Soovitatud online kasiinod

Välismaa kasiinode tegevusload

Välismaa kasiino all peetakse silmas selliseid online kasiinosid, millel ei ole Eestis tegevusluba. Üldise reeglina peavad kõik kasiinod, kes tahavad korraldada eestlastele õnnemänge, saama riikliku hasartmängukorralduse tegevusloa Maksu- ja Tolliametilt.

Mõistagi on aga praktiliselt võimatu tõmmata päitsed pähe kogu internetimaailmale, mistõttu imbuvad mängijateni ka välismaa kasiinod – online kasiinod, mis tegutsevad kuskil mujal maailmas ning pole saanud või taotlenud Eestis tegevusluba. See fakt ei tähenda ilmtingimata, et kasiino oleks vilets – Eesti kliendibaasi potentsiaal võib olla kasiinofirma jaoks lihtsalt liiga väike selleks, et võtta ette see jõupingutus litsentsi taotlemiseks.

Maailmas on igasuguseid kasiinosid – osad neist vähem usaldusväärsed või isegi petturlikud. Kõik välismaa kasiinod ei ole aga halvad. Vastupidi, paljud välismaa kasiinod on lõpuks laienenud Eestisse ja hankinud isegi kohaliku tegevusloa (nagu näiteks Unibet).

Kui soovid mängida välismaa online kasiinos, tuleks veenduda, et sellele on siiski väljastatud tegevusluba mõne usaldusväärse tunnustatud ametiasutuse poolt. Kasiinomaailmas eristatakse 3 põhilist tegevusluba, mis on kõige levinumad ning üldiselt garanteerivad ka suurema tõenäosusega turvalisuse:

 • Malta Gaming Authority – Malta tegevusluba on Euroopa Liidu mängijate jaoks kõige asjakohasem, kõige populaarsem ja kõige usaldusväärsem, kuna MGA juhindub Euroopa Liidu seadusandlusest. Kusjuures, enamikel Eestis tegutsevatel välismaisete juurtega online kasiinodel on Malta tegevusluba lisaks Eesti omale. Ilma liialduseta on MGA kasiinolitsents üks kõige kindlamaid – selle litsentsiga välismaa kasiinot võib usaldada.
 • UK Gambling Commission – UKGC litsents on üks maailma kõige rangemaid ning selle taotlevad eelkõige sellised kasiinod, mis on ametlikult registreeritud Suurbritannias (kuigi paljudel rahvusvahelistel kasiinodel on see tegevusluba). UK Gambling Commission on väga rangete tingimustega ning on suisa kurikuulus selle poolest, et kasiinolt võidakse litsents ära võtta väga väikeste asjade pärast.
 • Curacao eGaming – Curacao kasiinolitsents on kõige populaarsem ja kasiinofirmade poolt enim armastatud, sest selle taotlemine on kõige lihtsam, kiirem ning odavam (erinevalt eelnevast kahest). Paraku tähendab see lihtsus ka seda, et Curacao litsents pole kõige sisukam ega usaldusväärsem, kuna isegi madalama kvaliteediga firmad võivad seda vabalt taotleda. Üldise reeglina tasub järgida eelkõige MGA ja UKGC litsentsi. Curacao litsents ei tähenda, et kasiino oleks vilets, ent see pole ka konkreetselt turvalisuse garantii.

Välismaa kasiinod vs Eesti kasiinod

Arvestades seda, kui palju on Eestis kvaliteetseid online kasiinosid (vihje: neid on juba paarkümmend) ning vaadates, kuivõrd aktiivselt võime leida kõikjalt erinevate Eesti kasiinode reklaame ning mängukutseid, siis pole ju tegelikult enamikel üldse mõttes mängida välismaa online kasiinos. Suuresti ei pruugigi sellel olla mingit mõtet.

Välismaa online kasiinos mängimisega käivad kaasas mitmed plussid ja miinused, mida soovitame kindlasti kaaluda enne, kui otsustad üldse lähemalt uurida, milliseid välismaa kasiinosid võid eestlasena kasutada.

