Soovitatud online kasiinod

Kuidas online slotimängud töötavad?

Kui sa oled jõudnud meie juhendini, siis on suur tõenäosus, et sa ei ole tegelikult veel täpselt kursis sellega, mida üldse online slotimängud/mänguautomaadid endast kujutavad. Jah, oled ilmselt näinud kasiinoreklaame, mis kutsuvad sind lõbutsema, aga kuidas see lõbu siis täpselt töötab?

Siin on kiire selgitus. Slotid ehk mänguautomaadid on sisuliselt “videomängud” – mäng on loodud arvutiprogrammi baasil, just nagu tüüpilised arvutimängud. Seega esimene oluline fakt, mida slotikate puhul meeles pidada: kõik slotid tuginevad kodeeritud arvutiprogrammile, mis tagab, et kasiinomängu tulemused oleksid alati juhuslikud. See arvutiprogramm on põhjus, miks slotika tulemus on täiesti õnnepõhine – arvuti “loosib” tulemuse välja, just nagu loosirattast.

Mis puudutab aga slotikate üldist tööpõhimõtet, siis asi on lihtne. Slotimäng sisaldab ekraanil tiirlevaid sümboleid ning sa võidad raha siis, kui saad ekraanil kokku teatud hulga sümboleid. See, kuidas sümbolid ekraanile langevad, ongi aga juhuse küsimus.

Slotimängus ei tule sul teha mitte midagi muud peale nupu vajutamise – slotikate mängimiseks pole vaja tunda ühtegi reeglit ega midagi muud taolist. See on ka osa slotimängude võlust.

Vali meeldiv kasiino
Kõigepealt on sul vaja leida online kasiino, mis sind kõnetab. Kasiinoboonused.ee tuleb sulle selles appi - vaata siinsamas lehel olevaid online kasiinosid, võrdle nende pakutavaid boonuseid ning saadki kohe nende hulgast valida sobiva.
Ava kasiinos konto
Järgmiseks pead kasiinos registreeruma. See pole kuidagi keerulisem näiteks veebipoes tellimuse tegemisega - pead vaid sisestama mõned andmed oma isiku tuvastamiseks.
Kanna kasiinokontole raha
Kohe, kui konto avatud, saad kanda kasiinosse raha, et selle summa eest hakata kasiinomänge mängima. Võid alustada kas või 10-20 euroga - slotikate miinimumpanused algavad vaid 10-20 sendist, seega sul ei pea olema paks rahakott.
Ava slotikad ja alusta mängimist
Nüüd oledki valmis slotikate mängimiseks! Ava kasiinolehel olevad slotid, lehitse ringi ja proovi erinevaid mänge - just nii saad parima ülevaate ka sellest, millised slotimängud sind kõige rohkem kõnetavad. Toredat lõbutsemist!

Erinevad slotimängude liigid

Põhimõtteliselt on kõik mänguautomaadid samasugused: lõpuks taandub kõik faktile, et sa pead saama ekraanil kokku samasugused sümbolid.

Kuna slotimängude tööpõhimõte on niivõrd lihtne ja võiks isegi öelda, et natuke igav või üksluine, siis tulevad slotimängude tootjad pidevalt välja erinevate strateegiate ja uuendustega, et muuta slotikad lõbusaks. Just seetõttu ongi tänaseks loodud tuhandeid slotimänge ja igaüks neist pakub midagi natuke erinevat – teemad, sümbolite olemus, boonused ja muud mehhanismid toovad kõik mänguseanssi vaheldust.

Siin on ülevaade peamistest slotimängude liikidest, mida võid erinevates Eesti internetikasiinodes avastada.

Klassikalised slotid

Kui näed kasiinos kategooriat, mis viitab klassikalistele slottidele või puuviljaslottidele, on tegemist kõige tavalisemate slotimängudega, millesarnaseid võis vanasti leida kasiinodest.

Sellistel mängudel võib olla vaid näiteks 1 mängurida (mitte 4-5) ja isegi ainult 3 rullikut, seega võib ekraanil olla vaid 3 sümbolit. Igal juhul on selliste mängude sümbolitel kujutletud puuviljasümboleid nagu viinamarju, arbuuse jms ning muid klassikalisi elemente.

Paljud mängijad ei ole tänapäeval enam nendest slottidest huvitatud, sest need võivad oma olemuselt olla natuke liiga igavad, aga see-eest võivad osad klassikalised mänguautomaadid pakatada võitudest.

