Soovitatud online kasiinod

Baccarat reeglid ja ülevaade

Baccarat on ülimalt lihtne klassikaline kaardimäng, kus ei pea sugugi tundma keerulisi reegleid. Mängus kasutatakse 3-6 tüüpilist kaardipakki ning sul on võimalik panustada igas voorus ainult 3 võimalikule tulemusele. Teisisõnu, sa saad lihtsalt panustada sellele, kuidas mänguvoor lõppeb, kuid sa saad teha vaid 1 valiku. See muudab baccarat lihtsaks, kiireks ja ülimalt hasartseks.

Baccarat eesmärk on ennustada, kumb kaardikäsi jõuab enne skoorini 9 oma kaartidega. Mängus on kaks kätt: pankur (Banker) ja mängija (Player).

Seejuures ei tähenda need terminid aga kasiinot ja sind, st pankur ei ole mitte kasiino, vaid see on lihtsalt ühe kaardikäe nimi. Ühe baccarat laua taga võib istuda näiteks 10 mängijat ja nad võivad kõik panustada mängija käele – kokku jagatakse ikkagi 1 mängijakäsi, sest see on lihtsalt baccarat käe nimetus.

Sul on baccarat’s ainult üks ülesanne: ennustada, kumb käsi jõuab enne numbrini 9 ning see ongi kogu baccarat mängu sisu.

Baccarat käte järjestus

Nagu mainisime, on kogu baccarat põhimõte jõuda skoorini 9, kuid selle skoori mõistmiseks pead sa teadma, kuidas arvestatakse baccarat-mängus kaartide väärtuseid. Siin on kiire juhend selle kohta, milline on iga kaardi väärtus bakaraas:

 • Äss = 1
 • Numbrikaardid = kaardil olev numbriväärtus
 • 10, kuningas, sõdur ja emand = 0

Kui kahe kaardi väärtus on üle 10, siis eemaldatakse esimene number ning lõppskoor on teine numbrikoht.

Näiteks, kui kaartideks on 9 ja 5, mis teeb skooriks 14, siis eemaldatakse number 1 ning lõppskoor on 4.

Baccarat kaartide jagamisreeglid

Kõigepealt jagatakse kummagi käe kohta 2 kaarti. Kui üks kätest saavutas kohe skoori 8 või 9, on mäng läbi ning üks nendest kätest kuulutatakse võitjaks (või tekib viik). Näiteks, kui pankuri käes oli 4 + 5, on mänguvoor kohe läbi ja pankur on võitja.

Kui seda aga ei juhtu, tuleb jagada välja kolmas kaart ning sealkohal on reeglid õige pisut keerulisemad:

 • kui mängija käes on alla 5 punkti (kaasa arvatud), saab mängija kolmanda kaardi;
 • kui mängija ei pea kaarti võtma ning kui pankuril on 5 või vähem punkti, saab pankur kolmanda kaardi, kuid pankuri käsi jääb pidama, kui skoor on 6 või 7.

Kui aga mängija käele antakse kolmas kaart, muutuvad ka pankuri jagamisreeglid pisut. Sel juhul rakendatakse järgnevaid reegleid:

 • Kui pankuril on 0, 1 või 2: jagatakse kolmas kaart
 • Kui pankuril on 3: saab kolmanda kaardi, kui mängija kolmas kaart on 8
 • Kui pankuril on 4: saab kolmanda kaardi, kui mängija kolmas kaart on 2-7
 • Kui pankuril on 5: saab kolmanda kaardi, kui mängija kolmas kaart on 4-7
 • Kui pankuril on 6: saab kolmanda kaardi, kui mängija kolmas kaart on 6-7

Sina ei pea aga neid reegleid absoluutselt meeles pidama – neid reegleid järgib diiler, kes jagab kaarte vastavalt sellele mustrile. Sina pead muretsema ainult panuse tegemise pärast ning sisuliselt ei pea sa isegi kõiki neid jagamisreegleid teadma ega meeles pidama.

Kuidas baccarat’d mängida?

Baccarat on tegelikult üks kõige lihtsamaid mänge, ehkki live-kasiino mängud ja kaardimängud võivad tunduda pisut hirmutavad. Isegi, kui sa pole kunagi baccarat’d mänginud, saad online kasiinos sellega kenasti hakkama.

Järgi allolevaid samme, et baccarat’d mängima asuda mistahes Eesti online kasiinos.

