Wisho

Wisho kasiino tõotab Eesti kasiinofännidele pakkuda unustamatuid elamusi. Kui liitud selle uue online kasiinoga, võid esimesel sissemaksel saada kuni 350 tasuta spinni, pluss sind ootavad ees igapäevased cashback-auhinnad. Wisho kasiinos mängimiseks pole vaja avada kontot: piisab vaid sissemakse tegemisest ja mängima asumisest. Naudi kiireid väljamakseid ja kohest mängurõõmu – ei mingeid viivitusi.

Wisho

350 tasuta spinni uutele mängijatele

Wisho

Wisho kasiino on lahe slotikasiino, kus saad nautida üle 3000 mängu. Uue mängijana võid saada kuni 350 tasuta spinni 2 esimesel sissemaksel.

Plussid

  • Üle 3000 mängu
  • Igapäevane cashback
  • Kontovaba kasiino kiirete väljamaksetega

Miinused

  • Mängufiltrid on vajaka
  • Klienditeenindus pole eestikeelne

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Wisho Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Wisho kasiino uustulnukad saavad oma mängukogemusele anda kohe toreda hoo sisse, kasutades Wisho tervitusboonust: esimesel kahel sissemaksel kuni 350 tasuta spinni. Ava vaid konto, tee vähemalt 20-eurone sissemakse ja saadki tasuta spinnid kätte.

Tervitusboonus ei ole aga kõige põnevam osa Wisho kasiino boonuspakkumiste juures. Muuhulgas on Wisho kasiinos ka lojaalsusprogramm: mida rohkem kasiinos mängid, seda rohkem auhindu saad teenida. Samuti on Wishos igapäevane cashback-boonus: teenid oma kaotustelt tagasi kas 10% raha või tasuta spinne, olenevalt sellest, kui palju sa eelneval päeval kaotasid.

Nendele pakkumistele lisaks on kasiinos igal kolmapäeval saadaval eriline “müstiline boonus”, mille sisu avaldatakse just nimelt kolmapäeviti. Nädalavahetuseti uusi sissemakseid tehes saad samuti taaslaadimisboonuseid.

Nagu näed, siis Wisho kasiinos on rikkalikult pakkumisi. Täpsete pakkumistega saad tutvuda Wisho kasiinos ning samuti on igal boonusel omad tingimused, millega tasub tutvuda enne boonuse aktiveerimist.

Mänguvalik ja kasutajasõbralikkus

Wisho online kasiinos saab mängida eelkõige slotikaid. Kokku on kasiinos üle 3000 mängu, seega mängulõbu jätkub kas või aastateks! Wisho teeb koostööd mitmete mängutootjatega, nende hulgas näiteks Evoplay, NetEnt, No Limit City, Relax, Spinomenal, Thunderkick, Wazdan ja paljud teised.

Kaks kõige olulisemat mängukategooriat Wisho kasiinos on Megaways-slotid ja Bonus Buy slotid. Kasiinos saad mängida mitmeid maailmakuulsaid võidurohkeid mänge nagu Bonanza, Dog House Megaways, Big Bass Bonanza Megaways, Money Train 2, Deadwood, Buffalo King jne.

Wisho kasiinol on aga üks miinus, mis võib olla mõnevõrra oluline: kasiinos pole just väga palju jackpotimänge. Näiteks pole slotikate hulgas saadaval Mega Moolah slotikaid ega Mega Fortune mängu või Hall of Gods slotikat, mis on muidu oma võitude poolest tuntud.

Wisho online kasiinos on ka live-kasiino leht, mille vahendusel saad mängida Evolution Gamingu ja Pragmatic Play lahedaid ruletimänge, blackjacki ja mitmeid stuudiomänge.

Klienditeenindus

Wisho.com on küll eestikeelse veebilehega, kuid olemuselt on ikkagi Wisho välismaa kasiino ja see paistab paraku välja klienditeenindusest. Nimelt, Wisho kasiinos ei ole eestikeelne klienditugi – selle asemel pead leppima inglise keelega.

Positiivsest küljest on aga klienditugi saadaval 24/7, seega saad ühendust igal ajal, kasutades kasiinos olevat live-chati tuge.

Sisse- ja väljamaksed

Wisho kasiinos käivad sisse- ja väljamaksed eriliselt: maksete jaoks saab kasutada ainult pangakontot Trustly vahendusel. Hetkel ei ole võimalik Wisho lehel teha makseid ühelgi teisel viisil peale panga kaudu autentimise, kuna Wisho on kontovaba kasiino. Sestap ei ole saadaval ükski teine makseviis.

Õnneks tähendab see samas seda, et kõik väljamaksed on välkkiired ja krediteeritakse pangakontole koheselt – ei mingit ooteaega.

Wisho kasiinosse saab kanda minimaalselt 20 eurot korraga, kuid väljamaksetel tuleb arvestada ka 2-eurose teenustasuga. Kasiinol võib olla veel mitmeid reegleid maksete tegemisel, seega tutvu kindlasti kasiino kõikide tingimustega Wisho.com kodulehel.

Turvalisus

Wisho.com on võrdlemisi uus kasiino, kuid selle taga peitub Eestis registreeritud osaühing nimega Hitz Gaming OÜ. Sellele ettevõttele on EMTA poolt väljastatud kaks hasartmänguluba: HKT000062 ja HKL000371. Mõlemad tegevusload on kehtivad ja tähendavad, et Wisho kasiino on juriidiliselt igati korrektne kasiino. Lisaks tasub mainida, et Wisho kasiino on tegelikult veel teisegi Eesti kasiino Winnerz kasiino sõsar – need mõlemad brändid kuuluvad Hitz Gaming OÜ-le.

Arvestades kasiinos saadaolevaid mängutootjaid, makselahendust ja tegevusluba võib hetkel igati pidada Wisho kasiinot legitiimseks ja turvaliseks mängukohaks.