Videoslotid

Kui me räägime online kasiino slottidest, siis 99% neist on just nimelt videoslotid, seega sellise termini nägemisel on tegemist ei millegi muu kui kõige tavalisema kasiinoslotsiga.

Videoslotid on mõnes mõttes nagu arvutimängud: slotimängu graafika on tunduvalt edasijõudnud võrreldes klassikaliste slottidega, sümbolid on pisut keerukamad, mängul võib olla erinevaid animeeritud graafikanõkse ning tihtipeale on slotil konkreetne temaatika, läbiv storyline või muud elemendid, mis muudavad slotika mängimise vahvamaks.

Tüüpiline videoslot on 5 rulliku ja 4 reaga, seega näed ekraanil ruudustikku, millel on korraga 20 sümbolit.

Megaways

Kui mainisime eelnevalt, et tüüpilisel slotil on ekraanil 20 sümbolit, siis Megaways-slotid on raputanud kasiinomaailma ning on muutnud täiesti seda, kuidas videoslotid töötavad. Megaways-tehnoloogia looja on BTG (Big Time Gaming), kuid see firma on litsentseerinud oma tehnoloogia teistele firmadele, seega pakuvad tänaseks praktiliselt kõik tootjad Megaways-slotikaid.

Megaways-slotimängude konks seisneb selles, et suvalisel hetkel võivad rullikud ekraanil laieneda või tekib mõnel muul viisil ekraanile rohkem sümboleid. Rohkem sümboleid = rohkem potentsiaalseid võidukombinatsioone ja seega kõrgem võimalus raha võita.

Suurema võidupotentsiaali kõrval on Megaways-slotid lihtsalt kordades põnevamad, sest sa ei tea kunagi, mida järgmine keerutus võib endaga tuua. Äkki suurenevad sümbolid? Äkki tekib mõni “megasuur” sümbol? Iga keerutus on üllatus.

Bonus Buy

Paljudes videoslotimängudes on erinevad boonusmängud: näiteks tasuta spinnid, asendussümbolid, boonusvoorud jne. Nende aktiveerimiseks pead tabama ekraanil teatud sümboleid, kuid vahel võib selleks kuluda isegi sadu keerutusi (või ei pruugi üldse tabada neid sümboleid – see võib vabalt juhtuda).

Kui sa tahad aga kohe asuda boonuse juurde, saad seda teha slotikates, millel on Bonus Buy funktsioon. Sellistes slotimängudes saad teha nõks suurema panuse, misjärel lõppeb sinu keerutus kohe boonusmängu aktiveerimisega. Niimoodi ei pea sa ootama, vaid saad kohe boonusmängu proovida.

Selline variant on hea kiireks adrenaliinisööstuks, kuid pikas perspektiivis ei pruugi olla kõige kasulikum pidevalt ainult Bonus Buy mehhanismi kasutada, kuna see maksab siiski tunduvalt rohkem võrreldes niisama panuse tegemisega.

Jackpotiga slotimängud

Pole mingit kahtlust – jackpotid on kasiinos mängimise absoluutselt parim osa. Me kõik unistame, et tabame järgmisel keerutusel suurt võitu, kuid see on võimalik eelkõige siis, kui sa mängid slotimänge, kus on konkreetne jackpotivoor.

Jackpottidega slotikaid on kahte sorti:

 • Progressiivset jackpotiga slotid – Sellised jackpotislotid tuginevad üldiselt suurele võrgustikuülesele jackpotipajale, mis kasvab seda enam, mida rohkem panuseid tehakse. St arvesse võetakse kõik panused, mis slotimängus on tehtud (mitte ainult konkreetses kasiinos tehtud panused). Progressiivse jackpotiga slottide peavõit kasvab muudkui edasi seni, kuni see välja loositakse ning seetõttu ongi enamasti sellised võidusummad miljonites eurodes. Head näited on slotid nagu “Hall of Gods”, “Mega Moolah” või “WowPot”-sarja slotid.
 • Fikseeritud jackpotiga slotid – Fikseeritud jackpotiga slottide peavõit on tunduvalt väiksem, sest selle suurus on kindlaks määratud ning see ei kasva tavaliselt edasi. Siiski võib ka selline jackpot olla vabalt näiteks üle 10 000 euro.

Nendele lisaks on paljudes Eesti kasiinodes saadaval igapäevaste jackpottidega slotid, st mängud, kus loositakse lihtsalt suvalisel hetkel välja jackpotisumma. Ka need jackpotid on väiksemad, ent jackpotisadu toimub iga päev, seega on võiduvõimalused jällegi suuremad.

