Goalbet

Goalbet on Austriast pärit spordiennustuste korraldaja, kes sai hiljuti Eestis ametliku tegevusloa ning pakub seega nüüd spordipanustamise võimalust ka Eesti mängijatele. Ettevõte on täielikult keskendunud spordipanuste korraldamisele ning pakub üksnes panustamisvõimalust, live-panuseid ja omapärast TVBet funktsiooni. Selle kõigega üheskoos saab nautida ka korralikke boonuseid ja isegi Cashout-funktsiooni, mis muudab spordipanustamise veelgi nauditavamaks.

Goalbet

100€ boonust 100% ulatuses esimesel sissemaksel

Goalbet

Goalbet pakub professionaalseid spordipanuseid, kõrgeid koefitsiente ja rikkalikke boonuseid, sealjuures isegi lojaalsusprogrammi.

Plussid

 • Väga palju võimalusi spordipanustamiseks
 • Olemas lojaalsusprogramm
 • Pakutakse Cashout-funktsiooni
 • Olemas Eesti tegevusluba

Miinused

 • Makseviise võiks olla rohkem
 • Puuduvad tavalised kasiinomängud

Hinnang

Klienditeenindus

Mänguvalik

Makseviisid

Kasutajasõbralikkus

Goalbet Info

Boonused ja kampaaniad

Kuna Goalbet on pannud kogu oma tegevuse rõhu spordipanuste korraldamisesse, leiab portaalist mitmeid boonuspakkumisi ja kampaaniaid, mis on seotud spordipanustega.

Üks olulisimaid pakkumisi on mõeldud uutele mängijatele, kes avavad Goalbetis konto ning teevad oma esimese sissemakse: see sissemakse duubeldatakse kuni 100 euro ulatuses ehk teisisõnu, portaal pakub 100% boonust esimesele sissemaksele. Pakkumine on saadaval juba 10-eurose sissemakse korral ning saadud summa tuleb vähemalt 5-kordselt läbi mängida vähemalt 1.5 koefitsiendi juures.

Goalbetist leiab ka mitmeid pakkumisi, mis on kogenud spordipanustajate jaoks eriti magusad võimalused. Üks sellistest pakkumistest on Cashout funktsioon, mis annab võimaluse oma panus nö tagasi võtta, saades ikkagi osa võimalikust väljamaksest, just nagu oleksid ka tegelikult panusega lõpuni läinud. Cashout funktsioon on saadaval mitmete panusetüüpide puhul nagu näiteks alla/üle, händikäp, paaris/paaritu, 1X2 ja paljud teised.

Portaal pakub veel mitmeid muid kampaaniaid, sealhulgas igapäevaseid pakkumisi, 0% teenustasu valitud mängudele ning Parlay-boonust. Pühendunud mängijate jaoks on olemas isegi lojaalsusprogramm, mis võib anda kobedaid boonuseid lojaasetele mängijatele.

Mänguvalik ja kasutajasõbralikkus

Nagu mainitud, siis Goalbet ei ole internetikasiino, st seal ei ole slotikaid, lauamänge ega muud taolist. Mänguleht on täielikult pühendunud spordipanustele ja pakub üksnes 3 võimalust: klassikalisi spordipanuseid, live-panustamist ja TVBet funktsiooni.

Spordipanuste kategooriast leiab otseses mõttes sadu panustamisvõimalusi. Spordialade hulgast võib leida kõik alates levinud valdkondadest nagu jalgpall, korvpall, jäähoki jt kuni vähem levinud aladeni nagu sulgpall, Squash, rägbi ja muu taoline. Spordipanuste pealehel saab näha ka kõiki Goalbeti valikus olevaid liigasid, mis on liigitatud riigiti: mõistagi on olemas kõik rahvusvahelised suurliigad, kuid nendele lisaks vahendab Goalbet panuseid ka väiksematest liigadest. Olgu tegemist Türgi superliiga, Belgium Cup-i või Rumeenia liigaga – Goalbetis on kõik esindatud.