 1. Ava konto ja kanna raha. Kõigepealt on sul muidugi vaja online kasiino kontot. Kui sul ei ole seda veel, leia Kasiinoboonused.ee lehelt kasiino, registreeru ning tee esimene sissemakse, et saaksid pärisraha eest baccarat’d mängida.
 2. Ava baccarat ja tee oma panus. Ava sobiv live-baccarat laud, et nautida ehtsat baccarat melu ning esita oma panus. Sul on võimalik panustada kas pankuri, mängija või viigi peale (vahel on saadaval ka muud lisapanused).
 3. Jagatakse 2 kaarti iga käe kohta. Diiler jagab 2 kaarti nii pankuri kui ka mängija käele. Kõik kaardid on näoga ülespoole, seega kõik näevad kaarte koheselt. Sina ei pea siinkohal mitte midagi tegema.
 4. Vajadusel jagatakse veel 1 kaart. Kui kummagi käe skoor oli 8 või 9, on mäng läbi, sest saavutati “Natural” ehk loomulik võit. Kui seda ei juhtu, jagab diiler veel ühe kaardi vastavalt jagamisreeglitele.
 5. Võitja kuulutatakse välja ja hakkab uus panusevoor. Seejärel kuulutatakse välja võitja vastavalt sellele, kumb käsi jäi lähemale 9-le. Sellega mäng kulmineerub ning alustatakse uut panusevooru.

Baccarat vs teised kasiinomängud

Arvestades, et enamikes online kasiinodes on saadaval üle 1000 mängu, siis baccarat on justkui tilk meres. Sul on võimalik tegelikult baccarat kõrval mängida veel mitmeid muid kasiinomänge, millest igaühel on oma eriline konks.

Kui sa kahtled veel selle osas, kas baccarat on päriselt sulle hea või tasuks sul vaadata teiste mängude poole, siis alljärgnevalt kõrvutame bakaraad teiste Eesti kasiinodes levivate kasiinomängudega.

Baccarat vs blackjack

Üks kõige ilmselgemaid võrdluspunkte on baccarat vs blackjack, kuna mõlemad on ülimalt populaarsed kaardimängud. Ühtlasi on mõlemad prominentselt esindatud Eesti kasiinodes omaette kategooriate all.

Kui baccarat on täielik õnnemäng, kus sul on ainult 1 otsus, siis blackjack on natuke keerulisem kasiinomäng. Blackjackis on oma osa strateegial (kuigi ka blackjack on õnnemäng) ning mängijana pead sa tegema teatud otsuseid vastavalt jagatud kaartidele.

Üldiselt rääkides on targem jääda baccarat juurde, kui sa ei viitsi oluliselt palju reegleid õppida. Blackjack nõuab juba natuke rohkem mõtlemist ja kaalumist.

Baccarat vs rulett

Tulles aga tagasi vähemstrateegiliste mängude juurde, siis rulett on täpselt sama õnnepõhine nagu baccarat. Ka ruletis ei pea sa tegelikult tegema oluliselt mitte midagi: pead vaid valima oma panuse. Edasisi otsuseid rohkem tegema ei pea.

Kui bakaraa mängimisel on sul vaid üks otsus (pankur, mängija või viik), siis ruletis on võimalik teha tohutult palju erinevaid panuseid. Sa võid panustada numbritele, värvidele, sektoritele – võimalusi on palju.

Ruleti panustamisvõimaluste tõttu on see omamoodi huvitavam ja adrenaliinirohkem, ent ka sellevõrra keerulisem. Kui eelistad väga “sirgjoonelist” mängu, on targem valida bakaraa, kus sul on vaid 1 lihtne otsus.

Baccarat vs slotid

Iga Eesti kasiino pakub sadu mänguautomaate – slotid on kasiino süda ja hing ning enamus meist proovib esimeses järgus just slotikaid. Baccarat võib suisa ununeda kõikide nende temaatiliste ja võidurohkete slotimängude kõrval.

Slotid on mõnes mõttes bakaraale kõige sarnasemad, kuna slotimängudes ei ole vaja otsuseid üldse langetada. Kui sul on üldse midagi otsustada, on selleks panuse suurus, kuid rohkem ei pea midagi tegema.

Kui sa otsid väga lihtsat ja kiire tempoga mängu, on nii slotid kui baccarat mõlemad hea valik. Baccarat on pisut glamuursem live-kogemuse tõttu – kui sulle meeldib mängida kauni diilerineiu saatel, siis võid kindlasti mõelda baccarat mängimisele.