Välismaa kasiinode plussid:

 • Parem mänguvalik – Olenevalt kasiinost võib välismaine mänguleht pakkuda palju suuremat mänguvalikut. Välismaa kasiinodes pole isegi ebatavaline, kui kogu slotikataloogis on üle 5000 mängu! Kuigi Eesti kasiinod on samuti kvaliteetsed, võib mängude variatsioon ja mitmekesisus olla just see põhjus, miks eelistad teha panuseid välismaa mängulehel.
 • Suurejoonelisemad boonused – Eesti kasiinode boonused on üpris tagasihoidlikud välismaa omadega võrreldes. Paljud välismaa kasiinod pakuvad juba ainuüksi tervitusboonuse paketina üle 1000 euro sissemakseboonuseid või sadu tasuta spinne. Ka muud kampaaniad kipuvad olema suuremad, kuna arvestatakse suurema maksejõuga võrreldes meie väikese Eestiga. (Näiteks Suurbritannia kasiinodes ei ole üldse imelik näha 1000-naelaseid sissemakseboonuseid).
 • Paremad võistlused ja jackpotisajud – Suurte boonuste kõrval korraldavad välismaa online kasiinod ka suuremaid võistluseid, pakuvad paremaid turniire või jackpotisummasid. Kui tegemist on mõne suurema välismaa kasiinoga, on selge ka see, et mängutootjad panustavad sellise kasiino koostöösse rohkem ressursse ning sellest tulenevalt korraldatakse suuremaid ja paremaid koostööpakkumisi mängutootjatega. Paljud suured slotikampaaniad või -võistlused ei pruugi kunagi Eesti kasiinodesse jõuda.
 • Vaheldus, põnevus ja eksklusiivsus – Kõigele lisaks on välismaa kasiinos mängimine lihtsalt omamoodi eksootiline. See on mõnes mõttes võrreldav reisimisega: sa võid reisida näiteks Soome, kus oled käinud miljon korda, aga reisimine ise on omamoodi põnev ja hea vaheldus. Täpselt sama pakuvad ka välismaa kasiinod – nendes mängimine on omamoodi eksklusiivne.

Välismaa kasiinode miinused:

 • Võidud pole maksuvabad – Kõige olulisem põhjus, miks eelistada Eesti kasiinosid: välismaa kasiinodes saadud võidud ei ole maksuvabad. Eesti litsentsiga kasiinos mängides on võidud maksuvabad ning neid ei tule deklareerida, kuid kui võidad raha välismaa kasiinos, pead maksma võitudelt 20% tulumaksu, mistõttu jääb sulle kätte tunduvalt väiksem summa.
 • Pole järelevalveasutuse kaitset vaidluste korral – Teine oluline miinus puudutab turvalisust. Kui sul tekib vaidluseid Eesti litsentsiga kasiinos, kaitseb sind Tarbijakaitseamet ja Maksu- ja Tolliamet (kes teeb Eesti kasiinodele järelevalvet). Välismaa kasiinos mängides ei ole sul sellist kaitset vaidluste korral, mis tähendab, et halval juhul võid sattuda keerulisse olukorda ning rahast ilma jääda.
 • Võid petta saada – Eelmise punktiga seotult, siis paraku ei ole kõik välismaised online kasiinod ausad. Isegi, kui kasiino fassaad on ilus ning portaal tundub olevat usaldusväärne, ei ole see alati nii. Petturid on kavalad ja oskavad kasiinolehti suurepäraselt jäljendada, ent on täiesti võimalik sattuda julma pettuse otsa, millega ei saa sa kunagi raha võita ning jääd lihtsalt ilma igast sendist ilma üldse mänge nautimata.
 • Inglisekeelne leht ja klienditugi – Eesti kasiinod peavad olema kohandatud Eesti mängijate jaoks – kasiinod on alati kas või tõlgitud Eesti keelde ning seega on platvormil mugav mängida. Välismaa kasiinos pead hakkama saama inglise keeles, seda ka klienditeenindusega suheldes.
 • Pole kohalikke makseviise – Võid ära unustada Eesti pangakonto kasutamise. Välismaa kasiinodes saab tüüpiliselt teha makseid pangakaardiga (seega ka Eesti kaardid sobivad) või e-rahakoti kaudu, kuid panga kaudu otse tasuda ei saa nagu seda saab teha Eesti kasiinodes.

Kuidas välismaa kasiinole ligipääs saada ja konto avada?

Eesti online kasiinodes mängimine on üpris sirgejooneline tegevus: avad konto (vahel isegi lülitad end kasiinosse läbi panga), teed sissemakse ja ongi valmis. Üldiselt ei võta see aega rohkem kui paar minutit.

Välismaa kasiinodega on asi aga natuke keerulisem. Kuigi mõned online kasiinod võivad isegi lubada sotsiaalmeedia kaudu registreerumist, pole asjad alati nii lihtsad. Siin on kiire ülevaade põhilistest sammudest, mida tuleks järgida kasiinos mängimise alustamiseks.

