Chanz

Chanz kasiino on Eesti kasiinode ridadesse lisandunud küll üsna hiljuti, kuid on leidnud palju pooldajaid tänu omapärasele nišile – tegemist on nö sotsiaalse kasiinoga, mis seob omavahel kasiinos mängimise ja sõpradega ajaveetmise. Lõbus kasiino pakub ka rikkalikke boonuseid, meelitades mängijaid ühe Eesti suurima boonusega: uutele mängijatele antakse lausa 1000 eurot boonusraha ning ka 100 tasuta spinni.

Chanz

Võta endale kuni 1000 eurot ja 100 tasuta spinni

Chanz

Eesti esimene sotsiaalne kasiino on täiuslik mängukoht neile, kes otsivad modernset kasiinot. Uusi mängijaid kostitatakse lausa 1000-eurose boonusega, mis sisaldab ka 100 tasuta spinni.

Plussid

 • Võimalus mängida koos sõpradega
 • Palju võimsaid boonuseid
 • Rohkelt huvitavaid mänge
 • Eestis litsentseeritud ja turvaline

Miinused

 • Navigatsioon ja disain võib ajada segadusse
 • Makseviise võiks olla rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Chanz Info

 • Kasiino: Chanz
 • Veebisait: chanz.ee
 • Alustatud: 2017
 • Riik: Eesti
 • Deposiidiboonus: 1000€

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Chanz jagab lahkelt 1000 eurot uute mängijate neljale esimesele sissemaksele. Iga sissemakse puhul tuleb kasutada ka boonuskoodi ning sissemakse peab olema vähemalt 20-eurone.

Esimesel sissemaksel on võimalus saada 100%-ne kasiinoboonus kuni 300 euro ulatuses, lisaks saab ka 25 keerutust Starbursti jaoks. Teisel sissemaksel saab kasutada 50%-st boonust 200 euro ulatuses, 25 spinni antakse Esqueleto Explosivo slotikale. Kolmanda sissemakse korral on boonus 25%-ne ja ulatub 300 euroni, keerutused saab Aloha mänguautomaadile. Boonuse neljandal astmel on boonuse väärtus kuni 200 eurot ja tegemist on 200%-se boonusega, 25 keerutust antakse aga mängu The Rift jaoks.

Chanzil on ka omamoodi süsteem läbimängimisnõude osas. Boonusraha puhul sõltub see nõue boonuse protsendist ning mida suurem on protsent, seda kõrgem on läbimängimisnõue, ulatudes 45-kordseni. Kui võidad raha tasuta keerutustega, ei ole aga üldse läbimängimisnõuet, kuid tasuta spinnide kasutamise eeltingimuseks on sissemakse ühekordne läbimängimine.
Tervitusboonus ei ole ainus, mida kasiino pakub – tegelikult toimub Chanzis kampaaniaid iga kuu ning tihti loositakse välja ka vingeid reise.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Chanzi mänguvalik on küll mõnes mõttes sarnane paljudele teistele, kuid samas on selge, et kasiino on valinud mänge hoolikalt. Kõik slotikad on jagatud detailselt kategooriatesse, näiteks võid leida eraldi kategooriast filmiteemalised mängud või muusikahõngulised slotikad. Samas ei puudu kasiinost mängijate aegumatud lemmikud nagu Aloha, Gonzo’s Quest, Jack and the Beanstalk, Mega Moolah ja paljud teised.

Slotikatele lisaks on kasiinos võimalik mängida ka live-kasiino mänge, kaardimänge ja teha ka omapäraseid spordipanuseid. Spordipanused on Chanzis omapärased just nende lähenemise tõttu: kasiinol on kategooria nimega Chanzpool, kus mängija võib luua oma „pakkumisringi“ ning kutsuda seejärel oma sõpru panustama. Nii ongi võimalik mängida koos oma sõpradega ja võidu panustada.

Kui aga mainida kasiino pisut nõrgemaid külgi, siis mänguvalik ei pruugi kõikide soove rahuldada, eriti lauamängude osas. Teisest küljest võib alguses olla kasiino navigatsioon samuti harjumatu, kuna kasiino on üsna värvikirev ja tempokas ning võib esialgu tekitada segadust. Kui natuke harjuda kõikide võimaluste ja funktsioonidega, on Chanzis mängimine aga täielik lust.

Klienditeenindus

Kui peaks tekkima mõni küsimus, saab Chanziga mugavalt ühendust võtta. Selle jaoks on kasiinos olemas vestlusaken, mille kaudu saad peaaegu kohe teenindusega ühendust. Kasiinos on ka väike „sotsiaalmeedia“ hõng ning Chanzi klienditugi on alati su „sõprade“ nimekirjast leitav, seega on abisoovi korral lihtne kasiinoga ühendust saada.

Sisse- ja väljamakseviisid

Chanz on lühikese aja jooksul juba jõudnud muljet avaldada tõhusa maksesüsteemiga ja kiirete maksetega, kuid kui mainida nõrgemaid külgi, siis võiks makseviise rohkem olla. Hetkel on Chanzis esindatud Swedbanki, SEB ja LHV pangalingid, krediitkaardid ja Skrilli e-rahakott, kuid muutuvas maailmas oleks paar muud võimalust kindlasti teretulnud. See valik õnneks katab enamus vajadusi kenasti, seega ei tasu muretseda – kui oled nende pankade klient või kasutad Skrilli, on maksed sinu jaoks Chanzis väga lihtsad.

Turvalisus

Kui on üks asi, mille pärast ei pea kunagi Chanzis muretsema, on see turvalisus. Chanzil on Eestis tegevusluba, mis annab märku, et tegemist on korraliku kasiinoga. Samuti tähendab see, et kõik võidud on tulumaksuvabad – võid mängida kasiinos vabalt ilma tulumaksukohustusele mõtlemata.

Kõik, kes otsivad uutmoodi mänguelamust, võivad selle leida Chanzist. Kui naudid sõpradega koos mängimist, siis võta ka teised pardale ning mängige koos Chanzis!