Baccarat kasiinoboonused

Live-kasiinos korraldatavad kaardimängud on niigi lõbusad, kuid asi läheb uuele tasemele kasiinoboonuste abil. Suurimad online kasiinod pakuvad rikkalikult boonusraha, korraldavad võistluseid ja kampaaniaid, mille raames saad võita lisaraha. Võiks isegi öelda, et kui slotid on kasiino süda, siis kasiinoboonused on mänguportaali mootor – see on see edasiviiv jõud, mille toel leiavad paljud kasiinod endale mängureid.

Baccarat maja eelis on ülimalt väike ja seetõttu ei pruugi sa tegelikult 99% juhtudest spetsiaalseid bakaraaboonuseid üldse kohata. Kasiinod jagavad boonuseid eelkõige mängudele, kus maja eelis ei ole nii väike. Lõppude lõpuks peab ju kasiino ise ka kasumisse jääma.

Sellest ei tasu aga heituda, kuna sa võid ikkagi saada osa mõningatest pakkumistest, mis annavad saldole lisaboonuse.

Tervitusboonused

Online kasiinoga liitumisel näed sa ilmselt siin-seal bännereid või teateid tervitusboonuse kohta. Suured online kasiinod pakuvad uuele registreerujale esimese sissemakse tegemisel natuke lisaraha või muid boonuseid. Pakkumise point on lihtne: kasiino tahab leida mängijaid, kes teeksid rahalise kande kasiinosse ning seega antakse väikese “tagant utsitamise” mõttes sulle sissemakseboonus. Kõige tüüpilisem Eesti tervitusboonus on ca 100% kuni 100 või 200 eurot.

Kui asi puudutab baccarat’d, on asi natuke keeruline, kuna enamus kasiinosid ei anna bakaraa mängimiseks eraldi tervitusboonust. Paraku võib olla baccarat suisa üks välistatud või limiteeritud mängudest boonuse läbimängimisel. Selle põhjus taandub jälle varemmainitule: baccarat maja eelis on väike, seega see pole kõige “kasumlikum” mäng kasiino jaoks.

Seepärast tuleb lugeda boonuse tingimusi ja veenduda, et baccarat-lauad läheksid üldse arvesse, kui su eesmärk on kasutada tervitusboonust baccarat mängimiseks.

Taaslaadimisboonused

Taaslaadimisboonus pole tegelikult mitte midagi muud kui kõige tüüpilisem rahaline boonus. Mõtle sellest kui uuest tervitusboonusest: sa teed rahalise makse oma kasiinokontole ja saad vastu boonusraha.

Mitmed online kasiinod pakuvad taaslaadimisboonuseid, kuna nende eesmärk on meelitada mängureid tegema uusi sissemakseid. Kasiino ei ole ju kasumlik, kui mängijad registreeruvad ja mängivad 1 korra, kuid ei naase mitte kunagi.

Taaslaadimisboonuse konks sarnaneb ülalmainitule: baccarat võib olla üks mängudest, mis ei lähe läbimängimisel arvesse või seda arvestatakse vaid 10-20%. Ole seega taaslaadimisboonustega ettevaatlik.

Live-kasiino kampaaniad ja võistlused

Eelnevat lugedes ilmselt mõtlesid, et võid rätiku nurka visata ja baccarat eelistamisel boonused ära unustada, kuid päris nii must kogu pilt ei ole. Sinu parim valik on osaleda live-kasiino turniiridel, erikampaaniatel ja võistlustel.

Paljud suured live-kasiinod korraldavad erilisi kampaaniaid ja võistluseid mitmetele mängudele, baccarat pole mingi erand. Vahel võid avastada kampaaniaid, mille raames saad võita lisaraha pärast teatud hulga panuste tegemist, vahel saad võistelda teiste mänguritega.

Soovitame hoida kasiino pakutavatel boonustel ja kampaaniatel kiivalt silma peal – kunagi ei tea, mida huvitavat võid leida.

Mille järgi valida parim baccarat online kasiino?

Kui tahad mängida online baccarat’d, siis oled õnnega koos, sest baccarat on Eestis üks kõige levinumaid mänge. Võiks isegi öelda, et kui live-kasiinos ei ole baccarat-laudu, pole see live-kasiino vast isegi sinu tähelepanu väärt.