Mille järgi slotimänge valida?

Eesti online kasiinodes on tuhandeid slotimänge, mõnes kasiinos isegi üle 5000 slotimängu. See valik on massiivne ning ilmselgelt on raske niisama juhuslikult valida sobivaid slotikaid.

Tõsi, võid alati klõpsida kasiinos ringi või valida mõne populaarse slotika, kuid igal juhul varustame sind alljärgnevate nippidega, et oskaksid väheke paremini kasiino slotivalikus orienteeruda.

Teema

Slotid on palju enamat kui lihtsalt hunnik tähekesi ühel ekraanil. Mängutootjad on välja tulnud kõikvõimalike temaatikatega – slotikaid on loodud reaalselt igal võimalikul teemal.

Siin on näiteks käputäis erinevaid teemasid, mida võid slotimängude hulgast leida:

 • Aasia
 • Egiptus
 • Mütoloogia
 • Maagia ja võlukunst
 • Filmid ja TV
 • Muusika (nt bändid)
 • Muinasjututegelased
 • Kuulsused ja poppkultuur (nt olemas on isegi Gordon Ramsayga koostöös tehtud slotikas)

Slotimänge on tehtud isegi Guns N’ Roses bändist. Reaalselt, sa ei kujuta ette, kui palju erinevaid slotimänge võid üldse kasiinost leida – teemasid leidub igale mängijale ning sa peaksid enda jaoks välja mõtlema, millise temaatikaga slotid sulle rohkem meeldivad.

Volatiilsus

Järgmine fakt, mida kaaluda slotika valimisel, on selle riskitase ehk volatiilsus. Selle puhul tuleb arvestada kahte asjaolu:

 • Kõrge volatiilsus = Slotimäng loosib välja võite harvemini, ent summad võivad olla korraga suuremad (nt 1€ 10 keerutuse kohta)
 • Madal volatiilsus = Slotimäng loosib võite välja tihti, aga summad on väiksemad (nt 0,20€ iga 2-3 keerutuse järel)

Volatiilsus on oluline eelkõige selleks, et hallata oma mängueelarvet. Mõnele mängurile sobib see, et näiteks 20 keerutust ei tule ühtegi võitu, samas teisele mängurile meeldib rohkem see, et iga paari keerutuse järel tuleb kas või väike võiduke. See on puhtalt maitse küsimus ning sõltub sellest, kuidas sa tahad oma raha hallata. Arvesta kindlasti slotika volatiilsusega, et oma raha paremini hallata.

RTP

Veel üks faktiline osa, mida slotikate puhul arvestada, on mängu RTP (inglise keeles return to player) ehk tootlus mängijale. Nimelt, igal slotimängul on kindlaks määratud RTP protsent, mis on nö mängu sisse kodeeritud – teisisõnu, see märgib maja eelise ja selle, kui palju on teoreetiliselt võimalik sul slotimängus võita.

Olgu siinkohal jällegi rõhutatud, et slotimängud on täiesti juhuslikud. RTP protsent on kalkuleeritud teoreetilise tuluna, mille arvutamisel on kasutatud miljoneid keerutusi ning sina kui mängija ei pruugi tegelikult isegi natuke tunnetada RTP määra. Kui teoreetiliselt peaks slotikas tagasi maksma 97% panustatud rahast, siis see ei tähenda, et sa võidad 100 euro panustamisel 97 eurot tagasi – see ei ole nii must-valge.

Küll aga on RTP suurepärane tööriist selleks, et slotikaid omavahel võrrelda. Paratamatult kipub olema nii, et kõrgema RTP-määraga mänguautomaadid on natuke tulusamad võrreldes teistega, seega tasub RTP-määra kindlasti arvestada.

Mängusisesed boonused

Kellele ei meeldiks kingitusi saada? Tasuta kingitused ongi slotimängude üks võlusid. Paljud moodsad videoslotid sisaldavad tasuta lisaboonuseid – näiteks ekstra keerutusi, Wild-sümboleid, boonusvoore ja palju muud.

Kui sinagi naudid selliseid voore, tasub valida mänge suuresti selle järgi, millised boonused saadaval on. Näiteks, kui sulle meeldivad tasuta spinnid, tasub valida slotimängud, kus on saadaval mängusisesed tasuta keerutused. Mitmetes online kasiinodes saab mänge isegi boonuse järgi filtreerida – kasuta sellist võimalust või guugelda mänge konkreetse boonuse järgi, mida soovid jahtima minna.