Samm 1: Hangi VPN-teenus

Teoreetiliselt ei ole välismaa online kasiinod Eestis lubatud.

Praktikas on asjad aga natuke keerulisemad. Nimelt, EMTA võib blokeerida Eesti IP-aadressi ligipääsu välismaisele kasiinolehele. Vahel võid näha ka kasiinopoolset veebiteadet, mis ütleb, et sinu riigi mängijaid ei võeta vastu. See on nõutud, kuna Eesti hasartmänguseaduse kohaselt võivad hasartmänge korraldada vaid Eesti litsentsiga mängukohad (ning välismaa litsentse ei võeta arvesse).

Seega, kui tahad välismaa veebikasiinole juurde pääseda, pead kasutama VPN-teenust, mis “maskeerib” IP-aadressi ära – niiviisi saaksid nagu mängida mõnest teisest riigist, ehkki oled füüsiliselt Eestis.

See on aga üpris kaheldav taktika ning üldiselt me ei soovita sellist lähenemisviisi. Siiski, see on ainus viis, kuidas mööda pääseda geopiirangutest. Kui kasiinolehele muidu juurde ei pääse, siis saab seda tõenäoliselt teha vaid VPN-iga, kuid pane tähele, et VPN-i kasutamisel võivad tekkida tehnilised tõrked: kasiinoleht ei pruugi VPN-i kasutamisel kahjuks korralikult töötada (ja see on üks põhjuseid, miks see pole alati parim lahendus).

Samm 2: Ava mängukonto

Kui oled leidnud välismaise online kasiino, kus Eesti mängijad on aktsepteeritud ning saad lehele ilusti juurdepääsu, pead tegema mängukonto.

Välismaa online kasiinos konto avamine on tüüpiliselt täpselt samasugune nagu Eestiski, ent isikukoodi ei küsita (sest see pole välismaa kontekstis asjakohane). Selle asemel küsitakse sünnikuupäeva ning hiljem pead isiku tõestamiseks üles laadima dokumendi koopia (nagu ka Eesti kasiinodes).

Muud keerulist mängukonto avamisega polegi: pead üksnes esitama paar dokumenti, just nagu Eesti kasiinoski.

Samm 3: Tee väike sissemakse

Pärisrahamängude mängimiseks tuleks lisada oma kontole raha. Kuna tegemist on välismaa online kasiinoga, pead olema aga natuke ettevaatlikum. Selle asemel, et kohe ühe ropsuga kanda kasiinosse sadu või tuhandeid eurosid, alusta minimaalse sissemaksega või vähemalt sellise summaga, mille kaotamine poleks sinu jaoks probleem. Mõtle kõige halvemale stsenaariumile: mis siis, kui kasiino pole usaldusväärne ja sa ei saa väljamakset hiljem teha?

Seega, soovitame kanda kasiinosse väiksema summa, et testida, kuidas kasiino töötab ning kas mängud ja kõik muud mehhanismid töötavad ikka nii nagu peaks.

Samm 4: Katseta mänge

Kui raha on kontole jõudnud, ongi aeg alustada kõige lõbusamat sammu: mängimist. Klõpsi ringi ja proovi erinevaid mänge vastavalt oma maitsele.

Soovitame alati proovida võimalikult palju erinevaid mänge, sest niimoodi saad pisut parema ülevaate kasiino võimekusest. Ära kindlasti jää ainult poppide mängude juurde – mida mitmekülgsem on sinu kasiinokogemus, seda parema aimduse saad sellest, kas tahad kasiinos tulevikus veel mängida.

Näiteks, kui mängid ainult slotikaid, siis sa ei tea tulevikus, kas live-kasiino leht selles kasiinos töötab ilusti või mitte.

Samm 5: Tee väljamakse

Kui oled kasiinos natuke aega mänginud ning saanud nö hoo sisse, ära kohe kogu raha maha mängi. Selle asemel proovi hoopis teha endale väljamakse. See on kõige suurem konksukoht, kuna isegi petturlikud kasiinod võivad sul lasta edukalt mängida. Nende tõeline pale ilmneb siis, kui üritad reaalselt platvormilt raha kätte saada.

Tee väikese väljamakse päring ning jälgi, kas saad raha kätte. Kui saad raha probleemideta kätte, saad ka edaspidi platvormi nautida. Halvimal juhul võib juhtuda, et raha kättesaamisega tekib viperusi ning siis teadki, et see pole usaldusväärne välismaa kasiino. Sel juhul saad oma õppetunni ning ei ole jäänud ilma suurest rahasummast.