Teeme sinu valiku natuke lihtsamaks – Kasiinoboonused.ee allolev tabel koondab juba kokku mõned head kasiinovalikud, kust leiad live-baccarat. Lisaks aga võid uurida ülalpool olevat suurt võrdlustabelit, kus reastame ka lahedad kasiinoboonused.

Kui tahad aga lähemalt mõista, mille järgi kasiinosid sõeluda, siis toome siin esile ka mõned punktid, mida tasub baccarat-kasiino valimisel järgida.

Parimad kasiinod baccarat jaoks
KasiinoBakaraa laudu kokkuLive-mängude tarkvarapakkujadMinimaalne bakaraa panus
Olybet80+Evolution, Pragmatic Play, Ezugi0,1€
Betsafe20+Evolution, Pragmatic Play0,1€
Optibet17Evolution, Ezugi0,2€
Nutz8Evolution0,2€
SuperCasino22Evolution, Pragmatic Play0,2€
Tonybet25Evolution, Pragmatic Play0,2€
Ninja Casino17Evolution0,2€

Tarkvarapakkujate valik

On üks väga lihtne viis, kuidas vaid 5 sekundiga otsustada, kas live-kasiinos tasub mängida või mitte: tarkvarapakkujate valik. Kvaliteetsed kasiinod tõstavad tarkvarapakkujate nimed juba prominentselt esile, sest see on omamoodi aumärk. Mida tunnustatumad ja parema tarkvaraga firmad kasiinoga koostööd teevad, seda parem kasiinole.

Euroopa parimad live-kasiino mängude pakkujad on Evolution Gaming, Pragmatic Play ja Ezugi. Selle kuldse kolmiku kõrval võib olla küll ka teisi nimesid, kuid üldiselt võib öelda, et kui näed vähemalt ühte nendest firmadest valitud kasiinos, oled heades kätes ning võid loota kvaliteetsele baccarat seansile.

Üldine baccarat versioonide valik

Baccarat on mõne aastaga Eestis kogunud palju tuntust ning kui veel 5 aastat tagasi ei olnud baccarat saadaval isegi kõigis kasiinodes, siis tänaseks on enamikes kasiinodes mitte lihtsalt baccarat esindatud, vaid tihtipeale valikus üle 10 mängulaua. Mõned Eesti kasiinod pakuvad isegi üle 20 baccarat-versiooni.

On selge, et mida rohkem on kasiinos baccarat mängulaudu, seda parem sinu jaoks. Arvesta sellega, et iga mängulaud saab mahutada teatud arvu mängijaid – ainuüksi sellepärast on juba hea mängida kasiinos, kus on palju laudu. Niiviisi saad alati löögile ning ei pea kannatama baccarat-laudade tühjenemiseni.

Ka baccarat-versioonide mitmekesisus on oluline: olemas võiks olla Dragon Tiger, Mini Baccarat ja mitmed muud versioonid. Rohkem versioone tähendab alati sinu jaoks rohkemaid lõbutsemisvõimalusi.

Muude live-kasiino mängude valik

Ega sa ilmselt live-kasiinos baccarat pärast ainuüksi ei registreeru. Isegi tulihingeline baccarat fänn võib vahel otsida lõbu mõnest muust mängust. Seetõttu on eelistatud live-kasiinod, kus jagub mänge ka selleks hetkeks, kui sul tuleb tuju proovida midagi teistlaadi.

Parimad live-kasiinod sisaldavad kindlasti blackjackimänge, 10+ ruletilauda, live-pokkerit ja mitmeid gameshowsid. Viimane kategooria on eriti oluline neile, kes otsivad kiiret, adrenaliinirohket ja lihtsat live-kogemust.

Soovitame uurida ka tavaliste kasiinomängude kategooriat ning eelistada kasiinosid, kus on näiteks slotimänge küllaga palju. Suurem mängukesisus tähendab, et sa ei pea igavlema ega peatselt uut kasiinot otsima.

Kasiinoboonuste valik

Ülalpool rääkisime pikemalt kasiinoboonuste ning ehkki baccarat pole just selline mäng, mis oleks kasiinoboonuste valikus favoriit, ei tähenda see, et sa peaksid boonused kõrvale jätma otsuse tegemisel.

Üldine reegel kipub olema ikkagi lihtne: parimad kasiinod pakuvad regulaarselt boonuseid. Ükskõik, kas sa sihid baccarat-laudade suunas või kavatsed vahepeal mängida midagi muud, kasiinoboonustel on murdeline roll ühe kasiinokogemuse kujundamisel. Suurem osa meist naudib tasuta rahaboonuseid ning me usume, et sa ei ole erand.

