Pafi live-kasiino väljakutsed toovad võidurõõmu iga päev

Pafi live-kasiino väljakutsed toovad võidurõõmu iga päevPaljud kasiinosõbrad võivad vahel tunda kurbust, kui märkavad, et enamus boonuseid, mis kasiino jagab, on tasuta spinnid, mida saab kasutada üksnes slotikate keerutamiseks. Paf kasiino on aga üks erandlikke kasiinosid, kus pakutakse lausa igapäevaseid live-kasiino boonuseid, mis muudavad live-kasiino laudade ümber istumise igal juhul põnevamaks.

Paf kasiino live-kasiinomängude kampaania olemus

Paf kasiinos on juba pikemat aega toimunud kampaania, mille raames on iga päev tähelepanu all üks konkreetne live-kasiino laud, mille taga mängides on võimalik saada erinevaid boonuseid. Praeguse nädalavahetuse käigus on tähelepanu all näiteks Live Classic Roulette – kui mängida vähemalt 1-eurose panusega Paf kasiino rohelistes ruletilaudades ja tabad õnnenumbrit 30, saad selle eest endale koheselt kingituseks 5 eurot pärisraha.

Järgnevad kampaaniad on näiteks sellised:

  • Esmaspäeval – kui oled kokku kogunud 5 blackjacki, saad 5 eurot pärisraha. Mängida tuleb lihtsalt rohelistes live-blackjacki laudades.
  • Teisipäeval – mängi ükskõik millist rohelist mängu ja saad kohe 5 eurot, kui oled saanud järjest 2 blackjacki ning saad suisa 100 eurot, kui saad järjest 3 blackjacki.
  • Kolmapäeval – kui mängid live-ruletilaudades ja tabad õnnenumbrit, saad 5 eurot.
  • Neljapäeval – kui kogud kokku 5 blackjacki, saad jällegi 5 eurot.

Igal kampaanial on ka omad tingimused, seega tasub iga päev üle kontrollida kampaania konkreetsed tingimused, kuid siin on näited mõningatest tingimustest, mida võib kohata:

  • enamasti tuleb kvalifitseerumiseks panustada vähemalt 1 euroga mänguvooru kohta;
  • ruleti puhul näiteks tuleb teha panuseid üksnes otse numbrile, seega ei lähe arvesse laiad panused, mis on tehtud näiteks tervele sektorile mängulaual;
  • kui vastad tingimustele, saad igasuguste tingimusteta koheselt kätte kampaanias oleva rahasumma. Sellest teavitatakse väikese vestlusaknaga ning see ei ole olemuselt promoraha – sellel ei ole mitte mingit läbimängimisnõuet ning see makstakse välja just nagu pärisraha;
  • arvesse lähevad vaid rohelised mängud, mis on NetEnt live-kasiinolauad;
  • mängida tohib nii arvuti kui mobiili kaudu;
  • päevas saab võita kõige rohkem 5 korda – isegi, kui õnnestub tingimustele vastata rohkem, ei saa boonust rohkem kui viiel korral.

Kui oled live-kasiino fänn ning otsid mängukohta, kus sind premeeritakse hea õnne eest rikkalikult, võib Paf sulle hästi sobida.