Jackpotimängude võlu: Betsafe’is mängides võib saada miljonäriks

Betsafe'is mängides võib saada miljonäriks

Paljud kasiinosõbrad keerutavad slotikate rullikuid vaid ühel eesmärgil: võita elumuutev jackpot, mis annaks koheselt miljonäritiitli. Ehkki see tundub kauge unelm, on see täiesti reaalne võimalus. Nii mõnedki kasiinosõbrad üle kogu maailma on võitnud kümneid miljoneid eurosid, mängides jackpotislotikaid, kus on võimalik boonusmängu aktiveerumisel võita hiiglaslik summa.

Just selliseid jackpotte saab taga ajada ka Betsafe kasiinos, kus pööratakse kuni 20. jaanuarini erilist tähelepanu progressiivse jackpotiga slotikatele. Fookuses on 5 maailmakuulsat progressiivset slotikat: Mega Fortune, Mega Moolah, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams ja Joker Millions.

Juhul, kui sa pole nendest mängudest varem kuulnud, siis mitmed nendest mängudest vastutavad maailma suurimate kasiinovõitude eest. Nii Mega Fortune kui Mega Moolah on olnud esindatud Guinnessi rekordite raamatus suurvõitude pärast, Mega Moolah keskmine võit on 4,8 miljonit eurot ning suurim võimalik lausa 19 miljonit eurot.

Kuni 20. jaanuarini pakub Betsafe võimalust võita 25 täiesti tasuta spinni ühele nendest mängudest: Mega Fortune Dreams jaoks. Tasuta keerutuste saamiseks tuleb lihtsalt liituda kampaaniaga ning panustada ühes nendest esiletõstetud viiest mängust 200 eurot. Kui see on tehtud, antaksegi sulle tasuta keerutused, millel on vaid ühekordne läbimängimisnõue.

Betsafe’i jackpotijahi kampaania tingimused

Enne jackpotisummade jahtimist ja kampaanias osalemist tasuks silmas pidada ka mõningaid olulisi reegleid:

  • kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda, st logida sisse oma Betsafe’i kontole ja registreeruda ka kampaaniale;
  • pärast kampaaniaga liitumist tuleb mängida mistahes jackpotimängus, mis osaleb kampaanias – st valida tuleb ülalmainitud viie jackpotimängu hulgast. Kokku tuleb panustada vähemalt 200 euro eest;
  • seejärel tuleb avada Mega Fortune Dreams ning sealt leiadki eest 25 tasuta keerutust;
  • kampaanias lähevad arvesse ainult pärisraha panused, st boonusrahaga mängimist ei arvestata;
  • tasuta keerutuste eest ei saa võita jackpotti, kuid mõistagi on võimalik jackpot koju viia siis, kui üritad kvalifitseeruda tasuta keerutuste saamisele;
  • tasuta keerutustega saadud võidud on sisuliselt boonusraha, seega tuleb ka see summa läbi mängida. Läbimängimisnõue on vaid ühekordne ning see tuleb täita 3 päeva jooksul.

Kui oled alati unistanud miljonite eurode võitmisest, on praegu parim aeg oma õnn proovile panna ning testida jackpotimänge Betsafe kasiinos, kus sulle võidakse kinkida lisaks ka tasuta keerutusi!