Soovitame valida kasiino, kus korraldatakse boonuseid ja kampaaniaid regulaarselt. See garanteerib rõõmsa mänguseansi ja korduvalt toredaid momente.

Mõistlikud tingimused ja reeglid

Jõudsime viimase punktini, aga see on vaat et kõige tähtsam punkt: kasiino tingimused peavad olema õiglased ja läbipaistvad, eriti, kui asi puudutab boonuseid ja väljamakseid.

Jah, me teame – sa ei viitsi lugeda kasiino kasutustingimusi, aga kõige vähem peaks lugema läbi kasvõi kasiino väljamakseprotokolli ja boonuste tingimused. Sa ei taha sattuda olukorda, kus said 200 eurot boonust, aga hiljem avastad, et sa ei saa seda 200€ endale välja maksta, sest sa pole täitnud 50x läbimängunõuet (jah, selliseid nõudeid on olemas!). Või olukorda, kus sa võitsid 5000 eurot, aga sa ei saa seda kohe sama kuu välja maksta, sest kasiino 30-päevane väljamakselimiit on 3000 eurot.

Misiganes sa ka ei teeks, loe alati tingimused läbi kas või põgusalt ning veendu, et oled kõigega rahul.

7 baccarat strateegianippi rohkem võitmiseks

Inimesed on otsinud võimalusi baccarat ülekavaldamiseks juba sellest ajast peale, kui baccarat üldse leiutati. See on normaalne – me kõik soovime rohkem võita ning kaardimängud tunduvad justkui täiuslikud selle jaoks, et genereerida võitvaid strateegiaid.

Just nagu ruleti või slotikate puhul, baccarat on juhuslik õnnemäng, kus paraku ei saa mitte keegi ette ennustada, kas võidab pankurikäsi või mängija käsi. See ongi baccarat võlu – sa ei tea kunagi, mis edasi saab. Samas aga tuleb paraku strateegiad jätta koju, sest sa ei saa mõjutada ega ette ennustada mänguseansi käekäiku.

Nüüd, kus oleme sinu hoogu natuke maha võtnud selle moraalijutuga, anname sulle aga ikkagi seitse õnnelikku nippi, mis aitavad parimal juhul eelarvet hallata ja üleüldiselt tagada, et sa ei mängiks baccarat’s nii kiiresti oma raha maha.

1. Ära panusta kunagi viigile

Number üks nipp, mida ütleb iga baccarat mängija sulle: ära tee viigipanuseid. Viigipanuse korral on maja eelis täiesti erakordselt kõrge: 14.4%!

Teisisõnu, suurem enamus baccarat-käsi ei lõppe viigiga, mistõttu on ülimalt ebatõenäoline viigipanusega midagi võita. Viigipanused pole mitte midagi muud kui üks puhas raha raiskamine, seega tee endale teene ja hoia neist kauge kaarega eemale.

2. Panusta pankuri võidule

Mis puudutab muid baccarat panuseid, siis “Banker” ja “Player” panuste maja eelis on hoopis parem: 1.06% pankuri panuse korral ja 1.24% mängija panuste korral.

Pea 50% kordadest võidab pankuri käsi. Ülaltoodud numbritest on hea näha, et kuigi mängija panused on samuti üpris hea maja eelisega, siis on targem teha endale teene ning lihtsalt panustada järjekindlalt pankurile, sest selle korral on sul suurim võidutõenäosus ja parim võimalus jalutada kasiinost välja võitjana.

3. Hoia Mini Baccarat versioonist eemale

Mini Baccarat ja muud uudisversioonid võivad tunduda ahvatlevad, eriti, kuna enamjaolt on panused madalad ning mängud võivad sisaldada ka mõningaid boonusvoore või muid lisavõimalusi. Tõtt öeldes on aga Mini Baccarat ja Speed Baccarat algajale mängurile üpris ohtlikud.

Konks seisneb selles, et taolised baccarat-mängud liiguvad liialt kiire tempoga. Mõnes Mini Baccarat versioonis võib diiler teha tunnis kuni paarsada mänguvooru! Uue baccarat-mängurina võib see kiirus olla sinu jaoks absoluutselt liiga karm ning seega soovitame valida rahulikuma tempoga klassikalised baccarat-lauad.

4. Kaarte pole mõtet lugeda

Ilmselt oled blackjackist külge saanud kaardilugemise ja mõtled, et baccarat’s võiks seda samamoodi rakendada. Nii asjad aga kohe kindlasti ei ole.

