Olybet

OlyBeti nime teab iga eestlane – tegemist on Eesti suurima kasiinokontserni Olympic Groupi internetikasiinoga, mis võimaldab kõigil Olympicu kvaliteedist osa saada arvutiekraani vahendusel. OlyBetis saab mängida kõike, mida hing ihaldab, alates slotikatest ja lauamängudest kuni pokkerini, samuti on kasiinos rohkelt spordipanustamise võimalusi. Kõiki uusi mängijaid kostitatakse aga kümnete erinevate boonustega, millest märkimisväärseim on 500 euro suurune tervitusboonus.

Olybet

500€ mänguraha deposiidita

Olybet

Eesti vanim internetikasiino OlyBet pakub võimalust mängida sadu mänge ja saada endale tuhandeid eurosid boonustega – uutele mängijatele antakse 500 eurot boonust ilma deposiidi nõudeta.

Plussid

 • Usaldusväärne ja tunnustatud
 • Võimalik teha sularahamakseid
 • Rohkelt boonuseid
 • Lai ja unikaalne mänguvalik

Miinused

 • Läbimängimisnõuded on kõrged
 • Makseviise võiks olla rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Olybet Info

 • Kasiino: Olybet
 • Veebisait:
 • Alustatud: 2010
 • Riik: Eesti
 • Deposiidiboonus: 500€

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Kas otsid kohta, kus panna oma pokkerioskused tõeliselt proovile? OlyBet võib olla parim koht sulle. Kõikidele uutele mängijatele antakse 500 € suurune deposiidivaba boonus, mis võimaldab ühtlasi ka osaleda OlyBeti meeletutel pokkeriturniiridel. Boonust vabastatakse osade kaupa, vastavalt sellele, palju oled lojaalsuspunkte kogunud – kasiinos on ka tõeliselt meelierutav VIP-klubi, mis pakub kasiino lojaalsetele mängijatele kõrgemaid boonuseid ja paremaid mänguvõimalusi.

Ka teised kasiinosõbrad ei jää boonustest ilma. OlyBet on tuntud erinevate põnevate kampaaniate korraldamise poolest ning tihti antakse kampaania raames ära tuhandeid eurosid ja tuhandeid spinne. Tegemist on siiski Eesti kõige suurema internetikasiinoga ning nad ei kavatse seda trooni ära anda, mistõttu võid olla kindel, et sind kostitatakse korralike boonustega.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

OlyBet tegi hiljuti läbi uuenduse, muutes kasiino modernseks ja funktsionaalsemaks. Tänu sellele on kasiinos nüüd võimalik senisest palju mugavamalt lehitseda sadade mängude vahel ja muuseas on võimalik nüüd mängida ka nelja mängu korraga ühes aknas, mistõttu on OlyBet nüüd üks funktsionaalsemaid internetikasiinosid Eestis.

Mänguvaliku puhul torkab silma fakt, et lisaks Microgamingu ja Net Entertainment mängudele on kasiinos saadaval Thunderkicki, NextGen’i, Elk’i ja EGT mängud. Seetõttu on OlyBeti mänguvalik ka tunduvalt originaalsem kui teistes kasiinodes. Slotikaid on kokku ligi 300, mis ei ole küll kõige suurem hulk, kuid see-eest on valitud mängud hoolikalt, võttes arvesse kvaliteeti.

Kasiino panustab suuresti ka ennustamismängude ja lauamängude arendamisesse, mistõttu võib leida kasiinost suure hulga mänge just neist kategooriatest. Üks uudne valik on mängukategooria nimega Betgames, mille alt leiab otseülekandes lauamänge. Neile saab seejärel teha panuseid nagu tavaliste spordimatšide puhul.

Ühe miinusena saab välja tuua OlyBeti kõrget läbimängimistingimust. Pole harv juhus näha, et nõue ulatub 40-50 korrani, mis on märgatavalt kõrgem paljudest teistest kasiinodest. Kui soovid mängida boonusrahaga, tutvu kindlasti kampaania tingimustega, et saada teada, milline on parasjagu kehtiv läbimängimisnõue.

Klienditeenindus

Kuna OlyBet on läbinisti eestimaine kasiino, ei pea muretsema klienditeeninduse keele pärast. Teenindus aitab meeleldi iga päev, seda lausa kella kaheni öösel. Ühendust saab võtta vestlusakna kaudu ning paraku ei ole hetkel võimalust lugeda lehelt otse vastuseid kiirematele küsimustele, kuid kasiino tegi uuenduse läbi hiljuti, mistõttu võib oletada, et peatselt lisatakse lehele infot juurde.

Sisse- ja väljamakseviisid

OlyBetis on võimalik makseid teha kõikide levinud pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, Nordea, Krediidipank ja LHV pank. Lisaks on olemas krediitkaartide võimalus ja ka Skrilli e-rahakott. Kui aga mainida miinuseid, siis e-rahakotte võiks olla valikus rohkem – nii mõnigi konkurent hiilgab rohkemate valikutega. Mis puudutab ülekannete kiirust, siis selle osas kurta ei saa, kuna maksed laekuvad kuulduste kohaselt vahel juba samal päeval!

Turvalisus

Kui sa otsid kasiinod, mis oleks ehe ja eestimaine, siis just seda on OlyBet. Eesti esimese korraliku internetikasiinona on OlyBet olnud teerajaja ka turvalisuse osas. Mõistagi on neil tegevusluba ning portaal on kaitstud mitmete sertifikaatidega. Pokkerisõbrad, slotimängijad ja spordiennustajad leiavad kindlasti, et OlyBet võib olla üks parimaid kasiinosid, eriti tänu rohketele boonustele ja uuendatud disainile.