Tasuta spinnid – sajad tasuta keerutused ja tasuta spinnid sissemakseta

Tasuta spinnid on vaieldamatult kõikide mängijate lemmikud. Slotikad on kasiinode populaarseimad mängud ning ka omamoodi kasiinomaailma sümbolid, mistõttu on tasuta keerutused eriti tervitatud boonused. Alljärgnevalt leiad sa kõik parimad tasuta spinnid 2022. aastal, nende seas nii tasuta spinnid sissemakseta kui sissemaksega. Vaata lihtsalt tabelist kõiki kasiinosid, kes seda pakuvad ning vali endale parim tasuta spinnide boonus. Kõik, mida sa pead tegema tasuta keerutuste saamiseks, on avama endale kasiinos konto. Mängulõbu saabki alata!

Koht
Kasiino
Boonus
Hinnang
Mine lehele
1
200% boonus + 50 WinSpinni
2
350 tasuta spinni uutele mängijatele
3
200 tasuta keerutust ilma läbimängunõudeta
4
Igakuine eksklusiivne kingiloos
5
350 tasuta spinni uutele mängijatele
6
100% boonus kuni 250€ + 50 boonuskeerutust
7
100% boonus kuni 200€
8
Naudi kiireid sisse- ja väljamakseid!
9
Uus boonuspakkumine iga päev!
10
4 tasuta kingitust esimesel sissemaksel
11
Kuni 300 tasuta spinni esimesel sissemaksel
12
Võta endale kuni 1000 eurot ja 100 tasuta spinni
13
Võta endale 100-eurone boonus ja 100 tasuta spinni
14
Saa 3 esimesel sissemaksel 750€ boonusraha
15
555€ või 1 BTC tervitusboonusena
16
500€ mänguraha deposiidita
17
Saa 300 eurot ja 270 tasuta spinni

Mis on tasuta spinnid?

200 tasuta keerutust
PAF annab 200 tasuta keerutust uutele mängijatele.

Tasuta spinnid või tasuta keerutused on mängufunktsioonid, mis on mõeldud teatud slotika keerutamiseks. Slotimasinatel (või teisisõnu mänguautomaatidel) tuleb teadupärast keerutada slotikat ning tasuta keerutuste all mõeldaksegi ühte keerutusringi ehk üht panust.

Paljude mängijate silmis on tasuta spinnid parimad boonused, hoolimata asjaolust, et võiduvõimalus on üsna väike ning tingimused võivad olla ranged. Slotikad on aga kõige lihtsamad kasiinomängud, vajamata mingisugust kogemust või oskuseid. Tänu mitmesugustele temaatikatele on slotimasinad muutunud omamoodi kunstiteosteks ning seepärast on mänguautomaatide keerutamine väga lõbus.

Tasuta spinne antakse tavaliselt teatud mängu keerutamiseks ning seda teatud panuse suurusega – enamasti on selleks minimaalne võimalik panus, milleks võib olla paarkümmend senti. Ehkki panuse suurus on madal, saab mängida mängu täpselt nii nagu pärisrahaga, seega on aktiveeritud kõik võiduliinid ning kui tegemist on jackpotimänguga, on täpselt samamoodi võimalik endale saada ka suur jackpotivõit. Mõned kasiinod jagavad vahel kampaania raames ka suuremate panustega spinne ning seega võid kohata ka pakkumisi, milles tasuta spinni suurus on 1 euro.

Tasuta spinnide kogus on igas kasiinos erinev ning võib sõltuda sellest, kas tegemist on sissemakseta saadud spinnidega või sissemakseboonusega kaasa tulevate keerutustega. Tüüpiliselt jagatakse lahkelt paarkümmend keerutust, kõige rohkem võidakse anda 100-200 keerutust, kuid taoline boonus on juba võrdlemisi haruldane, eriti tervitusboonuses. Tasuta spinnid sissemakseta jäävad tavaliselt 10 spinni ringi.

Enne tasuta spinnide haaramist tasuks tutvuda ka pakkumise tingimustega. Tasuta spinnidel võivad olla väga kõrged nõudmised, teinekord lausa kõrgemad kui deposiidiboonusel. Samas leidub ka kasiinosid, kus tasuta spinnidel ei olegi läbimängimistingimust, mis tähendab, et kui peaksid võitma raha tasuta spinnidega, saad selle raha endale kohe välja kanda. Läbimängimistingimused mõjutavad su teenitud rahasummat märkimisväärselt, mistõttu on läbimängimisnõudeta tasuta spinnid sellevõrra väärtuslikumad.

