Unibet

Rahvusvaheliselt tunnustatud online kasiino Unibet, mille nimest võiks küll arvata vastupidist, pakub lisaks spordipanustele ka rikkalikke valikuid neile, kes otsivad võimalust mängida traditsioonilisi kasiinomänge nagu seda on bingo või mänguautomaadid. Kasiinos toimub regulaarselt põnevaid kampaaniaid ja kasiinoturniire, kuid neile lisaks pakutakse kõikidele uutele registreerujatele tervitusboonusena lausa 100 eurot boonusraha ning ka tasuta spinne.

Unibet

Kuni 100 eurot boonusraha ja 5 tasuta Starbursti keerutust

Unibet

Auhinnatud internetikasiino Unibet pakub võrratuid spordipanustamise võimalusi ja ligi 500 erinevat kasiinomängu. Uusi mängijaid kostitatakse lisaks mänguvalikule ka kuni 100-eurose boonusega ning 5 tasuta keerutusega Starbursti slotikale.

Plussid

 • Spetsiaalsed mobiilirakendused
 • Väga lai mänguvalik
 • Antakse ka sissemakseta spinne

Miinused

 • Boonuseid võiks olla rohkem
 • Teenindus ei pruugi olla eestikeelne
 • Pole kõige kasutajasõbralikuma disainiga

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Unibet Info

 • Kasiino: Unibet
 • Veebisait: unibet.ee
 • Alustatud: 1997
 • Riik: Eesti
 • Deposiidiboonus: 100€

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Tavakampaaniate kõrval on kõige magusamad kasiinoboonused mõistagi tervitusboonused, mille saad pärast registreerumist. Unibetis on tervitusboonus iga põhilise mängukategooria huvilistele. Kasiinokategoorias antakse näiteks 100%-list tervitusboonust kuni 100 euro ulatuses ning lisaks saab ka võimaluse 5 korda tasuta keerutada Starbursti slotikat. Juhul, kui võidad keerutustega raha, tuleb see 25-kordselt läbi mängida järgneva 30 päeva jooksul.

Sarnase 100%-se boonuse saavad ka spordipanustajad. Lisaks keerutustele ja boonusrahale antakse aga ka 10-eurone riskivaba panus, et saaksid katsetada, kuidas on Unibetis spordipanuseid teha. Pokkerisõbrad saavad 10 eurot täiesti tasuta, samuti jagab kasiino lahkelt freerolle. Nagu näed, on Unibetis rohkelt boonuseid igale mängijale – olgu su eelistuseks slotikad, pokker, bingo või bettimine.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Mänguvalik on Unibetis tõeliselt muljetavaldav: kasiinokategooriast leiad üle 500 erineva mängu, mis tähendab, et võid kas või poolteist aastat mängida iga päev midagi erinevat.

Mängud on jaotatud erinevatesse kategooriatesse, et oleks lihtsam leida lemmikud – sind ootavad ees näiteks slotikad, laua- ja kaardimängud, jackpotimängud, videopokker ja ka mängud, mis on eksklusiivselt saadaval ainult Unibetis. Slotikate seas on aga muidugi saadaval legendaardsed mängud nagu Gonzo’s Quest, Mega Fortune Dreams, Arabian Nights ja paljud teised.

Valiku nautimiseks on kasiinol modernse välimusega leht ning välja on töötatud ka mitu erilist mobiilirakendust, mis võimaldavad Unibeti mänge nautida kas või poe järjekorras seistes.

Mis võib tekitada mõnevõrra segadust, on mõni navigatsioonifunktsioon ja üldine disain, millega tuleb natuke kõigepealt harjuda. Kuna kasiinos on tohutult erinevaid mänge, võivad need vahel laadida pisut aeglaselt või on esialgu keeruline leida lemmikmänge. Õnneks on kasiinol aga otsingufunktsioon, mis asub lehe ülaosas ning selle kaudu leiad hetkega üles soovitud mänge.

Kui natuke harjuda, on peatselt Unibeti kasutamine hõlbus ja saad täiel rinnal nautida kõike, mida kasiinol on sulle pakkuda.

Klienditeenindus

Unibeti klienditeenindus võib olla täiesti fenomenaalne: kasiino on hinnanud nende vestlusakna kaudu vastamisajaks 2 minutit, mis tähendab, et tegemist on ühe kõige kiirema klienditeenindusega internetikasiinode seas. Samuti on võimalik kasiinoga kontakteeruda telefonitsi ja meilitsi ning kõigele lisaks on ka põhjalik klienditoe leht, kus on kirjas kõik olulisemad küsimused-vastused.

Mis võib aga Eesti mängijatele pettumust valmistada, on asjaolu, et kasiino klienditeenindus on üldiselt inglisekeelne. See on küll mõistetav, kuna tegemist on välismaise kasiinoga, kuid kui sa ei valda hästi inglise keelt, võib klienditeenindusega suhtlemine osutuda keeruliseks.

Sisse- ja väljamakseviisid

Raha sissemaksmiseks või väljakandmiseks saab kasutada levinumaid makseviise, mille seas on lisaks pangaülekannetele ja krediitkaartidele ka Paysafecard, Ukash, Skrill ja Neteller. Unibet on tuntud ka sujuvate ja kiirete maksete poolest ning üldiselt võib rahakanne võtta aega vaid päevakese.

Mis muudaks maksete tegemise palju mugavamaks, oleks ka pangalinkide kasutamine või teiste e-rahakottide kasutamise võimalus, seega loodame tulevikus näha Unibetis rohkemaid makseviise.

Turvalisus

Nagu võisid arvata, on Unibetil Eestis ametlik litsents, mis tähendab, et lisaks meie seadusandlusele vastamisele on kõik võidud ka tulumaksuvabad, rõõmustades seega kõiki Eesti mängijaid. See ei ole aga ainus asjaolu, mille poolest Unibet turvalisuse kategoorias hiilgab: kasiino on korduvalt võitnud sotsiaalselt vastutustundliku kasiino auhindu ning neil on ette näidata mitmeid erinevaid turvameetmeid, mida nad hoolikalt järgivad. Kui sa hindad turvalisust, on Unibet kasiino, mis ei vea sind selle osas kunagi alt!