Samm 6: Naudi tulevasi mänguseansse

Me loodame aga eelkõige selle peale, et valitud kasiinos saad rõõmsalt mänge nautida ilma probleemideta ning viimati mainitud stsenaarium ei saanud tõeks. Kui kasiinos läks kõik hästi, maksed sujusid hästi ning sa nautisid oma veedetud aega, saad ka tulevikus seda kasiinot rõõmuga kasutada.

Kui leiad tulevikus veel teisigi online kasiinosid, mis asuvad mõnes teises riigis, järgi kindlasti neidsamu samme, sest see on kõige kuulikindlam viis, kuidas vältida igasuguseid suuremaid probleeme ja vaidluseid. Halvimal juhul jääd lihtsalt ilma paarikümnest eurost, kuid see ei ole kõige suurem kaotus – parem ikka kui jõuda olukorrani, kus kaotad tuhandeid eurosid või jääd ilma suurest jackpotivõidust.

5 nippi, kuidas välismaa online kasiinos turvaliselt mängida

Ütleme, et leidsid ühe põneva välismaa online kasiino, mis kõnetab sind mõnel põhjusel ning oled valmis hüppama tulle ja online kasiino järgi proovima. Enne, kui sa teed ametlikult algust, soovitame järgida neid 5 nippi: niimoodi saad vähendada riske ning tagada natuke kindlamalt, et sinu valitud välismaa online kasiino on usaldusväärne.

Muide, kui sa tahad kindlustada enda jaoks lihtsa ja murevaba mängukogemuse, siis on igal juhul soovitatud eelistada Eesti kasiinosid. Arvesta sellega, et Eesti kasiinodes mängides on sul EMTA ja Tarbijakaitse tugi probleemide korral olemas. Kui aga soovid siiski proovida välismaa kasiinosid, soovitame järgida allolevaid nippe, mis võivad abiks olla välismaise kasiinoteekonna alustamisel.

Ära tee kohe suurt sissemakset

Kui tahad mängida välismaa kasiinos, siis suurim probleem, mis tekkida võib, on maksed – kui sattusid petturliku kasiino otsa, siis võib juhtuda, et sa ei saa hiljem väljamakset teha, sest sinu niinimetatud võidud on tegelikult võltsid ja sulle ei maksta kunagi raha välja.

Selliste probleemide tõttu on mõistlik alustada võõras kasiinos väga vaikses tempos. Ära hüppa kohe tegema mitmesajaeurost (või suuremat) sissemakset, vaid alusta tasapisi, kas või näiteks 20 euroga. Seejärel proovi teha väljamakse ja vaata, kas saad raha kätte. Kui saad raha ilusti kätte, ei ole vaja millegi pärast muretseda.

Suuremaid probleeme ei teki tavaliselt siis, kui mängid MGA või UKGC litsentsiga kasiinos, sest tegemist on karmilt reguleeritud online kasiinodega. Siiski ei ole aga miski välistatud ning kindluse mõttes soovitame alustada väiksemate panustega. Saad ju alati hiljem teha juba suuremaid panuseid, kui oled kord veendunud kasiino aususes.

Katseta klienditeenindust

Veel üks kaval nipp, mis aitab kiirelt välja sõeluda viletsad välismaa kasiinod: võta testi nimel ühendust kasiino klienditeenindusega. Selle jaoks saad enamasti kasutada live-chati kastikest või lehel olevat kontaktivormi. Kui küsid klienditeeninduselt midagi, saad hulgaliselt kasulikku infot, sh:

 • kui kiiresti klienditeenindus reageerib;
 • kui professionaalselt vastatakse;
 • kas sinu küsimus saab adekvaatselt lahendatud.

Kui juba esimese katsetuse käigus ilmneb probleeme, siis ei ole ilmselgelt tegemist väga hea mängukohaga. Kujuta ette, kui peaksid kasiinos mängima hakkama ja hiljem selgub veel probleeme – sul ei ole siis isegi võimalik klienditeeninduselt abi saada.

See väike test ei võta palju aega, aga varustab sind teadmisega selle osas, kuivõrd kvaliteetse kasiinoga tegemist on. Pealegi, see on üks parimaid viise, kuidas petturid teiste hulgast välja sõeluda: petistel pole kunagi normaalset klienditeenindust.

