No Account Bet

Välismaise nimega No Account Bet kasiino on tegelikult eestlastele lähedasem kui arvata võiks. Kasiino omanik ja haldaja on ei keegi muu kui tuntud Paf kasiino ettevõte, seega on No Account Bet sama usaldusväärne ja tugev kasiino nagu Paf. Ainus erinevus on aga see, et kasiinos saab mängida ilma, et peaksid endale üldse kontot avama. Tee lihtsalt sissemakse ja asu mängima! Naudi esimesel sissemaksel ka kasiino tervitusboonust.

No Account Bet

100% boonus kuni 200€

No Account Bet

No Account Bet on värske Eesti kontovaba kasiino, kus saad nautida spordipanuseid ja kasiinomänge ilma kontot avamata. Registreeru ja naudi ka esimese sissemakse boonust!

Plussid

 • Kiire ja lihtne registreerumine panga kaudu
 • Kvaliteetsed spordipanused
 • Mobiilne ja kasutajasõbralik

Miinused

 • Boonuseid võiks olla rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

No Account Bet Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Paraku tuleb tunnistada, et No Account Bet pole just kõige boonuserikkam kasiino Eestis. Kasiinol on varuks ainult üks kasiinoboonus, mis on mõeldud uutele mängijatele, st neile, kes pole kunagi No Account Bet kasiinosse sisse loginud ja sissemakset teinud. Oma esimesel sissemaksel saad kuni 200€ ulatuses kasiinoboonust, vastavalt oma sissemakse suurusele. Kasiino pakub ka iganädalast cashback-boonust, kuid sellega ka boonusevalik piirdub.

Õnneks on boonuse tingimused üpris mõistlikud:

 • Boonus tuleb läbi mängida 25-kordselt;
 • Boonusraha on mõeldud kasutamiseks ainult slotikates;
 • Boonuse läbimängimiseks on aega 10 päeva ning pane tähele, et pakkumine tuleb aktiveerida 7 päeva jooksul pärast sissemakse tegemist.

Kuna kasiino on üsna uus, siis tasub ikkagi pakkumistel silma peal hoida – kunagi ei tea, millal võib mõne laheda võimaluse otsa sattuda.

Mänguvalik ja kasutajasõbralikkus

Nagu nimest võib arvata, on No Account Bet igas mõttes kasiino, mis on mõeldud panuste tegemiseks (ja seda kontovabalt). Sestap leiab kasiinost kolm peamist mängukategooriat:

 • Spordiennustused
 • Kasiinomängud
 • Live-kasiino

No Account Bet on üks väheseid kontovabasid kasiinosid Eestis, kus saab teha täies ulatuses spordipanuseid. Sul on ligipääs sadadele spordisündmustele, parimatele liigadele ja isegi live-panustele. Spordialade hulgas on eriti esile tõstetud jalgpall, korvpall, jäähoki, tennis ja talisport, ent spordialasid on kokku mitukümmend.

Kasiinolehelt leiab kolm peamist põnevat kategooriat:

 • Slotimängud
 • Lauamängud
 • Jackpotimängud

Viimane on kahtlemata kõige meeliülendavam, kuna No Account Bet sisaldab suuri progressiivseid jackpotimänge NetEnti valikust: Hall of Gods ja Mega Fortune on mõlemad olemas.

Slotimänge on kokku kasiinos mitusada, nende hulgas kõik armastatud mängud: Starburst, Book of Dead, Bonanza, Deadwood, Megaways-slotid, Ramses Revenge ja teised.

Lõpetuseks on kasiinos ka hulk live-kasiino laudasid Evolution Gamingult ja Authentic Gamingult. Blackjack, rulett ja baccarat on parima valikuga, igaüks sisaldades mitmeid erinevaid versioone. Muuhulgas on laudade panuselimiidid mõistlikud – saab teha ka väga pisikesi panuseid, seega tervitab see live-kasiino igat masti mängijaid.

Klienditeenindus

Põhiline viis, kuidas No Account Bet kasiinos ühendust saada, on portaalis oleva vestlusakna kasutamine. Ehkki päris igal ajal ei pruugi abi saada, on kasiino klienditeenindus siiski piisavalt tõhus ja kiire ning enamike mängijate jaoks ei tohiks vastuste saamine olla oluline peavalu.

Miinusküljelt pole No Account Betis korralikku abikeskuse lehte, mis tähendab, et küsimuste korral peadki võtma klienditeenindusega ühendust. Seega ei saa öelda, et kasiino klienditeenindus oleks just parim maailmas, kuid siiski peaks see olema piisav abi saamiseks.

Sisse- ja väljamaksed

No Account Beti suurim eelis ja kõige omapärasem osa on maksesüsteem. Nagu nimigi ütleb, on tegemist kontovaba kasiinoga – spordipanuste tegemiseks või slotikate mängimiseks ei pea sa kunagi avama endale kasiinokontot. Selle asemel käib kõik hoopis niimoodi:

 1. Klõpsa No Account Bet kasiino lehel nuppu “Tee sissemakse”.
 2. Sisesta summa ja vajuta uuesti nupule “Tee sissemakse”.
 3. Vali oma kodupank (Swedbank, SEB, LHV või Luminor).
 4. Logi panka sisse ja kinnita makse, just nagu tavalise pangamakse puhul.
 5. Naase kasiinosse ja sinu “konto” kui selline on avatud.

Kui tahad hiljem mängimist jätkata, pead uuesti panga kaudu sisse logima ja sinu progress on säilitatud. Panga kaudu toimetades puudub ka vajadus igasuguse isikutuvastuse järel, kuna sinu isik on juba sisuliselt tuvastatud – ainult üks isik saab ühe panga kaudu sisse logida. Lihtne ja loogiline!

Pangapõhine süsteem tähendab samal ajal ka seda, et kasiinos ei saa teha sissemakseid e-rahakottide kaudu, mistõttu on kogu sinu mänguharjumus kenasti pangakontol nähtav. Seepärast ei sobi No Account Bet neile, kes soovivad kasiinomänge hoida lahus oma pangakonto väljavõttest.

Turvalisus

No Account Bet tundub pealtnäha nii teistsugune, uus ja omamoodi kasiino, et seda ei oskaksi ühendada teiste Eesti firmadega. Siiski aga on kasiino loodud AS Paferi poolt, mis juhib Eestis ülipopulaarset Paf kasiinot. Välimuse järgi ei saa küll neid kahte omavahel ühendada, kuid kuna Pafer on selle kasiino taga, võib ka usaldada portaali kvaliteeti.

Muidugi tähendab see ühtlasi, et No Account Bet on täielikult litsentseeritud kasiino, kus mängides oled sa igati kaitstud Eesti seadusandluse alusel. Kasiino teeb koostööd tunnustatud mängutootjatega, vähendades veelgi igasuguseid kahtluseid. Tegemist on igal juhul turvalise veebikasiinoga.