Tonybet

Tonybet kasiino on Baltimaa juurtega, olles loodud Leedu kunagise pokkeriässa poolt. Kuna kasiino on loodud mänguri poolt, teatakse ka paremini, mida mängijad soovivad – täisfunktsionaalset kasiinot, kus on kiired maksed ja sadu mänguvõimalusi. Kasiino keskendub küll peamiselt spordipanustamisele ja pokkerile, kuid lisaks saab seal mängida ka sadade slotikatega. Veelgi erilisem on asjaolu, et kasiino jagab ka tasuta keerutusi ilma sissemakset nõudmata.

Tonybet

Saa kuni 200€ boonust ja 110 tasuta keerutust

Tonybet

Tonybet kasiino pakub mängijatele sadu slotikaid, professionaalseid spordipanuseid ja eksklusiivset Hiina pokkerit. Uue mängijana saad aga osa lausa 200-eurosest boonusest, mis sisaldab ka 50 tasuta spinni.

Plussid

  • Makseviise on väga palju
  • Professionaalne mobiiliäpp
  • Lai mänguvalik, eriti spordipanustes
  • Turvaline ja litsentseeritud

Miinused

  • Boonuseid ei ole väga palju
  • Slotikaid võiks olla rohkem
  • Välismaine klienditeenindus

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Tonybet Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Tonybet kasiino on igas mõttes moodne kasiino ning eriti hästi särab see omadus nende tervitusboonuses. See on lausa kolmeosaline: esmalt pead laadima endale Tonybeti mobiilirakenduse ja saad kingituseks 10 sissemakseta tasuta spinni NRVNA videosloti jaoks.

Tervitusboonuse järgmine samm on deposiidiboonus. Selleks on 100%-ne boonus 100 euroni ning ühtlasi antakse ka 100 tasuta keerutust Emoji slotikale. Kolmas tervitusboonuse osa on mõeldud live-kasiino sõpradele: boonusena antakse 100% boonust 200 euroni. Boonuste puhul kehtib 35-kordne läbimängimisnõue ning keerutuste puhul tuleb läbimängimisega ka kiirustada, kuna võidud kehtivad ainult 7 päeva. Läbimängimisnõuet saab seejuures täita üksnes Net Entertainmenti slotikatega, seega tasub olla tähelepanelik.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Tonybet on sisuliselt täislahenduskasiino ehk pakutakse nii spordipanustamist, live-kasiinot, slotikaid kui ka pokkerit. Põhiline rõhk on kasiinos aga panustamisel ja pokkeril – näiteks on kasiinos erilised virtuaalsed spordialad, mis võimaldavad jälgida erinevaid alasid reaalajas, muutmaks panustamise lõbusamaks. Samuti saab Tonybet kiidelda unikaalse Hiina pokkeriga, mida teistest Eesti online kasiinodest ei pruugi leida.

Mänguautomaate on kasiinos kokku pisut alla 300 ning nende hulgast võid leida ka kuulsaid mänge nagu Starburst, Mega Moolah, Arabian Nights ja paljud teised.

Kasiino välimus on modernne ja lihtne ning kõiki mänge saab lehitseda mugavalt menüü kaudu, kus on erinevad mängukategooriad. Ka spordiennustuste leht on hõlpsasti arusaadav tänu heledates toonides disainile. Kasutajasõbralikkuse edasiarendamiseks sobib kogu leht perfektselt nutiseadmetele, seega võid mängida Tonybetis ka tahvelarvuti kaudu.

Ainus edasiarendus, mida sooviks Tonybeti disainis näha, on võimalus mänge täpsemini filtreerida – näiteks mängutootjate järgi, kuna kasiino edastab lisaks Net Entertainmenti mängudele ka NYX’i, Quickspini ja teiste loomingut.

Klienditeenindus

Murede ja küsimuste lahendamiseks on Tonybetil mitu võimalust: vestlusaken, e-posti teel suhtlemine ja helistamine. Positiivse asjaoluna on klienditeenindus saadaval iga päev üheksast üheksani, kuid kui soovid neile helistada, tuleb arvestada, et klienditeeninduse number ei ole Eesti oma, seega ole valmis võimalikeks lisakuludeks. Kuna kogu kasiino leht ei ole 100% tõlgitud Eesti keelde, võib ka olla tõenäoline, et saad oma murele vastuse hoopis inglise keeles.

Õnneks on aga Tonybetil ka üsna põhjalik korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kus antakse ülevaade panustamise tingimustest, maksmisest, kontoga seonduvatest asjadest ja paljust muust. See võtab tihti ära vajaduse klienditoega kontakteeruda, ent kui sul on seda siiski vaja teha, saad seda kõige kiiremini teha vestlusakna kaudu.

Sisse- ja väljamakseviisid

Tonybeti üks tugevamaid omadusi on maksemeetodite rohkus – neid on lausa ligi 20! Lisaks pangaülekannetele ja krediitkaartidele on võimalik sisse- ja väljamakseid teha Skrilli, Netelleri, Paysera, Paysafecardi, AstroPay ja mitmete teiste meetodite kaudu. Ühe unikaalse võimalusena saab Tonybetis arveldada isegi bitcoinidega! Kõikide makseviiside puhul on minimaalne võimalik summa 10 eurot ning sama meetodi kaudu saab teha hiljem ka väljamakse.

Turvalisus

Kuigi Tonybet on välismaine kasiino, mis võib jääda teistest pisut maha mõne asjaolu poolest, ei ole turvalisus üks nendest faktoritest. Tonybet on Eestis litsentseeritud kasiino, seega on tegemist turvalise mängukohaga ja kõik võidud on eesti mängijate jaoks tulumaksuvabad. Kui sa naudid professionaalset pokkerit, oled põline spordipanustaja või tahad endale sadu tasuta spinne, ei pea sa Tonybetis naljalt pettuma.