Optibet

Optibet kasiino on mõeldud neile, kes hindavad professionaalsust ja soovivad segamatult mängida oma lemmikmänge. Lihtsa disainiga kasiino peidab endas sadu slotikaid ja tuhandeid panustamisvõimalusi, mis peaksid olema piisavad, et ka kõige janusema kasiinomängija mänguhimu rahuldada. Kõigele lisaks antakse igale uuele registreerujale mitmesaja euro väärtune boonus, mis sisaldab endas sadu tasuta spinne. Selliseid boonuseid ei näe iga päev, kuid Optibeti plussid ei lõppe veel sellega.

Optibet

Saa 300 eurot ja 270 tasuta spinni

Optibet

Eesti tegevusloaga internetikasiino Optibet on tuntud laia mänguvaliku ja meeletute kampaaniate poolest. Uue mängijana saad sa kasiinos endale lausa 300 eurot ning ka 270 tasuta spinni.

Plussid

 • Palju makseviise
 • Omapärane mänguvalik
 • Lihtne disain ja navigatsioon
 • Kõrged boonused

Miinused

 • Klienditeenindus saadaval ainult tööpäeviti
 • Läbimängimisnõue on kõrge

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Optibet Info

 • Kasiino: Optibet
 • Veebisait: optibet.ee
 • Alustatud: 2006
 • Riik: Eesti
 • Deposiidiboonus: 300€

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Kui otsid kõrgeima tervitusboonusega kasiinot, siis Optibet on valikute poolest üks parimaid. Kõik uued registreerujad saavad võimaluse endale võtta 300 euro suurune boonusraha, millele lisandub ka 270 tasuta keerutust. Tasuta spinne saab kasutada tuntud mängudes nagu Wild Wild West, Joker Pro, Starburst ja Aloha.

Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse ning sisuliselt on kasiinoboonus kolmeastmeline. Esimesel sissemaksel antakse 100%-ne boonus, mis ulatub 300 euroni, lisaks saad 100 spinni. Teisel sissemaksel antakse veel 100 spinni ning kolmanda sissemakse tegemisel saab 70 tasuta keerutust.

Oluline on aga silmas pidada, et iga sissemakse tegemisel tuleb kasutada ka boonuskoode. Teine faktor on läbimängimisnõue, mis on 40-kordne ning see tuleb täita juba 7 päeva jooksul. Veelgi enam, see tuleb täita ainult mänguautomaatidel, mistõttu võib läbimängimisnõude täitmine olla mõnevõrra keeruline.

Ole aga mureta, kuna Optibetil on palju jooksvaid kampaaniaid, mille raames antakse tasuta keerutusi tihti. Lõppude lõpuks on see siiski tasuta raha, mis on nagu maast leitud!

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Kasiino leht ei näe välja kõige modernsem ja on üsna lihtsakoelise ülesehitusega, kuid kasutajad on tihti leidnud, et see on pigem boonus – leht on lihtne ja ei kurna arvutit, mistõttu saab probleemivabalt mängida.

Kõik mängud on jagatud mängutootja järgi kategooriatesse. Saadaval on slotikaid maailmakuulsatelt tootjatelt nagu Net Entertainment, EGT, NYX ja Microgaming. Kokku on slotikaid mitusada, seega ei pea ükski kasiinosõber jääma ilma ägedatest võiduvõimalustest. Slotikatele lisaks saab mängida lauamänge ja videopokkerit – ka neis kategooriates hiilgab kasiino rohkete valikutega. Sama kehtib spordiennustuste kohta, kus on pidevalt võimalik panustada tuhandetele erinevatele mängudele.

Kui tuua välja kasiino nõrgemaid külgi, siis mängude otsimine on raskendatud, kuna puudub otsingufunktsioon ning samuti pole võimalik mängida bingomänge või muid traditsioonilisi õnnemänge. Need asjaolud ei peata aga neid, kes soovivad kõlistada mänguautomaatidega või teha spordipanuseid oma lemmiktiimidele!

Klienditeenindus

Optibeti klienditeenindus saab abistada tööpäeviti kella kuueni, mis on küll mõnevõrra pettumust valmistav piiratud aja pärast, ent selle heastab teine asjaolu: Optibetil on üks kõige põhjalikumaid klienditoe lehti, mida sa võid internetikasiinos kohata. Klienditoe menüüst leiad lausa lehe nimega „Teadmistebaas“ ning sinna on kirja pandud kõige olulisemad küsimused ja vastused. Tänu sellele võimalusele ei ole ka väga tõenäoline, et vajad üldse klienditeeninduse abi, kuna kõikidele küsimustele on vastused juba olemas paari hiireklõpsu kaugusel.

Sisse- ja väljamakseviisid

Sisse- ja väljamaksed ei ole küsimused, mis Optibeti kasutajatele probleeme valmistaksid. Sissemakseid saab teha kõikide Eesti levinud pangalinkidega, krediitkaartidega ja e-rahakottidega nagu Skrill, Neteller ja Paysafecard. Minimaalne sissemaksesumma on 10 eurot, mis on samuti mõistlik ning enamasti laekuvad kanded juba samal päeval, olenevalt mõistagi valitud makseviisist.

Üldises joones hiilgab aga Optibet selles kategoorias – neil on rohkem makseviise kui nii mõnelgi teisel ning maksed teostatakse kiirelt.

Turvalisus

Sinu rõõmustuseks tegutseb Optibet Eestis registreeritud ettevõtte kaudu, millel on ka hasartmänguluba, seega vastab kasiino kõikidele Eesti karmidele regulatsioonidele. Kasiinol on teisigi turvamärgiseid, mida esitletakse uhkelt portaalis. Tänu sellele võid kindel olla, et Optibet võtab mängijate turvalisust tõsiselt ja teeb endast kõik, et luua sõbralik ning usaldusväärne mängukeskkond.