GrandX

GrandX kasiino on tuntud paljude eestlaste jaoks ühel põhjusel: see online kasiino kuulub Grand Prix füüsiliste kasiinode juurde, pakkudes samasuguseid mänguelamusi internetiportaali vahendusel. Tegemist on ühega vähestest Eesti internetikasiinodest, mis pakub üksnes klassikalisi kasiinomänge, st puudub spordiennustuste funktsioon. Lisaks üllatab kasiino ka väga unikaalse mänguvalikuga, millesarnast ei leia ühestki teisest Eesti kasiinost.

GrandX

1000€ sissemakseboonust

GrandX

GrandX avab igale mänguhuvilisele kümned klassikalised kasiinomängud ning annab lisaks ka kuni 1000 eurot kasiinoboonust + 250 tasuta spinni igale uuele tulijale.

Plussid

 • Väga unikaalne mänguvalik
 • Lai makseviiside valik
 • Lihtne ja kasutajasõbralik veebidisain
 • Üsna suur tervitusboonus

Miinused

 • Kõrge läbimängimisnõue
 • Mänge võiks olla mõnevõrra rohkem

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

GrandX Info

 • Kasiino: GrandX
 • Veebisait: grandx.com
 • Alustatud: 2011
 • Riik: Eesti
 • Deposiidiboonus: 1000€

Kasiinoboonused ja -kampaaniad

Nii nagu GrandX mänguvalik on üsna klassikaline, on ka portaalis leiduvad kasiinoboonused väga traditsioonilise olemusega. Siiski ei puudu aga magus tervitusboonus, mida saab kasutada iga uus registreeruja: kasiino võib anda igale uuele tulijale maksimaalselt 1000 eurot boonust pluss kuni 250 tasuta spinni kolmele erinevale slotikale.

GrandX tervitusboonuse näol on tegemist 4-astmelise tervitusboonusega, mis on mõeldud 4 esimesele sissemaksele. Päris esimesel sissemaksel saab kasutada 100%-st boonust kuni 300 euro ulatuses ning sellele lisandub veel 100 tasuta spinni. Järgnevatel sissemaksetel saab kasutada 50%, 60% ja 70% boonuseid ja tasuta keerutusi. Peamine reegel on üksnes minimaalse sissemakse suurus: sissemakse peab olema vähemalt 10-eurone.

Pane tähele, et boonuse läbimängimisel on ka mõned piirangud – taoliste tingimustega saab tutvuda kasiino kodulehel. Igal astmel võib olla pisut erinev läbimängimisnõue, mis tuleb täita enne, kui saad boonusraha kasiinost välja kanda.

Tervitusboonus on kahtlemata ahvatlev võimalus, mis annab mängimiseks pisut lisaraha. Sellele boonusele lisaks on kasiinos pidevalt ka hooajalisi boonuskampaaniaid, mille raames on võimalik saada lisaboonuseid, kuid tervitusboonus on midagi, mida saab igal juhul kasutada iga uus tulija, kes teeb vähemalt 10-eurose sissemakse.

Mänguvalik ja kasiino kasutajasõbralikkus

Mänguvalik on GrandX online kasiino tugevaim külg, eelkõige valiku unikaalsuse tõttu. Kui enamus Eesti internetikasiinosid edastavad suuremas osas eelkõige Net Entertainmenti slotikaid, siis GrandX teeb koostööd Amaticuga, kelle toodang eristub klassikaliste teemade ja graafika poolest.

GrandX lehel pole küll kõige laiem mänguvalik, kuid see-eest on midagi igast kategooriast: leidub hulgaliselt slotikaid, olemas on mõned videopokkerid ja lauamängud. Ühe põneva kategooriana on eraldi liigitatud puuviljaslotid, mis viivad mängija nostalgilisele mänguteele. Sellest alamkategooriast leiab kõige ehtsamad mänguautomaadid nagu näiteks Bells On Fire, Allways Fruits, Fortuna’s Fruits ja Hot 81 üheskoos teiste „Hot“ seeria slotikatega. Teemad nagu puuviljad, mütoloogia, printsessid ja õnn on kõik esindatud erinevates mängudes.

Üks eeliseid, mille poolest sobib GrandX eriti hästi neile mängijatele, kes pole varem kokku puutunud internetikasiinodega, on portaali väga lihtne ülesehitus. Otse kasiino avalehel on näha nii mängude kategooriad kui ka esiletõstetud mängud, seega on väga lihtne leida enda jaoks sobiv mäng, ilma, et oleks vaja rohkelt ringi klõpsida. Mängule vajutades on võimalik veel ka valida, kas soovid mängida pärisraha eest või tasuta, juhul, kui soovid riskivabalt katsetada mängu olemust.

Sama lihtne on leida portaalist kogu infot nii boonuste kui muude tingimuste kohta, seega on GrandX suurepärane valik neile, kes pole väga palju varasemalt online kasiinodes mänginud.

Klienditeenindus

Grand Prix kasiinod on Eestis tegutsenud juba aastaid ning sestap pole vaja ka muretseda, et GrandX online kasiino klienditeeninduse kvaliteet oleks kuidagi vilets – kasiino on oma juured tugevalt Eesti kasiinomaastikusse kinnitanud, omades ka väga adekvaatset klienditeenindust.

Klienditeenindusega kontakteerumiseks tuleb üksnes klõpsata ülemises menüüs nupule „Abi“, misjärel on koheselt võimalik täita kontaktivorm oma küsimuse edastamiseks. Kiireloomulistele küsimustele saab vastuseid ka portaali live-chati vahendusel või uurides KKK-sektsiooni, kus on välja toodud vastused enim levinud küsimustele.

Sisse- ja väljamakseviisid

GrandX online kasiino rakendab sisse- ja väljamaksete töötlemisel mitmeid makseviise, mis on Eesti mängijatele tõenäoliselt juba üsna tuntud. Peamisteks makseviisideks on:

 • krediitkaardid;
 • SEB, Swedbank ja Coop panga pangalingid;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
 • Paysafecard – selle kaudu saab teha üksnes sissemakseid.

GrandX ei võta seejuures mitte mingit tasu ühegi makseviisi korral. Minimaalselt saab kasiinosse kanda korraga 5 eurot, e-rahakottide puhul 10 eurot ning sissemaksed on kohesed. Väljamaksete töötlemine võib võtta pisut kauem aega, enamasti 1-4 päeva ning krediitkaartide puhul umbes nädalake.

Turvalisus

Nagu eelnevalt mainitud, siis GrandX on seotud Eestis levinud Grand Prix kasiinodega, mis leiduvad pea igas Eesti nurgas. Kasiinot haldab Eestis registreeritud ettevõte OÜ IMG Kasiinod, kellel on ka ametlik tegevusluba Maksu- ja Tolliameti poolt. Sestap pole sugugi põhjust kahelda kasiino usaldusväärsuses, kuna tegevusluba kinnitab, et tegemist on reaalse mängukohaga, mis järgib seaduse nõudeid.

Kõike ülaltoodut arvestades on GrandX hea kasiino neile, kes hindavad lihtsat ja klassikalist mängukogemust ning otsivad kasiinot, mis pakub kõike seda ja enamatki.