Kas kasiinoboonused on loodud mängijate või kasiinode jaoks?

Kas kasiinoboonused on loodud mängijate või kasiinode jaoksPea iga inimene, kes on kunagi külastanud kasiinot või on kas või näinud internetis brausides online kasiinode reklaame, on kursis sellega, kuivõrd olulisel kohal on kasiinodes erinevad kasiinoboonused. Alustades tasuta keerutustest, lõpetades sissemakseboonustega – boonuseid pakutakse igale mängijale ning taolised pakkumised ja kampaaniad on selgelt igas kasiinos au sees.

Samamoodi on igaüks kursis sellega, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Miks peaks siis midagi nii vastuolulist nagu seda on kasiino pakkuma inimestele midagi, mis näib just nimelt nagu tasuta lõuna? Kus on konks ning kas boonuste kasutamine on üldse okei?

Tasuta lõunaid ei ole tõesti olemas – ka boonustel on omad tingimused

Arusaadavalt tekitavad kasiinoboonused omajagu kõhkluseid, kui sa pole nendega varem kokku puutunud. Olgu siinkohal aga mainitud, et Kasiinoboonused.ee lehel mainitud Eesti kasiinod on kõik tegevusloaga kasiinod, mis tähendab, et tegemist on igati õiguspäraste ja seaduskuulekate mängukohtadega.

Rõhutasime seda, kuna seaduspärastest kasiinodest ei leia ühtegi “trikiga” boonust. Igal boonusel ongi omad tingimused ning taoliste tingimuste täitmise järel on võimalik endale saada boonus. Isegi, kui boonust reklaamitakse sõnaga “tasuta”, ei tähenda see, et boonus antakse ära ilma igasuguste lisatingimusteta.

Kõige levinumalt on boonuse saamiseks vaja täita järgnevad nõuded (olenevalt boonusest ja kasiinost):

  • pead registreeruma kasiinos: vahel võid saada täiesti tasuta sissemakseta boonuseid, kuid seda tingimusel, et registreerud ja avad endale kasutajakonto (raha kandmist sellise sissemakseta boonuse puhul ei nõuta);
  • tuleb teha sissemakse teatud summas: suurem hulk boonustest on sissemakseboonused, mille saamiseks tuleb teha sissemakse. Boonus on sellisel juhul lihtsalt kingitus selle eest, et tegid ka sissemakse;
  • boonuse summa kättesaamiseks tuleb täita erinevaid tingimusi, nende hulgas läbimängimisnõue.

Need tingimused ongi boonuste nö konks – igal boonusel on oma tingimus ning vastava tingimuse täitmisel saab ka boonuse. Seega on boonuspakkumised täiesti legitiimsed, kuid nende nautimiseks tuleb järgida kasiino reegleid.

Boonused on kasulikud nii kasiinole kui mängijale

Mõned mängijad mõtlevad jällegi, kas boonuse kasutamisel on üldse mõtet. Miks üldse selliseid nö tasuta boonuseid jagatakse, kui nende jaoks tuleb veel vaeva näha?

Tingimused on loodud eelkõige selleks, et mängijad ei kuritarvitaks kasiino heldust. On ju arusaadav, et tasuta boonused võivad olla petturite jaoks ahvatlevad ning selle asemel, et nautida boonust õiglaselt ja ausalt, võidakse luua 10 erinevat kontot boonuse kuritarvitamiseks. Seepärast peavadki kasiinod looma selliseid piiranguid, et hoida boonuse kasutamine ausana.

Boonus on samas aga kasulik nii mängijale kui ka kasiinole. Olenevalt boonusest võidab kasiino endale uue mängija ning võib mõistagi saada ka omajagu käivet, kui uus mängija teeb sissemakseid. Klientide mängima meelitamine ongi peamine põhjus, miks kasiinod üldse boonuseid pakuvad.

See aga ei tähenda, et boonused poleks kuidagi kasulikud mängijatele. Taolised boonused annavad mängijale riskivaba võimaluse nautida kasiino pakutavat. Kasutades tasuta spinne saab uurida uusi mänge ja teha mänguvoore tasuta, kasutades boonusraha ei pea oma rahakotti kurnama mängides.

Kasiinoboonused pole loodud üksnes kasiino hüvanguks, need on samamoodi kasulikud ka mängijatele: see on täielikult võit-võit olukord.

Seega kui järgmine kord kahtled boonuse kasutamises või mõtled, et tegemist on kasiino ahne püüdlusega kliente meelitada, tea, et boonused on tegelikult sama kasulikud ka mängijatele ning isegi, kui boonus tuleb teatud tingimustega, on see lihtne viis, kuidas tutvuda kasiino pakutavaga.