Liigade ja valdkondade rohkusele lisaks on ka panustamistüübid ise mitmekesised. Goalbetis saab ilma liialdamata teha panuseid põhimõtteliselt kõikidele võimalikele mängutulemustele:

 • 1X2;
 • alla/üle;
 • poolaeg/täisaeg, poolaja täpne tulemus, topeltvõimalus, poolajal kokku väravaid või kokku nurki;
 • händikäp;
 • kes võidab teatud seti;
 • kes skoorib viimasena;
 • ja palju palju muud.

Goalbetis saab teha ka reaalajas panuseid LiveBet funktsiooni vahendusel, kus on kõige prominentsemalt esindatud jalgpall.

Kui tekib aga tunne, et soovid spordile vaheldust, kuid soovid siiski panustada ühele või teisele tulemusele, tasub avada TVBet kategooria. Selles kategoorias on esindatud live-kasiino lauad, kus ehtne diiler mängib erinevaid mänge. Selle asemel, et sul oleks aga võimalus ise krupjeega mängida, saad sa hoopis panustada sellele, millise tulemusega mäng lõppeb.

Tänu kõikidele nendele võimalustele on Goalbet ühe panustaja jaoks tõeline unelmate täitumine. Ehkki traditsioonilised kasiinomängud Goalbetis puuduvad, ei ole see niivõrd suur mure nende jaoks, kes otsivad professionaalset spordipanuste korraldajat.

Klienditeenindus

Kui sul tekib küsimusi panuste tegemise, oma konto, sissemaksete või millegi muu osas, tuleb klõpsata vaid lehekülje ülaosas olevale nupule „Abi“ või „Kontakt“. Esimene suunab sind abikeskuse lehele, kus on vastatud mõningatele olulistele küsimustele. Osad vastused on inglisekeelsed – näib, et portaal pole veel täiesti tõlgitud. Sellest hoolimata peaks aga saama vastused kätte kõigele pakilisele.

Kui abikeskuse lehelt vastuseid ei saanud, saab Goalbeti klienditeenindusega ühendust võtta 24/7, saates kirja kontaktivormi kaudu või küsides abi vestlusakna kaudu. Telefonituge portaalis ei ole, kuid tänu pidevalt töötavale klienditeenindusele peaksid siiski saama küsimused vastatud väga kiirelt. Pea silmas, et Goalbeti klienditeenindus ei tööta üksnes nädalavahetustel, vaid esmaspäevast reedeni.

Sisse- ja väljamakseviisid

Kui on üks omadus, mille poolest jääb hetkel Goalbet veel teistele Eestis tegutsevatele spordipanuste korraldajatele alla, on see makseviiside rohkus ja paindlikkus. Nimelt ei ole momendil võimalik Goalbetis sisse- ega väljamakseid teha Eesti pangalinkide kaudu, vastupidiselt paljudele teistele Eestis tegutsevatele kasiinodele ja mängukohtadele.

Meelt ei tasu aga heita. Goalbet on rakendanud mitmeid teisi kiireid ja mugavaid makseviise nagu Skrill ja Neteller, MoneySafe, Paysafecard, MyChoice, paykasa ja muidugi ka krediitkaardimaksed. Kui sul on vähegi deebet-krediitkaart, millega saad muidu ka tasuda internetipangas, saad sama hästi kasutada oma pangakaarti. Goalbet lubab teha minimaalselt 30-euroseid sisse- ja väljamakseid, seda kõikide makseviiside korral.

Turvalisus

On täiesti arusaadav, et uue mängukoha puhul tekivad mängijatel teatud kahtlused selle osas, kuivõrd usaldusväärne see koht on. Goalbet on registreeritud Austrias, mis juba iseenesest on hea märk, arvestades Austria seadusandlust. Lisaks on Goalbetil ka ametlik tegevusluba Eestis, väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt, kes kontrollib Eesti hasartmängukorraldajate tegevuse legitiimsust.

Kõigele lisaks ei ole vaja ka muretseda oma andmete pärast, kuna kõike kaitstakse SSL-krüptsiooniga, mis krüpteerib kõik portaalis olevad andmed. Kokkuvõtteks on seega Goalbet igati usaldusväärne spordipanuste korraldaja, pakkudes pühendunud spordifännidele rohkelt panustamisvõimalusi ja muid eeliseid.