Kui leiad veidralt tõlgitud tingimusi, võib juhtuda, et ka klienditoega võib olla probleeme.

Eesti kasiinodel, mis on ka registreeritud korralikult Maksu- ja Tolliameti poolt, ei ole reeglina taoliseid probleeme. Ehkki Eestis tegutseb kasiinosid, mis on välismaise päritoluga, teatakse, kui kõrgelt hinnatakse Eestis klienditoe kvaliteeti. Enamus kasiinosid märgivad ka klienditeeninduse info juures, millistes keeltes on klienditugi saadaval.

Kui sa kahtled, kas klienditugi on abivalmis, tasuks seda lihtsalt katsetada. Paljudel kasiinodel on vestlusaken, mille kaudu saad hõlpsalt ühendust klienditeenindusega. Nii ei pea sa hiljem muretsema, kas sinu valitud kasiino saab sind hädas aidata.

Eesti kasiinod ja makseviisid

Eestimaise kasiino valimisel on veel üks märkimisväärne eelis – sisse- ja väljamaksete tegemine. Kui kasiino on Eestis registreeritud, kasutavad nad suure tõenäosusega ka Eesti panku ja Eestis levinud makseviise, mis tähendab, et deposiidid ja väljamaksed toimuvad kiiremini, kui mõne välismaise kasiino puhul.

Rääkides levinud makseviisidest, siis kõikides Eesti kasiinodes on toetatud pangalingid, nende hulgas peamiselt Swedbanki, SEB ja LHV pangalingid. Kui sul on konto ühes neist pankadest (mida võib oletada, et sul on) ning ka pank kasutab seda konkreetset pangalinki, on maksete tegemine vaid mõne hetke küsimus. Makseid töödeldakse seejuures samal päeval, seega saab suurima tõenäosusega rahaga tegeldud ühe päeva jooksul.

Peaaegu kõigil kasiinodel on valikus ka krediitkaardid ja e-rahakotid nagu Skrill ja Neteller. Ka need on populaarsed makseviisid, kuid mitte kõige levinumad Eestis. Kuna e-rahakotid pole Eestis väga populaarsed, ei toeta tavaliselt kasiinod ühtegi teist e-rahakotti peale eelmainitud kahe makseviisi.

Kasiinokannete tõhususe tagamiseks võiksid enne ülekannete tegemist ka tutvuda kasiino maksepoliitikaga. Nagu mainitud, siis toimuvad pankadevahelised kanded enamjaolt samal päeval, e-rahakoti puhul võib makse toimuda samuti üsna kiirelt. Krediitkaartidega on asi pisut keerulisem ja sel puhul tehakse makse tavaliselt paari päeva jooksul. Kui eelistad kiirust ja mugavust, tasuks juba varakult veenduda, et valitud kasiino toetab sinu eelistatud makseviisi.

Maksud ja isiku tuvastamine

Kõigil Eesti kasiinodel on üks ühine joon: kõik võidud on tulumaksuvabad. See reegel kehtib igale kasiinole, millel on tegevusluba. Mõistagi on see meeletu eelis, kuna tulumaksu maksmisel kaotaksid oma võitudest märkimisväärse summa. Eesti kasiinodes mängides ei pea selle pärast muretsema – ükskõik, millise kasiino sa ka ei valiks meie võrdlustabelitest, kõik neist on tegevusloaga, seega on kõik võidud vabastatud tulumaksust sinu jaoks.

Teine oluline asjaolu, mida silmas pidada Eesti kasiinodes konto avamisel, on isikutuvastamise protsess. Enne, kui saad kasiinos tegeleda rahaga, st teha sisse- või väljamakseid, tuleb oma isiku samasust tõestada ehk saata kasiinole isikut tõendava dokumendi koopia. Vahel võidakse lisaks küsida ka su elukoha tõestust. Kõik need toimingud on vajalikud selleks, et tagada mängijatele turvalisus ning veenduda, et kasiino on täiesti turvaline mängukoht, kus ei saa tegutseda petturid. Õnneks on isiku tuvastamine võrdlemisi lihtne ning enamikes kasiinodes ei võta see aega rohkem kui mõned minutid.

Eesti online kasiinod ja nende boonused

Treasure Nile Kings Win
Ka Eesti internetikasiinodest võib leida rohkelt boonuseid ja vingeid jackpotimänge, mille võidud küündivad sadade tuhandeteni.

Mõistagi on üks olulisi asjaolusid, mille põhjal kasiino valida, kasiinoboonused. Mida üldse Eesti online kasiinod pakkuda suudavad? Sinu rõõmustuseks saame öelda, et boonuseid on küllaga. Kõik Eesti kasiinod pakuvad tervitusboonuseid, mis on enamasti sissemakseboonused ning sisaldavad boonusraha ja tasuta spinne.

Sellele lisaks pakuvad mitmed kasiinod ka tasuta spinne sissemakseta, mistõttu saad riskivabalt katsetada, kuidas kodumaine kasiino meele järgi on. Sissemakseta spinnide saamiseks tuleb kasiinos lihtsalt registreeruda, kuid enamasti pole vaja isegi isikutuvastust teha, kuna sisuliselt ei puutu sa kokku rahaga. Kui sa võidad saadud tasuta keerutustega raha, tuleb aga muidugi see väike protsess ära teha enne, kui saad raha välja kanda.

Raha väljakandmisega seoses tuleb arvesse võtta ka läbimängimistingimust. Mitmed kasiinod Eestis pakuvad kasiinoboonuseid ilma igasuguse läbimängimisnõudeta, rõõmustades seega kõiki mängijaid. Teised pakkumised võivad aga jällegi olla üsna karmide nõudmistega – Eesti kasiinomaastikul on nähtud isegi spinne, millel on 40-kordne läbimängimisnõue.

Boonuste valik on igal juhul rohke ja sa ei pea kartma, et kunagi tuleks puudust spinnidest või tasuta boonusrahast. Ükskõik millise kasiino sa ka ei valiks, neil on kindlasti valikus mõni hea boonus – olgu see mõeldud kasiinomängudele, spordipanustamisele või pokkerile. Vali meie võrdlustabeli abil endale sobivaim Eesti kasiino ja katseta oma mänguõnne turvalises litsentseeritud online kasiinos!