Kingswin

Kingswin kasiino on Eestis litsentseeritud online hasartmängude korraldaja, kelle puhul torkab silma põnev temaatika: kasiino lubab pakkuda mängukogemust, mis on sobiv kas või kuningatele. Üks portaali suurimaid eeliseid on põnev VIP-programm, mille kõrgeimatel tasanditel on võimalik endale saada lausa tasuta luksusauto! Selle kõige kõrval pakub kasiino ka mitmekesist mänguvalikut, mis sobib igale maitsele.

Kingswin

555€ või 1 BTC tervitusboonusena

Kingswin

Kingswin kasiino pakub sadu kasiinomänge, põnevat VIP-programmi ja rikkalikke boonuseid, mida võib lunastada isegi Bitcoinides.

Plussid

 • Mitmekesine mänguvalik
 • Registreeritud ja litsentseeritud Eestis
 • Rikkalike auhindadega VIP-programm
 • Palju boonuseid

Miinused

 • Klienditeenindus ei pruugi olla eestikeelne
 • Läbimängimistingimus on üsna kõrge

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Kingswin Info

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Kingswin on boonusterohke kasiino, kust leiab pea iga nädal midagi uut ja põnevat. Lisaks VIP-programmile on kõige olulisem aga tervitusboonus, mida saab nautida iga uus mängija.

Kingswini tervitusboonus on üsna eriline kahel põhjusel: esiteks on see mõeldud suisa 5 esimesele sissemaksele ning teiseks on võimalik saada boonuseid hoopis bitcoinides. Esimese viie sissemaksega on võimalik saada kas 555 euro või 1 BTC väärtuses boonuseid ning lisaks ka 155 tasuta keerutust. Boonus aktiveerub järgmiselt:

 • esimesel sissemaksel on võimalik saada 100 eurot boonust (100%-ne sissemakseboonus). Alternatiivina võib saada 300 mBTC-d ja 55 tasuta keerutust;
 • teisel sissemaksel võib saada 50%-se sissemakseboonuse 50 euroni või 100 mBTC-d;
 • kolmandal sissemaksel võib saada kuni 250 eurot boonust (25%-ne boonus) või 200 mBTC-d;
 • neljandal sissemaksel võib saada 200%-se boonuse 55 euroni või hoopis 100 mBTC-d;
 • viimasel ehk viiendal boonusele kvalifitseeruval sissemaksel võib saada taaskord 100%-se sissemakseboonuse 100 euro ulatuses või 300 mBTC-d ning 100 tasuta keerutust.

Boonusega on seotud ka mõningad tingimused: sissemakse peab olema vähemalt 20-eurone või 50 mBTC suurune ning boonused tuleb ka läbi mängida 40-kordselt enne, kui on võimalik võidud ja boonuse summa välja kanda.

Sellele erilisele tervitusboonusele lisaks jagab Kingswin tihtipeale tasuta spinne erinevatele uutele mängudele, seega võib olla kindel, et igavaid hetki kasiinos ette ei tule.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Kingswin kasiino mänguvalikus ei pea samuti pettuma: portaalis on tõeliselt mitmekesine valik, mis sisaldab kümneid põnevaid slotikaid ja ka klassikalisi lauamänge. Mängud on jaotatud nelja kategooriasse:

 • Live – selles kategoorias on kümmekond live-kasiinolauda, nende hulgas live rulett, blackjack, pokker, keno ja baccarat;
 • Slotid – slotimängude valik on Kingswinis kõige suurem. Sellest kategooriast leiab kõike alates klassikalistest slotikatest nagu Lucky Lady’s Clover ja Cash of Kingdoms kuni põnevate videoslottideni nagu Reel Talent, Castle Builder ja Book of Pyramids;
 • Jackpotimängud – see kategooria paneb iga mängija südame kiiremini põksuma, kuna kokku on kogutud suuremate jackpottidega slotikad. Nende hulgas on mitmed kuulsad slotikad nagu näiteks Tunzamunni, Treasure Nile ja Mega Moolah, mis on kõik tuntud hiiglaslike võitude poolest;
 • King’s Choice – selles kategoorias on Kingswini poolt esile tõstetud mängud, mis võivad pakkuda mõnusamaid mänguelamusi või sobivad lihtsalt paremini hooajaga.

Kingswini mänguvalikut saab filtreerida isegi veelgi rohkem. Mängulehel on võimalik näha mänge ka üksnes näiteks tootja järgi või tähestiku järjekorras, muutes sobiva mängu leidmise eriti lihtsaks. Tootjate hulgas on seejuures mitmed tuntud nimed, kelle mängud on üle maailma leidnud rohkelt mänge: MrSlotty, iSoftBet, Quickfire, Ezugi ja Endorphina on ühed tootjatest, kelle mänge saab Kingswinis nautida.

Portaal on seejuures väga kasutajasõbralik, võimaldades mänge ja infot leida väga hõlpsalt. Mänguvalik on välja toodud üheskoos kõikide filtreerimisvõimalustega juba otse avalehel ning sama kasutajasõbralik on ka lehe mobiilne versioon.

Klienditeenindus

Küsimuste korral on võimalik Kingswinilt abi küsida üsna hõlpsalt. Portaal kasutab live-klienditoe võimalust, mistõttu saab klienditoega ühendust üsna kiirelt. Samuti on loodud ka põhjalik abikeskuse lehekülg, kus on kirja pandud vastused enim levinud küsimustele, sealhulgas on kaetud nii maksete, boonuste kui ka konto sätetega seonduvad küsimused.

Kui KKK-sektsioon ja kogu veebileht ise on eestikeelsed, siis miinusküljelt võib juhtuda, et Kingswini klienditeenindus ei ole eestikeelne. See-eest on see aga kiire ja tõhus, seega ei pruugi keeleprobleem niivõrd häirida.

Sisse- ja väljamakseviisid

Sisse- ja väljamaksete tõhusus on üks Kingswini suurimaid eeliseid, ületades nii mõndagi teist Eesti kasiinot. Ühena vähestest pakub Kingswin võimalust teha nii sisse- kui väljamakseid Bitcoinides – minimaalne summa on 5 mBTC-d.

Teiste maksevõimaluste hulgas on veel Swedbank ja SEB pangalingid, krediitkaardid, Skrill ja Neteller ning Paysafecard. Kõigi nende puhul on minimaalne sissemakse suurus 10 eurot, maksimaalne 4000 eurot ning väljamaksete minimaalne limiit 20 eurot. Ühe olulise plussina ei võta Kingswin ei sisse- ega väljamaksetelt mitte mingit teenustasu.

Turvalisus

Kingswin näib küll olevat välismaise olemusega kasiino, kuid tegelikult haldab kasiinolehte Eestis registreeritud ettevõte Kingswin Online. Kasiinol on ka Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud ametlik tegevusluba, mis tõestab kasiino usaldusväärsust.

Lisaks teeb Kingswin koostööd üksnes mainekate mängutootjatega, kes on mujalgi maailmas üsna tuntud. Lisades juurde fakti, et kasutatakse ka turvalisi maksemeetodeid ning kogu portaal on kaitstud turvaprotokolliga, võib julgelt uskuda Kingswini turvalisust.

Kingswin sobib hästi neile, kes otsivad vaheldust ning soovivad mängida kasiinos, kus on potentsiaali tõusta mängimise ajal VIP-programmi tasanditel aina kõrgemale, saades ühel päeval kasiino tõeliseks kuningaks.