OlyBet proovib konkurente trumbata hiljutise uuendusega

Olybet.ee kasiinoEesti üks vanimaid online kasiinosid OlyBet tegi hiljuti läbi täieliku uuenduse oma internetikasiinos, tõotades seeläbi taas konkurente ületada. Kui varasemalt häirisid paljusid kasutajaid teatud funktsioonide puudumised või vananenud välimusega veebidisain, siis uuenenud OlyBet võlub mitte üksnes modernse välimusega, vaid rabab jalust mitmete uute funktsioonidega.

OlyBet uuendas oma internetikasiinot viivu kuu aega tagasi, ent juba praegu on kasiino saanud positiivset vastukaja. Uuendatud on nii kasiinomängude kui ka spordiennustuste kategooria, online kasiinole anti uus välimus ning lisati juurde paremaid funktsioone. Siin on ülevaade mõnest olulisemast uuendusest.

  1. Lisati mänguotsingu funktsioon. Varem ei olnud paraku võimalik kasiinos mänge otsida mitte kuidagi – mängu leidmiseks tuli otseses mõttes mänguvalik läbi lehitseda. Nüüd on aga mänguvaadet uuendatud ja lisatud mänguotsingu funktsioon.
  2. Mänguvaade on parem. Nagu mainitud, uuendati ka mänguvaadet. Näiteks saab näha hõlpsalt viimati mängitud mänge, kõikide erinevate mängutootjate mänge ja isegi VIP-mängijate lemmikuid. Nii on mängude filtreerimine tunduvalt lihtsam ja kiirem.
  3. Mitmikmängude funktsioon. On näha, et uuendusega on igati proovitud parandada seda, kuivõrd kasutajasõbralik on kasiino ning üks taolistest parandustest on mitmikmängude funktsioon. See tähendab, et ühes aknas on võimalik mängida samaaegselt lausa 4 erineva mängu. Seega saad näiteks korraga keerutada 4 erinevat slotikat!
  4. Disain on parem, ka mobiilil ja tahvelarvutis. OlyBeti leht oli varem üsna vanaaegne ja ei suutnud enam konkureerida moodsate kasiinodega, mis sobitusid iga seadmega. Nutitelefonide võidukäigu tõttu oli seega lausa hädavajalik uuendada lehte. Nüüd on parandatud disaini nii veebiversioonis kui mobiilil. Samuti on mobiiliversiooni laadimine lihtsam kui varem, kuna pole vaja läbida mitut sammu nagu see oli vajalik varasemalt.
  5. Boonustele registreerumine on nüüd kohustuslik. See uuendus on küll mõnevõrra üllatav, kuid nüüdsest on OlyBetis kohustuslik Opt-in, seda kõikidele boonustele. Sarnane kohustus on mitmetes teistes kasiinodes, seega pole see kindlasti OlyBetile eksklusiivne funktsioon. Boonuseuuenduse seas on ka uuendatud VIP-programm, mis peaks rõõmustama kõiki OlyBeti püsimängijaid.

Kui oled kunagi pettunud Olybeti välimuses või selle funktsioonides, on väga tõenäoline, et nüüd seda pettumust ei teki. Loe lähemalt ka meie OlyBeti arvustust ning vaata lähemalt, mida see legendaarne Eesti kasiino sulle pakub!