Ära lase end boonustest pimestada

Kui avad esimest korda mõne välismaa kasiino veebilehe, võivad sealsed boonused ja pakkumised sind jalust rabada. Tundub nagu igast küljest visatakse sulle sülle tuhandeid eurosid ja sadu tasuta spinne ning utsitatakse sind sissemakset tegema aina luksuslikumate kingitustega.

Selline survestamine kuulub reklaamimaailma juurde, kuid ära lase end kõigutada ega pimestada boonuse suurusest. Me kõik teame, et suurus ei loe ja eriti käib see kasiinomaailma boonuste kohta. Suur boonus ei tähenda head boonust automaatselt. Teinekord on väiksem boonus palju mõistlikemate tingimustega ja reaalselt sinu jaoks kättesaadav, samas kui suure boonuse taga võivad peituda niivõrd karmid tingimused, et sa ei suuda eales boonust läbi mängida.

Selle kogu asja point on üks: ära jookse esimese boonuspakkumise peale ja ära kohe kindlasti kraba mõtlematult kõige suuremat boonust. Võta natuke aega, et kasiinodega tutvuda ning loe boonuse tingimusi, sest peenes kirjas on alati selgitatud, mida sa tegelikult boonusest saada võid.

Testi mänge tasuta versioonis

Kas teadsid, et kasiinomänge saab mängida ka tasuta? Olgu, sa ei saa niimoodi võita päriselt raha, seega selline mängurežiim ei anna sulle oluliselt palju hasarti, kuid see annab ühe olulise asja: sa mõistad, millised kasiinomängud sulle meeldivad ning mille peale võiksid oma raha päriselt kulutada.

Kui sa pole kunagi varem kasiinos mänginud, siis suure tõenäosusega ei tea sa tegelikult veel seda, millised mängud sulle üldse meeldivad. Me võime rääkida erinevatest slotikatest ja lauamängudest, kuid sinu jaoks on see kõik tühi jutt seni, kuni sa proovid mängud järgi – ja selle jaoks võidki kasutada tasuta mänguversiooni.

Pealegi, niimoodi ei riski sa kohe oma pärisrahaga välismaises kasiinos, vaid võtad pisut rohkem aega. Slotikaid saad keerutada ikka, lihtsalt kõik võidud on justkui väike näitemäng.

Hea nipp: mängi tasuta versioonis näiteks allolevas tabelis olevaid slotimänge, sest just need mänguautomaadid on eriti populaarsed ja palavalt armastatud pea igas online kasiinos.

10 kõige populaarsemat slotimängu
Slotika nimiTootjaRTPVolatiilsusVõiduliine
Book of DeadPlay'n Go94.25%Kõrge10
Money Train 2Relax Gaming96.4%Kõrge40
ReactoonzPlay'n Go94.51%KõrgeFikseerimata
Sweet BonanzaPragmatic Play96.48%KõrgeFikseerimata
StarburstNetEnt96.09%Madal10
Gonzo's QuestNetEnt95.97%Keskmine-kõrge20
Gates of OlympusPragmatic Play95.51%KõrgeFikseerimata
Wolf GoldPragmatic Play96.01%Keskmine25
Piggy RichesNetEnt96.38%Keskmine15
GemixPlay'n Go94.78%Keskmine1

Loe tingimusi

Jah, me teame, mitte keegi ei viitsi lugeda veebilehel olevaid kasutustingimusi. Kas sa oled kunagi üldse tingimusi lugenud? Online kasiinos, eriti välismaa omas, mängides ei saa aga seda sammu vahele jätta. Kui sa avad konto ja mängid kasiinos, annad oma nõusoleku kasiinos kehtivatele tingimustele ning kui hiljem tekivad vaidlused, sõltub kõik sellest, kas sa nõustusid ise mõne tingimusega. Kui vastav tingimus ei olnud sinu kui mängija jaoks eriti aus, aga sa nõustusid sellega, siis oled ise selle vastu võtnud ja kedagi teist süüdistada ei saa.

Mõtle tuntud muinasjutule “Rumpelstiltskin” – just sellisest olukorrast me räägimegi. Sa pead ka ise võtma vastutust oma otsuste eest.

Niisiis, kui leiad uue online kasiino, siis suundu kõigepealt selle tingimuste lehele (leiad jalutsis oleva menüü kaudu üldtingimused). Lehitse eriti terava pilguga just neid punkte, mis puudutavad:

 • Boonuste aktiveerimist ja läbimängimist;
 • Sisse- ja väljamaksete töötlemist, töötlemiskiirust ja maksepiiranguid (mõned kasiinod ei luba näiteks nädalas välja maksta üle teatud summa);
 • Kasutajakonto sulgemise tingimusi;
 • Vaidluste lahendamise korda.