Kas tasuta spinnid sissemakseta on tõesti võimalikud?

Gonzo's Guest tasuta keerutused
Gonzo’s Quest on üks mängudest, millele antakse tasuta spinne.

Mõistagi võib tekitada kahtlusepilvi mõte sellest, et kasiino annab tasuta spinnid sissemakseta, seega on tegemist tõepoolest täiesti tasuta keerutustega. Sellist pakkumist ei pea sugugi kartma – sissemakseta spinnid, kuigi neid ei leidu palju, on täiesti reaalsed ning saadaval mitmetes kasiinodes.

Sissemakseta keerutusi antakse tavaliselt ainult uutele mängijatele, kes saavad spinnid pärast konto avamist. Harvematel juhtudel võib taoliseid boonuseid saada ka vana mängijana, kuid enamasti on spinnid siiski uute mängijate pärusmaa. Sissemakseta spinnid võimaldavad sul täiesti riskivabalt tutvuda kasiinoga ning erinevate slotikatega. Pärast konto avamist on spinnid su kontol juba automaatselt olemas ning sa ei pea sisestama registreerumisel mitte mingeid muid andmeid peale oma nime, isikukoodi, telefoninumbri ja paari muu taolise infokillu. Pangakonto andmeid ei tule jagada ning sind ei seo kasiinoga mitte miski.

Kuna sissemakseta spinne on lihtne saada, võivad need ligi meelitada ka petturlikke mängijaid, kes loodavad kiirelt raha teenida. Seepärast võivad mõned kasiinod olla ettevaatlikud ja paluda isikusamasuse tuvastamist, garanteerimaks, et sa oled tõesti see, kes sa väidad end olevat. Enamasti tuleb isikutuvastus läbida kindlasti siis, kui soovid raha välja kanda.

Nii välditakse seda, et boonuse saavad endale petturid ning nii jääb boonus vaid ausatele kasiinohuvilistele. Enne registreerumist ole aga valmis selleks, et pead võib-olla konto avamiseks kasutama oma telefoni või saatma kasiinole oma isikut tõendava dokumendi koopia ning oma alalise elukoha tõestuse, näiteks kommunaalarve koopia.

Tasuta spinnide tingimused ja läbimängimisnõue

Enne tasuta spinnide pakkumise haaramist tuleks kindlasti tutvuda pisut kasiino boonusetingimustega, mis kehtestavad, millal tasuta spinne saab, millised on läbimängimistingimused ja kui kiiresti tuleb spinnid läbi mängida. Kui oled uus kasiinomängija, võivad sellised asjaolud tekitada omajagu segadust.

Esiteks peaksid meeles hoidma, et tasuta spinnidel on alati teatud ajapiirang – selleks on tavaliselt 30 päeva või 14 päeva, kuid leidub ka pakkumisi, mis aeguvad kiiremini või kauemini. Seepärast ei ole võimalik tasuta spinne „säästa“ ja oodata, kuni tuleb parem hetk. Nii võid jääda spinnidest lihtsalt ilma.

Tasuta spinnidega võidetud summale on samuti teatud tingimused, eriti, kui spinnid on saadud sissemakseta. Paljudel kasiinodel on kehtestatud piirang sellele, kui suure summa võib kasiinost välja kanda ilma sissemakse tegemiseta. Näiteks, kui selleks piiranguks on 500 eurot, ent sa võidad tasuta spinnidega 1000 eurot, ei saa sa enda pangakontole kanda rohkem kui 500 eurot. Ei päästa ka see, kui teed sissemakse pärast spinnide saamist – sissemakse peab olema tehtud varasemalt. See on üks suurimaid sissemakseta spinnide miinuseid, kuna see tähendab, et võid kogemata ilma jääda ka väga suurest jackpotist.