Jackpot

Nagu eelnevalt mainitud, siis paljudel slotimängudel on jackpotivoor, kuid see ei kehti kõigi mängude kohta. Kusjuures, suuremal osal slotikatest pole jackpotti kui sellist (ehk konkreetset jackpotimängu).

Kui sa soovid aga jahtida selliseid suuremaid võite, siis on valik ilmselge: sa peaksid otsustama jackpotislotikate kasuks ning otsima kasiinost spetsiaalselt just jackpotimänge.

Panuse suurus

Lõpetuseks: on veel üks faktor, mida võid arvesse võtta, ehkki see pole nii määrava kaalukausiga – selleks on panuse suurus. Enamikes mänguautomaatides saab teha panuseid alates ca 0.20 eurost, kuid on ka mänge, kus on minimaalne lubatud panus vaid 0.10€ (seda just siis, kui mängus on 10 võiduliini).

Üldiselt ei pea minimaalse panuse pärast muretsema, sest see on enamikes slotikates väga madal niigi, kuid pane kindlasti see fakt kõrva taha – mida väiksem on lubatud panuse suurus, seda rohkem keerutusi saad ikkagi teha.

Kuidas valida välja parim kasiino slotimängude jaoks?

Nõnda nagu on slotikaid palju, on ka kasiinosid Eestis palju – suisa mitukümmend. Jällegi, kui sa oled kasiinomaailmas uus, siis päris juhuslikult on raske valida välja parim kasiinoplatvorm.

Seepärast tulemegi sulle siinkohal appi. Lisaks sellele, et oleme kokku pannud konkreetse nimekirja selle lehe ülaosas, on siin selged viited sellele, mille järgi valida välja üks kasiino, kui sinu eesmärk on mängida just slotikaid.

Eesti tegevusluba

Enne, kui sul tasub üldse mõelda slotimängude mängimisele, pead mõistma ühte asjaolu: mängida tuleks ainult sellises kasiinos, millel on ametlik hasartmängukorralduse tegevusluba, väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt.

EMTA litsentsiga pärjatud online kasiinod on läbinud keeruka taustakontrolli ning on tõestatult turvalised. Pealegi, sellistes kasiinodes on võidud tulumaksuvabad, seega saad kogu võidusumma endale ilma maksukoormata.

Eesti online kasiinode kvaliteet on kõrgel tasemel – pole mingit põhjust isegi hakata otsima välismaa kasiinosid, sest kõik tipptasemel slotid on saadaval ka kodumaisetes kasiinoportaalides.

Suur slotikataloog

Mis puudutab slotimängude üldist valikut, siis siin kehtib küll põhimõte: mida rohkem, seda uhkem. Slotikad võivad tahes-tahtmata muutuda üksluiseks, seega on vaja vaheldust. Mida rohkem erinevaid slotimänge, erinevaid boonusmehhanisme ja slotiteemasid valikus on, seda rohkem on sul võimalik lõbutseda – saad erinevaid kogemusi ning seega on kogemus märksa parem.

Kui su eesmärk on kasiinos mängida slotikaid, tasub valida selline kasiino, kus on ka kõige mitmekülgsem valik.

Palju mängutootjaid

Seoses eelmise punktiga, siis suur mänguvalik on tingitud mängutootjate rohkusest. Mõni online kasiino teeb koostööd käputäie tootjatega, mõne valikus on kümneid ja kümneid. Jällegi, mida rohkem on erinevaid slotitootjaid kataloogis, seda parem on sulle kui mängijale, sest seda aktiivsem on slotivalik ning seda rohkem erinevaid valikuid.

Mängutootjate hulgas võiksid teiste hulgas olla kindlasti mõned suurnimed nagu NetEnt, Play’n Go, Pragmatic Play, Yggdrasil, Relax, Microgaming jt.

Kiired maksed

Oleks üpris kurb, kui võidad suure summa, kuid pead ootama mitmeid päevi või isegi nädala enne, kui saad raha kätte. Tänapäevases Eestis ei ole see enam aktsepteeritav, eriti, kuna meil on ju välkmaksed saadaval. Siiski, kõik kasiinod ei ole kärmed maksete töötlemisel.