Baccarat on üks mängudest, kus kaardilugemine on täiesti mõttetu ja ei aita sul mitte kuidagi rohkem võita. Lõpuks võidab ikkagi kas pankuri või mängija käsi, kuid kaardilugemisega ei kõiguta sa mitte midagi.

5. Ära otsi “kuuma” mängulauda

Füüsilistes kasiinodes mänginud inimesed on harjunud terminitega “külmad” ja “kuumad” lauad. Kuuma laua all mõeldakse mängulauda, kus pole tulnud märkimisväärseid võite või on olnud pikk kaotustejada, mis mängijate arvates viitab sellele, et mängus võetakse kohe väga palju raha.

Baccarat omapära tõttu ei lähe aga kaotuste või võitude jada kuidagi arvesse. Ükskõik, millist baccarat versiooni sa ei mängiks, pole kunagi olemas ühtegi “kuuma” lauda või panusevarianti. Pea meeles: kõik sõltub juhusest ning seda ei muuda miski.

6. Määra kindel eelarve

See nö strateegia ei kehti mitte üksnes baccarat kohta, vaid üleüldiselt kasiinos mängimise kohta. Enne baccaratmängu avamist peaksid sa paika panema selge summa, mille kavatsed kulutada. Näiteks, kui tead, et sinu jaoks on okei kulutada 100 eurot, ongi see sinu eelarve ja mistahes baccarat’s ka juhtuma ei peaks, sa ei tohiks seda eelarvet mitte mingil juhul tõsta.

Ainus viis, kuidas saab garanteerida, et kasiinos mängimine ei tekita sulle probleeme, on määrata endale kuulikindel eelarve, millest ei tohi kunagi kaugemale minna, ükskõik, kui hästi või halvasti su mänguseanss ka ei kulgeks.

7. Ära mine panustega liiale

Eelmise punktiga seoses tuletame meelde veel ühe hea nipi, mida saab ka baccarat-mängudes hästi rakendada. Nimelt, tee pigem väikeseid panuseid. Baccarat on küll tuntud suurte rahasummade poolest (arvestades, et isegi miljonärid on selles maha mänginud suuri summasid), kuid see ei tähenda, et sa peaksid online baccarat’d mängides sama põhimõtet järgima.

Selle asemel tee minimaalseid panuseid, olgu nendeks kas või 1-5€. Väikeste panustega ei pruugi sa võita erakordseid summasid, kuid sa väldid kiiret lõhkimängimist ning tagad rahuldava mängukorra.

Korduma kippuvad küsimused

Baccarat on 100% õnnemäng ning tegelikult polegi ühtegi strateegiat, nippi ega konkreetset asja, mida sa saad mängijana teha selleks, et rohkem võita. Ainus, mida saad teha, on veenduda, et sinu panused oleksid mõistliku suurusega ja teeksid pigem panuseid pankurile või mängijale (mitte ei kasutaks viigipanuseid).

Jah, online kasiino baccarat on täiesti aus ja igati võrdväärne näiteks füüsilise kasiino baccarat-versiooniga. Kui registreerud ja mängid Eesti tegevusloaga kasiinos, saad olla kindel, et kasutusel on kontrollitud tarkvaraga baccarat.

Muidugi võib! Online baccarat's on täiesti võimalik raha võita. Kusjuures, baccarat maja eelis on üpris madal (ca 1-1.5% vahemikus), seega on baccarat's vägagi võimalik raha võita, kuigi võidud sõltuvad sellest, kui suuri panuseid sa teed.

Online baccarat versioonide minimaalne panus sõltub suuresti valitud mängulauast, kuid mitmetes kasiinodes on võimalik panustada juba näiteks 1-5€ vahemikus.

Kõik klassikalised online baccarat lauad sobivad mängimiseks hästi ka algajale, kuna baccarat on üleüldiselt väga lihtne mäng, mis ei nõua eriliste reeglite tundmist. Küll aga soovitame eemale hoida Speed ja Mini Baccarat versioonidest, kus mängutempo võib algaja jaoks olla liiga kiire.

Baccarat on üks kolmest kõige levinumast klassikalisest online kasiino mängust ja seetõttu on see saadaval absoluutselt kõikides Eesti online kasiinodes. Baccarat'd saab mängida just live-kasiino vahendusel, kus saad nautida live-diileriga baccarat-versiooni.