Kuidas valida mobiilikasiino

Kui veel aastaid tagasi oli mõeldamatu võimalus mängida kasiinomänge internetis, siis tänapäeval on maailm veelgi edasi arenenud ning nüüd mõtleb iga internetikasiino järgmisele sammule: kuidas muuta oma kasiino parimaks mängukohaks mobiilseadmetel. Teadupärast on juba pooled mängijad kolinud kasiinomängude proovimiseks nutiseadmetesse, seega ruttavad kasiinodki paremate võimaluste loomisega.

Kui sa oled samuti peamiselt nutiseadme kasutaja ja oled mõelnud internetikasiino proovimisele, ent pole päris kindel, mida silmas pidada mobiilse kasiino valimisel, siis siin on paar nõuannet, mis teevad otsuse lihtsamaks.

1. Kas mobiiliäpp või mobiilne versioon?

Mobiilseid internetikasiinosid on kahte tüüpi: mobiiliäpina ja mobiilse versioonina. Esimene neist on tavaline rakendus, mille saab alla laadida äpipoest, teine on aga tavapärane mobiilne versioon, millele pääseb ligi mobiilibrauseri kaudu.

Mõlemal on omamoodi eeliseid ja miinuseid. Mobiilirakendused on tavaliselt võimekamad ning neile on lihtsam ligi pääseda, kuid muidugi hammustavad oma osa mälust, mistõttu ei sobi äpp siis, kui sul on juba palju rakendusi. Mobiilne versioon on pisut kohmakam ja sellele ligipääsemiseks pead avama ka brauseri, ent samas ei koorma see su seadet. Nutiseadmetele on kohandatud pea iga kasiino, kuid mobiiliäpid on vaid mõnel nagu näiteks Unibetil ja Tonybetil.

2. Boonused ja pakkumised

Teine tähtis faktor, mille järgi valida parim mobiilikasiino, on boonuste valik. Mida rohkem on tekkinud nutiseadmete kasutajaid, seda paremaks on läinud ka boonused. Paljud kasiinod pakuvadki eksklusiivselt boonuseid üksnes mobiilikasutajatele. Kui sa tahad saada parimate boonuste osaks, tasub kindlasti pakkumisi arvesse võtta ja valida kasiino, kus on mobiilikasutajatele mõeldud boonuseid.

3. Mänguvalik

Kasiinod on teinud küll tublisti tööd selle nimel, et oma veebilehti täiuslikult mobiilile sobitada, kuid tarkvaradel on siiski omad limitatsioonid. Seepärast ei ole ka pea ühegi kasiino mänguvalik 100%-liselt saadaval telefonis. Agaramad kasiinod on märkinud mobiilil saadaval olevad mängud eritähisega – seda teevad näiteks Olybet ja Unibet. Nii saad ülevaate sellest, kas su lemmikmängud on üldse telefonil saadaval või milline kasiino pakub neid ka nutiseadmele.

Kui lähtud valiku tegemisel neist kolmest põhimõttest, leiad kahtlemata parima mobiilikasiino, mis vastab su ootustele ja võimaldab igal ajal lemmikmänge mängida.