Hiiglaslikud kasiinovõidud tõestavad, et kasiinos võitmine on võimalik

Mega MoolahEhkki viimaste aastate jooksul on Eestis litsentseeritud kasiinode ridadesse ilmunud mitmeid uusi tegijaid ning kasiinoäri näib õitsevat rohkem kui eales varem, on endiselt skeptikuid, kes peavad kasiinosid „mängupõrguteks“. Mitmed hiljutised kasiinovõidud tõestavad aga vastupidist ja tõstavad internetikasiinod taas heasse valgusesse, näidates, et kasiino võib hoopis olla tee tunduvalt taevalikuma elu poole.

Võimalus kasiinos võita võib tõepoolest olla väike, kuid hämmastaval kombel on tunduvalt tõenäolisem võita internetikasiino slotikas suur jackpotisumma, kui võita seesama hiigelsumma bingo loto või mõne muu traditsioonilise lotomänguga. Ameerika näitel on suurem võimalus saada mitu korda välguga tabamus, kui võita jackpot populaarses Powerball lotomängus.

Suured võidusummad ei lähe mööda isegi kodumailt, kuna iga aasta võidetakse Eesti online kasiinodes korralikke summasid. Pisut üle aasta tagasi võideti Tonybet kasiinos lausa 70 000 eurot, mis ei ole küll just miljonivõit, kuid tõestab jälle, kuivõrd reaalne on võimalus kasiinos võita.

Siin on näiteks 5 hiigelvõitu, mis on tõmmatud mõnes internetikasiinos slotimasinast välja:

  1. 17,87 miljonit Mega Moolah mängus – maailma suurim online kasiino võit viidi koju 2015. aastal. Panus oli vaid 25 senti, tõestades, kuivõrd väikese panusega saab võita kasiinos.
  2. 17,86 miljonit eurot Mega Fortune mängus – veidi enam kui 4 aastat tagasi võideti Paf kasiinos üksnes 25-sendise panusega just selline summa. Tegemist on ühe suurima võiduga Euroopas ning see jääb esikoha omanikule alla väga napilt.
  3. 11,73 miljonit eurot Mega Fortune mängus – ka see võit tuli Skandinaaviasse, sedapuhku 2011. aastal.
  4. 10,42 miljonit dollarit Dark Knight slotikas – see slotimäng ei ole küll tuntud kõige suurema miljonimasinana, kuid ometigi võideti 2016. aastal just selline summa. Paraku on see mäng tänaseks aga kinni pandud.
  5. 10,14 miljonit Uus-Meremaa dollarit Mega Moolah mängus – ka see võit saadi 2016. aastal äsja riigis avatud internetikasiinos. Siinkohal sai end seega tõestada verivärske kasiino!

Need võidud on vaid mõned märkimisväärsetest näidetest. Reaalsuses võidetakse jackpotte ja ka tavavõite iga päev kõikides online kasiinodes üle kogu maailma. Kõik, mida sul on vaja, on killuke mänguõnne ning sinust võib saada järgmine kasiinomiljonär!