Slotimänguritel tasub eelistada kasiinosid, kus väljamaksed töödeldakse võimalikult kiiresti. Mitmed uued kasiinod, kus on kasutusel näiteks kontovabaduse süsteem, on eriti kiirete maksetega, lubades teostada väljamakse vaid 5-15 minuti jooksul. See on üks faktor, mida silmas pidada enne, kui otsustad ühe kasiino kasuks.

Palju tasuta spinne

Nagu eelnevalt rääkisime, siis paljudes slotimängudes on saadaval mängusisesed tasuta spinnid, aga see pole veel kaugeltki kõik. Parimad online kasiinod pakuvad boonustena mängijatele lisaks tasuta spinne näiteks sissemakse tegemise eest või mõnes slotimängus panuste tegemise eest (nt “panusta 10€ eest Starburst slotimängus, saa 20 tasuta spinni kasiinolt).

Slotimängurite jaoks on tasuta spinnide pakkumised alati ahvatlevad, kuna need annavad ikkagi mängimiseks lisaboonuseid. Kui soovid boonustest osa saada, eelista kasiinosid, kus pakutakse boonuseid pisut tihemini.

Mõistlik navigatsioon

Üks asi, millest paljud mängurid vaatavad kõrvale, on veebilehe ülesehitus, seda eriti slotimängude valikus. Me aga leiame, et see on üks kõige kaalukamaid punkte. Nimelt, parimad slotikasiinod on sellised, kus sul on saadaval vähemalt mitmed erinevad filtrid, mis on piisavalt spetsiifilised sobivate mängude leidmiseks.

Selle all mõtleme me seda, et ei piisa, kui kasiinol on slotivalik lihtsalt ühe üldise kategooria all nimega “Slotid”. Kuidas sa peaksid reaalselt sellest kategooriast leidma sobiva mängu?

Parimatel kasiinodel on filtrid, mis võimaldavad valida mänge natuke spetsiifilisemalt – näiteks võivad olla slotid liigitatud teatud teema või boonussüsteemi baasil. Sellise navigatsioonilahenduse korral on kasiinos märksa mugavam ringi liikuda ja teha mänguvalikuid.

5 nippi mänguautomaatide nutikaks kasutamiseks

Nüüd, kus oled jõudnud meie juhendi lõppu, mõistad paremini, milliseid slotikaid on olemas ja mille järgi võiksid valida välja mängud ning kasiinod.

Enne, kui sa aga asud tegema oma esimesi kasiinokeerutusi ning paned õnne proovile, võta kinni ka alljärgnevatest nippidest. Kuigi slotimängud tuginevad puhtalt juhusele, aitavad need nipid sul siiski saada oma mängueelarvest natuke rohkemat.

Vali võimalikult kõrge RTP-ga slotid

Me rääkisime juba ülalpool slotikate RTP-st, kuid rõhutame siinkohal seda uuesti. Ehkki RTP ei garanteeri sulle mitte midagi ja sul võib vabalt minna kõik tuksi isegi kõrge RTP-ga slotimängus, on üldiselt kõrgema RTP-ga slotid ikkagi veidi paremad võrreldes madalamate variantidega.

Võimalusel eelista slotikaid, mille RTP on soodne, just nagu need alltoodud 10 slotimängu.

10 kõrge RTP-ga slotimängu
SlotikasRTPTootjaVolatiilsusKasiino, kus seda mängida
Book of 9999%Relax GamingKõrgeOptibet
Ooh Ahh Dracula99%BarcrestKeskmineMaria Casino
Mega Joker99%NetEntKõrgePAF
1429 Uncharted Seas98.5%ThunderkickMadalOlybet
Blood Suckers98%NetEntMadalSuperCasino
Jokerizer98%YggdrasilKõrgeOptibet
Rainbow Riches Pick’n’Mix98%BarcrestKeskmineMaria Casino
Medusa Megaways97.63%NextGenKõrgeOptibet
Big Bad Wolf97.34%QuickspinKeskmine-kõrgeBetsafe
White Rabbit Megaways97.24%Big Time GamingKeskmineBetsafe

Mängi kõigepealt tasuta

Mänguautomaatidega käib kaasas üks konks: kõiki slotikaid saab proovida tasuta demos. Sa ei pea isegi 1 senti pärisraha kulutama selleks, et näha, kuidas slotimäng töötab või milline see üldse täpsemalt välja näeb. Kui sa pole veel päris kindel mängimises, kasuta tasuta demovarianti – see on enamatki kui kasulik selleks, et välja sõeluda endale sobivad mängud.