Maksepiirangud ja boonuste läbimängimine peaksid olema sinu põhilised prioriteedid tingimuste lugemisel, sest nendes kohtades tekib enamasti kõige rohkem vaidluseid. Veendu, et oled rahul kasiino pakutavate maksetingimuste ja boonuste nõuetega.

Kas välismaa kasiinos mängimisel on mõtet?

Võttes kõike eelmainitut kokku, siis kas sellel on üldse mõtet teha läbi kogu kadalipp, et leida üles mõni kvaliteetne välismaa online kasiino, avada seal konto, kasutada VPN-teenust ning lõpuks mängida?

See, kas sellel kõigel on mõtet, sõltub sellest, mida sa tahad saavutada mängides. Näiteks, Eestis pole krüptorahaga kasiinod eriti levinud, seevastu on välismaal kasiinosid, kus saab kasutada krüptoraha. Kui sa oled krüptokasutaja, siis võib see olla kaalukas faktor.

Keskmise slotisõbra või live-kasiino nautleja jaoks ei pruugi välismaised kasiinod anda olulisi eeliseid. Tuleta meelde eelmainitud plusse ja miinuseid: sa peaksid ohverdama 20% tulumaksuks ning sinu turvalisus pole garanteeritud.

Kasiinoboonused.ee soovitab alati eelistada Maksu- ja Tolliameti väljastatud hasartmänguloaga kasiinosid. Meil on Eestis selliseid jalaga segada ning kõik neist edastavad maailmatasemel mänge, mis on saadaval ka teistes riikides. Lisaks poputatakse sind erinevate boonuste ja kampaaniatega ning sa oled kaitstud meie kohalike ametivõimude poolt. Tee oma elu lihtsaks ning vali Eesti online kasiino: niimoodi ei pea sa kunagi ülemäära palju muretsema oma mängupaiga pärast.

Korduma kippuvad küsimused

Paraku ei saa sellele küsimusele üheselt vastata, kuna asjad võivad olla nii ja naa. On olemas palju väga kvaliteetseid ja litsentseeritud välismaa kasiinosid, mis on tõeliselt maailmatasemel. Samas on aga palju ka neid kasiinosid, mis on suisa petturlikud. Kõik oleneb sellest, kas kasiinol on tegevusluba või mitte.

Turvalised online kasiinod, nii kodumaiseid kui välismaised, leiad alati meie lehel olevate kasiinosoovituste hulgast. Olgu aga mainitud, et kasiino turvalisusele viitavad tegevusload. Välismaa kasiinode hulgas on kõige auväärsemad UK Gambling Commissioni ja Malta Gaming Authority tegevusload.

Jah, kui sa mängid online kasiinos, mis ei ole Eestis litsentseeritud EMTA poolt, pead maksma kõikidelt saadud võitudelt 20% tulumaksu, deklareerides sellised võidud oma iga-aastasel tuludeklaratsioonil.

Kui EMTA on blokeerinud ligipääsu välismaisele kasiinodomeenile, siis tegelikult ei saagi sellele ligipääsu ning seal kasiinos mängida ei saa. Paljud proovivad kasutada VPN-teenuseid selleks, et maskeerida oma IP-aadressit, kuid reeglina ei õnnestu ka see, kuna kasiino mängud ja kogu veebileht võivad ikkagi kokku joosta ning tehnilisi viperusi mängima hakata.

Kui välismaa kasiinos mängides jäid näiteks võitudest ilma, tekkis mingi vaidlus või muu probleem, on parim variant kasutada vastava kasiino litsentseerimisasutuse abi (nt Malta Gaming Authority vms). Üldiselt ei ole paraku suuremat abi oodata ning ka Eesti Maksu- ja Tolliamet ei saa abistada (EMTA reguleerib Eesti kasiinosid).

Välismaa online kasiinodes saab mängida tuhandeid erinevaid mänge, olenevalt kasiinost. Slotid ja live-kasiino mängud on kõige levinumad, üheskoos spordipanustega. Paljud värsked välismaa kasiinod lasevad mängida ka lotomänge või seikluslikke panustamismänge.

Jah, boonused on enamasti suisa üks põhilisi põhjuseid, miks sa võiksid üldse otsustada välismaa kasiino heaks. Välismaa kasiinod jagavad heldelt tasuta spinne, tasuta rahaboonuseid, tasuta panuseid, korraldavad turniire ja palju muud taolist.