Pafis võideti üle 2.7 miljoni euro

Pafis võideti üle 2.7 miljoni euroKuulus Ahvenamaa kasiino Paf, mis on tegutsenud Eestiski pikka aega, sai järjekordselt ühe mängija tehtud väga õnnelikuks. 21. juunil võitis üks õnnelik Soome mängija Pafis mängides 2 701 379,07 € mängus Hall of Gods, mis on juhtumisi üks maailma tuntumaid progressiivseid slotikaid.

Tegemist ei ole tegelikult ka sugugi esimese korraga, kui Pafis võidetakse hiiglaslik jackpot. Paf on nimelt juhtumisi kasiino, kes on kaks korda läinud Guinnessi rekordite raamatusse kahe hiiglasliku online slotimängu jackpoti poolest. Suurim selline jackpot võideti vaid 5 aasta eest, mil üks õnnelik mängija võitis Mega Fortune slotika mängimisel 17.8 miljonit eurot!

Paf on seega üks kõige õnnelikumaid kasiinos Eestis ning võib öelda julgelt, et pole teist kasiinot Eestis, kus võidetaks nii tihti ja nii suuri summasid.

Mida kujutab endast Hall of Gods progressiivne slotikas?

Suure kasiinovõidu valguses tasub lähemalt rääkida ka võidu toonud mängust. Hall of Gods on kuulsa Net Entertainmenti progressiivne slotimäng, kus põhiteemaks on Skandinaavia jumalad. Mängu RTP ehk teoreetiline tasuvus on 95.5%, mis on progressiivse slotika kohta üsna suur määr.

Suure jackpoti saab võita siis, kui aktiveerid mängus boonusfunktsiooni. Boonusmängu käigus tuleb klõpsata erinevatele ikoonidele, mis paljastavad auhinna ning kui saad kokku 3 jackpotisümbolit, ongi võit sinu oma.

Selle mängu ajaloo jooksul on suurim võit olnud üle 7 miljoni euro, keskmised suurvõidud on jäänud 5 miljoni euro kanti. Huvitava faktina on leitud, et Hall of Gods slotikas loositakse peaauhind välja umbes iga 147 päeva järelt.

Teised meeletult populaarsed jackpotislotikad NetEnt valikust on Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams, mis on tuntud aga veelgi tihedamate võitude poolest, loosides võite lausa iga 57-59 päeva järelt ehk sisuliselt iga paari kuu järelt.

Kuigi megasuured võidud pole veel Eestisse jõudnud, ei tähenda see, et võitmine poleks võimalik! Paf kasiinos on võimalik mängida kõiki mainitud jackpotislotikaid ning võiduvõimalus on võrdne kõigil. Kui sul on õnnelik käsi, võib järgmine jackpotivõit seega langeda juba sinu sülle! Kõik, mida tuleb teha, on keerutada slotika rullikuid ning hoida pöialt.