Maksa võidud kohe välja

Oletame, et sa võitsid slotimängus 100 eurot, ehkki olid kasiinosse kandnud ainult 20 eurot. Sellise õnne korral peaksid tormama kohe oma kasiinokonto rahakoti juurde ning kandma raha välja: näiteks võiksid kohe välja maksta 80 eurot, sest niimoodi oled jälle nö tagasi alguses. Vastasel korral riskid sellega, et mängid selle 100 eurot maha ja ongi kõik – oled ilma võidetud rahast.

Soovitame igal juhul alati raha välja kanda, eriti, kui oled võitnud üle oma sissemakstud rahasumma. Niimoodi jääb võimalus, et oled ikkagi mängimise lõpuks omadega plussis.

Võimalusel kasuta tasuta spinne

Mainisime eelnevalt tasuta spinnide boonuseid ning rõhutame seda uuesti. Kuigi tasuta spinnide boonustel on omad reeglid ja tingimused (ning kindlasti ei ole tegemist tasuta rahaga), siis annavad tasuta spinnid märkimisväärselt mänguvoore juurde. 100 tasuta keerutust võib sulle tuua küllaga mängurõõmu, võrreldes niisama oma raha panustades. Võimalusel ja soovi korral haara kindlasti tasuta spinnidest kinni.

Ära mine üle oma võimete

Lõpetuseks on oluline rõhuda: ära panusta kasiinos kunagi raha, mida sa ei tohi kaotada. Me teame, et mänguautomaadid on lõbusad ja tekitavad hasarti, kuid täiskasvanud inimestena on meil kõigil ka kontroll oma tegevuste ja otsuste üle.

Seega kutsume sind siinkohal üles kontrollima oma mänguharjumust ning tegema mõistlikke panuseid. Ära kanna kasiinosse raha, mida sa ei tohiks kaotada (sest pea meeles: suure tõenäosusega sa ikkagi kaotad raha slotimänge mängides).

Korduma kippuvad küsimused

Jah, slotimängudes on täiesti võimalik reaalselt raha võita - see sõltub küll õnnest ning keegi ei saa garanteerida, et sa lahkud kasiinost pluss-seisus, kuid fakt on see, et kasiinos on täiesti võimalik raha võita slotikatega.

Kõikides Eesti kasiinodes saab slotikaid proovida tasuta demoversiooni vahendusel - selles versioonis ei pea sa panustama päriselt raha, vaid kasutad mängimiseks hoopis mänguraha. Enamasti saab seda kasiinos teha isegi ilma sisse logimata/registreerumata.

Slotimängud (ehk mänguautomaadid) on saadaval absoluutselt kõigis Eesti online kasiinodes - pole vahet, millise kasiino sa valid, kuna slotikaid on palju neis kõigis. Loe aga meie lehel olevaid õpetusi, mis aitavad sul mõista, kuidas enda jaoks parimad slotid välja valida.

Kasiinoboonused.ee on siin lehel slotikate õpetuses välja toonud nimekirja 10 slotimänguga, mille tuluprotsent (RTP) on üle 97%. Selliseid mänge on palju kasiinodes üle kogu Eesti, kuid kiire spikkerina võid kasutada otsekohe meie nimekirja.

Jah, absoluutselt ning seejuures väga heldelt! Pea kõik internetikasiinod annavad slotikatele pidevalt boonuseid, sh tasuta spinne erinevatele konkreetsetele slotimängudele. Leia meie lehelt praegu kehtivad slotiboonused.

Tasuta spinnid ehk tasuta keerutused on kasiinoboonused, mis on mõeldud konkreetselt mänguautomaatide jaoks. Tasuta spinnidega saad teha tasuta mängutiirud valitud slotimängus. Tegemist on ühe kõige tüüpilisema kasiinoboonusega, mida võid üldse leida.

Slotikaid tohib mängida alates 21. eluaastast, kuid muid piiranguid ei ole. Slotikatel pole seejuures mingeid reegleid ega muud taolist, seega sobivad mänguautomaadid absoluutselt igale õnneotsijale.

Slotimängude jaoks sobivad kõige paremini Eesti tegevusloaga online kasiinod - just nagu need, mis on meie lehel esile toodud. See, milline täpselt sinu soovidele vastab, selgub siis, kui uurid kasiinosid natuke lähemalt, seega soovitame võrrelda kasiinosid meie lehel oleva tabeli kaudu, kuna see on hea hüppelaud selleks, et teha oma lõplik kasiinovalik.