Winnerz

Winnerz kasiino tõmbab tähelepanu juba oma nimega, mis annab vihjata võitjatele – just see on meie kõigi eesmärk kasiinos. Tegemist on 2022. aastal avatud värske Eesti kasiinoga, kus saad mängida sadu slotikaid ja nautida ehtsaid live-kasiino elamusi. Seda kõike saab teha ilma registreerumata: Winnerz kasiino on kontovaba kasiino, kus saad mängida ainuüksi sissemakse tegemise järel! Lihtsalt kanna raha ja hakka mängima – nii lihtne ongi.

Winnerz

350 tasuta spinni uutele mängijatele

Winnerz

Winnerz kasiino on värske Eesti online kasiino, kus saad mängida ilma kontot üldse avamata. Uue mängijana saad endale krabada kuni 350 tasuta spinni!

Plussid

  • Ilma registreerumiseta kasiino
  • Ülikiired väljamaksed
  • Sajad slotimängud ja live-kasiino valikus

Miinused

  • Boonuseid on vähe
  • Jackpotislotikaid pole

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Winnerz Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Iga uus kasiino peab end kõigepealt tõestama ning selle jaoks on boonused suurepärased. Winnerz kasiino teab seda ja seepärast pakutakse uutele mängijatele 350 tasuta spinni esimese 2 sissemakse käigus. Ainus, mida pead silmas pidama, on boonuse läbimängunõue: kõik spinnidega saadud võidud tuleb 30-kordselt läbi mängida.

Tervitusboonusega asjad muidugi ei piirdu. Winnerz kasiino kõige unikaalsem boonuspakkumine annab sulle auhindu absoluutselt iga päev. Nimelt pakub kasiino igapäevast cashbacki, mis tähendab, et kui sa juhuslikult kaotad kasiinos mängides raha, saad järgmine päev osa sellest rahast tagasi! Just nimelt – Winnerz on kasiino, mis annab sulle raha tagasi. Kui kaotad kuni 500 eurot, saad järgmisel päeval tasuta keerutusi, kuid suuremate kaotuste korral annab kasiino sulle 10% rahast tagasi.

Kõigele lisaks pakub kasiino iganädalasi müstilisi boonuseid, mille olemust ei tea enne, kui õige päev on käes. Nii et Winnerz kasiinos on võimalik pidevalt võita midagi lahedat, eriti just tasuta spinne.

Mänguvalik ja kasutajasõbralikkus

Winnerz kasiino pakub slotikaid ja live-kasiino mänge, seejuures on mõlemas kategoorias sadu mänge. Kasiino teeb koostööd mitmete maailmakuulsate mängutootjatega, esiotsas NetEnt, Pragmatic Play ja Push Gaming, kelle mängud on saadaval paljudes Eesti kasiinodes.

Üks üllatav asjaolu Winnerz kasiinos on aga jackpotimängude puudumine. Selle asemel leiad sadu muid slotimänge: näiteks on kasiinos eraldi kategooriast leitavad Megaways-slotid ja slotid, kus saab osta boonusmängule ligipääsu. Taolised slotikad pakuvad samuti põnevaid elamusi, kuid Winnerz pole ilmselt hetkel parim kasiino jackpotimängude jahtijatele.

Mõned lahedad slotikad, mis pakuvad ikkagi ägedadi elamusi, on näiteks Twin Spin, Starburst, Eye of Horus Megaways, Tesla Jolt, Rise of Horus, Koi Princess ja teised.

Kõik Winnerz kasiino mängud on esitletud lahedate pisipiltidega, mistõttu on mängukataloogi leht särav ja omapärane. Kõiki slotikaid saab proovida ka mänguversioonis, st mängida puhtalt lõbu pärast ilma raha kulutamata.

Üleüldiselt on Winnerzi kasutajasõbralikkus kiiduväärt, kuigi kasuks tuleks rohkem filtreid mängulehel, et sobivate slotikate leidmine oleks lihtsam. Veel üks Winnerzi plusspunkt: kasiinos on suurepärane mängida telefoni vahendusel, kuna kogu leht on täiuslikult kohandatud nutitelefoni ekraanile (ja kõik slotid töötavad ka telefonil hästi).

Klienditeenindus

Winnerz kasiino on üks väheseid Eestis, kus pole saadaval live-vestlusakent. Selle asemel saab kasiinoga ühendust võtta kontaktivormi kaudu või saates kirja otse kasiino meiliaadressile. Igal juhul tuleb aga vastuse saamiseks pisut oodata, kuigi klienditugi võib vastata juba paari tunni jooksul.

Paraku pole Winnerz kasiinol ka KKK-lehte, kust saaks kiireid küsimusi-vastuseid näha. See on üks puudujääk, mida kindlasti loodame tulevikus näha parandatud.

Sisse- ja väljamaksed

Winnerz kasiino kasutab maksete töötlemiseks unikaalset Trustly makselahendust, mis võimaldab teha kasiinos makseid otse panga kaudu, just nagu veebipoest ostmise ajal. Seepärast pole ka vaja kontot luua: sinu identiteet saab tuvastatud panga tõttu ja seega pole vaja eraldi isikutuvastust.

Winnerz kasutab maksete jaoks ainult Trustly lahendust, mis ühtlasti tähendab, et kasiinos saab teha makseid ainult pangakonto kaudu: e-rahakotte ega muid makseviise Winnerz kasiinos kasutusel ei ole. Ka väljamaksed tehakse ainult pangakontole ja seejuures samale kontole, mille kaudu tegid sissemakse.

Winnerzi minimaalne sissemakse on 20€, mis on küll kõrgem kui teistes kasiinodes, kuid maksed käivad igal juhul välgukiirusel – see ongi siiski kõige olulisem.

Turvalisus

Winnerz on uhiuus kasiino ja seepärast on arusaadav, kui mängijatel on natuke skeptiline tunne: kunagi ei tea, kas uus asi on ka turvaline. Winnerzi puhul aga kartma ei pea. Winnerz kasiinot haldab Eestis registreeritud firma Hitz Gaming OÜ, mis on saanud Maksu- ja Tolliametilt ka 2 tegevusluba: HKT000062 ning HKL000371. Mõlemad tegevusload hakkasid kehtima juba 2021. aasta lõpus ja seega on Winnerz kasiinol igasugune luba korraldada Eestis õnnemänge.

Winnerzi koduleht on lisaks veel kaitstud SSL-sertifikaadiga ning nagu eelnevalt mainitud, teeb kasiino koostööd tunnustatud mängutootjatega ja populaarse Trustly makselahendusega. Kõige selle tõttu saab igati Winnerz kasiinot usaldada – tegemist on turvalise Eesti kasiinoga.