Chanz pakub uutele mängijatele Eesti suurimat kasiinoboonust

Chanz.ee kasiinoEesti üks noorimaid internetikasiinosid Chanz tekitas omajagu põnevust enda ümber juba ainuüksi unikaalse kontseptsiooni, sotsiaalse mängurluse, tõttu, ent nüüd tõotab Chanz endale napsata ka paljud teiste kasiinode kliendid, pakkudes Eesti kasiinomaastikul lausa üllatava suurusega tervitusboonust.

Kõnealune uudne pakkumine on olemuselt sissemakseboonus: see on 200%-ne boonus, mis ulatub 1000 euroni ning pakkumisega käivad käsikäes ka 100 tasuta spinni. Tervitusboonus on mõeldud nelja esimese sissemakse jaoks ning boonus jagatakse sissemaksete vahel ära järgnevalt:

  • 1. sissemakse: boonus ulatub 300 euroni 100%-liselt, lisaks saab 25 tasuta spinni Starbursti jaoks.
  • 2. sissemakse: boonus ulatub 200 euroni ja on 50%-ne, samuti saab 25 keerutust slotika Esqueleto Explosivo mängimiseks.
  • 3. sissemakse: boonus on taas kuni 300 euro suurune, ent 25%-ne, spinnidest antakse 25 keerutust Aloha jaoks.
  • 4. sissemakse: boonus saab olla kuni 200 eurot 200%-liselt ning ülejäänud 25 spinni saab kulutada mängus The Rift.

Iga sissemakse juures tuleb kasutada ka vastavat boonuskoodi, milleta boonust rakendada ei saa. Sissemakse minimaalseks suuruseks võib olla aga 20 eurot, mis tähendab, et esimese sissemakse tegemisel selles mahus saab juurde 20 eurot boonusraha ning muidugi ka tasuta keerutused maailmakuulsa slotimasina jaoks.

Mis muudab boonuse eriti eriliseks, on selle suurus ning neljasammuline vabastamine. Taoline praktika on seni olnud tavaline välismaa kasiinodes, kuid Eesti kasiinoboonused on jäänud pigem tagasihoidlike paarisajaeuroste boonusrahade piiresse. Ka sammuline vabastamine on tavaliselt välismaa kasiinode pärusmaa, mistõttu on selline kombinatsioon meie turul eriti üllatav.

Teistsugune on ka Chanzi tervitusboonuse läbimängimisnõuded. Kõik võidud, mis saad tasuta spinnidega keerutades, on läbimängimiskohustuseta. Selleks, et aga tasuta spinne kasutada, pead sissemakse ühekordselt läbi mängima. Kasiino rahalise boonuse kasutamisel on pisut keerukamad nõudmised, mis sõltuvad sissemakse protsendist ning läbimängimisnõue ulatub sel puhul 35-kordsest 45-kordseni.

Kui oled pikemat aega otsinud kasiinot, kus pakutakse erilaadseid tervitusboonuseid ning kus saaksid ka muidu huvitava kogemuse osaliseks, võib Chanz olla sinu jaoks parim valik. Mängukoht ühendab endas sotsiaalse poole, mis on tuntud iga mängu puhul, muutes seeläbi kasiinos mängimise mitte üksikuks tegevuseks, vaid vaba aja veetmise võimaluseks, mida ette võtta koos oma sõpradega.