Tasuta spinne ei pruugi kätte saada ühe korraga. Kui tervitusboonusega antakse näiteks 100 spinni, ei pruugi see tähendada, et saadki 100 spinni kätte kohe. Mitmed boonused on astmelised, st spinne saab mitme sissemakse tegemisel. See tähendab, et võid esimese sissemaksega saada 20 spinni, teisega 30 spinni ja nii edasi.

Kuidas tasuta spinne kasutada?

Olgu tegemist sissemaksega saadud spinnidega või sissemakseta spinnidega, nende kasutamine on ülilihtne. Vaata lihtsalt meie võrdlustabelis olevaid kasiinosid, vali välja sobiva boonusega kasiino, klõpsa pakkumise kõrval oleval nupul ning ava konto. Sissemakseta boonused on saadaval automaatselt kontol ning need leiab siis, kui ava mängu, mille jaoks spinnid anti.

Juhul, kui tasuta spinnidest saadud võitudele rakendub läbimängimisnõue, muutuvad saadud võidud su kontol boonusrahaks, mis tuleb seejärel läbi mängida nõutud määral. Kui täidad nõude, saadki raha oma kontole kanda. Spinnide kättesaamine ei võta aega kauem kui 5 minutit ning kogu toiming on väga lihtne – ei mingeid üleliigseid toiminguid.

Kas tasuta spinnidega võib tõesti raha võita?

Mega Fortune jackpot
Mega Fortune slotika jackpot ulatub pidevalt miljonitesse ning võib olla tihti paari miljoni ringis.

Kindlasti võid ka mõelda, kas tasuta spinnidega võib üldse raha võita. Kasiinovõitude ajalugu tõestab, et see on enamgi kui võimalik. Vaid mõned aastad tagasi võideti näiteks Mega Fortune slotikaga miljoneid eurosid! See ei ole ainus kord – viimaste aastate jooksul on tasuta spinnidega korduvalt võidetud hiiglaslikke summasid.

Tasuta spinnid on täiesti tavalised keerutused – täpselt samasugused nagu keerutused, mis on tehtud sinu enda raha eest ning võiduvõimalused on samuti täpselt samasugused. Slotikad on olemuselt kõige ehtsamad õnnemängud ning sõltuvad täielikult juhuslike numbrite generaatoritest, mistõttu ei saa isegi kasiino ise kuidagi mõjutada seda, kas spinnidega saab midagi võita või mõtte. Kõik oleneb puhtalt sinu õnnest!

Miks online kasiinod jagavad tasuta keerutusi?

Tasuta spinnid võivad vahel tunduda lausa naeruväärselt head pakkumised, mistõttu tekib küsimus, miks kasiino taolist boonust pakub, kui neil on suur võimalus hoopis raha kaotada, kui tasuta spinnidega võidetakse suuremaid summasid. Vastus on lihtne: see on väga lihtne ja siiski võrdlemisi soodne viis kasiinol leida uusi mängijaid.

Ehkki võiduvõimalus on olemas, on tihti tasuta keerutustel võrdlemisi suur läbimängimisnõue, mis tähendab, et uus mängija võib jääda pikemaks ajaks kasiinosse mängima. Kord, kui uus mängija on avastanud kasiino võimalused, on väga tõenäoline, et mängija tuleb ikka ja jälle tagasi kasiinosse mängima.

Nii tasuta spinnid sissemakseta kui sissemaksega on igal juhul head võimalused, kuidas saada „käsi valgeks“ kasiinomaailmas. Isegi, kui sa pole kunagi internetikasiinodega kokku puutunud, võimaldavad need põnevad boonused lähemalt näha, mida veebikasiino pakkuda suudab. Kui sulle naeratab ka hea mänguõnn, võid võita pärisraha ja selle endale kohe välja kanda, kui spinnidel pole läbimängimisnõuet. Isegi, kui läbimängimisnõue on olemas, ei ole selle täitmine ülemäära keeruline ning saad hoopis tunnikese mõnusalt aega veeta.

Kui oled alati mõelnud, kuidas oleks ise mänguautomaate keerutada, vaata lihtsalt meie võrdlustabelit, kust leiad Eesti parimad tasuta spinnid 2017. aastal. Valik on mitmekesine ning leiad endale meie abil kõige usaldusväärsema kasiino, kus peatselt juba slotimasina rullikuid kõlistada ning ehk ka endale pisut tasuta raha teenida.