Slots.io

Slots.io on värske Eesti online kasiino, mis sai alguse alles 2020. aastal, ent on juba suutnud näidata oma võimekust. Tegemist on slotikatele keskendunud online kasiinoga, kust leiad eest suure mänguvaliku, lojaalsusprogrammi ja hulgaliselt muid suurepäraseid funktsioone, mis muudavad slotikogemuse märksa paremaks. Registreeru ja naudi ka Slots.io tervitusboonust, mis on mõeldud just slotisõpradele.

Slots.io

Kuni 300 tasuta spinni esimesel sissemaksel

Slots.io

Slots.io on uusim Eesti slotikasiino, kus saad nautida sadu kvaliteetseid slotikaid, osaleda kasiinoturniiridel ning võita vägevaid boonuseid. Ava konto ja naudi ka tervitusboonust!

Plussid

 • Suurepärane ja ülimalt funktsionaalne veebileht
 • Hiiglaslik slotivalik
 • Lojaalsusprogramm

Miinused

 • Pole spordiennustusi valikus
 • Boonuseid on natuke vähe

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Slots.io Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Slots.io pole just kõige boonuserohkem kasiino, ehkki see võib sõltuda ka ajast – vahel on kasiinos korraga käimas mitu kampaaniat, vahel aga pole lisaboonuseid eriti saadaval. Seepärast tasub kasiino veebilehele ikka aeg-ajalt piiluda.

Peamine boonus, mida Slots.io kasiinos saab aga kasutada, on portaali tervitusboonus. Kui sa teed kasiinos teatud määral panuseid, saad automaatselt endale vastu hunniku tasuta spinne:

 • Kui sa panustad 20 euro ulatuses, saad 50 tasuta keerutust;
 • Kui sa panustad 50 euro ulatuses, saad 150 tasuta keerutust;
 • Kui sa panustad 100 euro ulatuses, saad 300 tasuta keerutust.

Paraku on boonuse läbimängimisnõue siiski üsna kõrge: kõik võidud tuleb läbi mängida 35-kordselt, mis pole just kõige madalam nõue. Tasuta keerutused on mõeldud slotimängule Bubbles Bonanza.

Teine peamine boonus, mida saad püsimängijana kasutada kasiinos, on Slots.io lojaalsusprogramm. Iga kord, kui sa teed kasiinos panuseid, teenid sa lojaalsuspunkte, mida saab hiljem vahetada pärisraha vastu. Mida kõrgemale lojaalsusredelil tõused, seda paremad on auhinnad (ja nende hulgas on ka näiteks cashback ja muud preemiad). Kõige parem on aga see, et lojaalsusprogrammi auhindadel puudub igasugune läbimängimisnõue.

Mänguvalik ja kasutajasõbralikkus

Nagu kasiino nimest saab eeldada juba, siis Slots.io keskendub eelkõige slotimängudele, kuid see pole sugugi kõik. Laias laastus jaguneb kasiino mänguvalik järgnevate kategooriate vahel:

 • Slotid
 • Jackpotislotid
 • Oskusmängud
 • Live-kasiino

Kasiino teeb koostööd kõigi peamiste mängutootjatega, kes üldse maailmas eksisteerivad, sealhulgas näiteks Betsoft, Playson ja Spinomenal. Sestap leiad eest mitmesajapealise slotivaliku, kus on nii moodsaid videoslotikaid kui ka natuke klassikalisema hõnguga puuviljaslotikaid.

Kui ajad taga pisut adrenaliinirohkemaid kogemusi, tasub vaadata jackpotislotikate poole, kust leiad kümneid suurvõitudega mänge. Sama suurt adrenaliinisööstu pakub Slots.io live-kasiino osa, kust leiad Evolution Gamingu ägedad mängulauad.

Kõige parem osa Slots.io kasiinos on selle üleüldine veebidisain ja ülesehitus. Lisaks mobiilisõbralikule lehele on kasiinol ülimalt sisukas RTP ülevaate leht, mille vahendusel saad täpselt näha, millised slotid on parasjagu kõige tulusamad. See on asendamatu funktsioon, mis puudub isegi kümneid aastaid tegutsenud kasiinoportaalidest.

Slots.io kasiinos mängimine on eriti soovitatud mobiilsetel seadmetel, kuna just seal särab kasiino kõige paremini: mängude mängimine on lihtne, navigatsioon on sujuv ning mängud töötavad laitmatult.

Klienditeenindus

Kuna Slots.io leht on nii selgemast selgemalt üles ehitatud, ei ole enamasti isegi kontakteerumine vajalik. Kui sul peaks aga küsimusi tekkima, siis kasiinol on õnneks aktiivne ja sõbralik klienditugi, mis on saadaval veebilehel oleva live-chati vahendusel. Ainus konksukoht seisneb selles, et live-chati kasutamiseks pead sa olema parasjagu sisse logitud, mis võib seega olla natuke tülikas, aga see-eest saad vastuseid kiirelt.

Alternatiivina saab kasiinole saata ka e-kirja aadressile support@slots.io, ehkki ole valmis, et niiviisi on vastuste saamine natuke aeglasem.

Slots.io lehel on ka abikeskus, kus on mõningad küsimused ja vastused kirja pandud, seega tasub kõigepealt sinna piiluda – võib-olla on vastus just seal olemas.

Sisse- ja väljamaksed

Slots.io pole just selline kasiino nagu sa oled võib-olla harjunud nägema. Nimelt, tegemist on kontovaba kasiinoga, st kasiinoga, kus mängimiseks pole vaja üldse avada eraldi kasiinokontot ega täita ühtegi registreerumisankeeti.

Selle asemel tuleb kasiinos mängimiseks end “ühendada” pangakonto kaudu. Kui klõpsad kasiinos nupul “Mängi nüüd”, suunatakse sind sissemakse tegemise lehele, kuhu pead sisestama soovitud sissemaksesumma ning jätkama, vajutades nupule “Mängi nüüd” uuesti. Seejärel suunatakse sind pangamakset tegema ning kui makse on tehtud, on ka sinu isik tuvastatud, kuna sa logisid panga kaudu sisse.

See on kõige lihtsam ja kiirem viis, kuidas üldse kasiinos mängima asuda, kuna sa pead lihtsalt tegema pangaülekande. Edaspidi pääsed oma kontole ligi lihtsalt panga kaudu autentides.

Muidugi on selle kõige miinus fakt, et Slots.io kasiinos ei saa maksta e-rahakottidega, seega on kõik kasiinotehingud nähtavad pangakontol. Kui tahad vältida kasiinotehingute kuvamist pangakontol, ei ole kontovabad kasiinod sinu jaoks parim lahendus.

Turvalisus

Slots.io on täiesti eestimaine kasiino: seda juhib Eestis registreeritud firma nimega Kopikas Entertainment OÜ. Sellel ettevõttel on ka Maksu- ja Tolliameti väljastatud tegevusluba, mis tähendab, et kasiino taust on põhjalikult kontrollitud. Kõigele lisaks tagab Eesti tegevusluba ka selle, et võidud on maksuvabad. Just seepärast on oluline mängida ainult litsentseeritud online kasiinos.

Kuna kasiino teeb koostööd usaldusväärsete mängutootjate ja tunnustatud Trustyl maksesüsteemiga, saab julgelt öelda, et Slots.io on igati usaldusväärne kasiino, kus ei pea oma turvalisuse pärast muretsema.