5 põhjust, miks live-rulett on parem kui videorulett

5 põhjust, miks live-rulett on parem kui videorulett

Kas on üldse olemas legendaarsemat kasiinomängu kui seda on rulett? Juba aastasadu inimesi hullutanud kasiinomäng on tugev tänase päevani. Aastate jooksul on ruletist loodud mitmeid erinevaid versioone, nende seas kõigile tuttav Ameerika rulett, ehkki klassikaline Prantsuse rulett on endiselt populaarseim.

Lisaks erinevatele mänguvariatsioonidele on tänapäeval laineid löömas live-rulett, mis ühendab endas kaks maailma: füüsilise kasiino ja virtuaalse internetikasiino. Live-kasiino mängud on osutunud äärmiselt populaarseteks, kuid peaaegu ükski mäng ei suuda ületada ruleti populaarsust ka live-kasiino mängusektsioonis.

Kuigi live-rulett on peaaegu identne arvutipõhise versiooniga, eelistavad ikkagi paljud inimesed live-versiooni. Miks? Alljärgnevalt avaldame mõned potentsiaalsed põhjused, mis peituvad selle salapärase mängu veelgi salapärasema populaarsuse taga.

1. See pole nii monotoonne

Arvutipõhine rulett on küll väga lihtne ning võimaldab mängida rahumeeli omas tempos, kuid sellel on ka üks oluline miinus: see muutub väga üksluiseks. Kui sa pead lihtsalt pidevalt vajutama ühele nupule, muutub rulett väga monotoonseks juba tunnikese jooksul ning varsti avastad, kuidas oled täiesti tüdinud.

Seda probleemi ei teki aga live-ruletis, kus sulle pakuvad seltsi teised ruletitoas olevad mängijad ning muidugi ka professionaalne krupjee, kes kogu mängu juhib. Ruletti on palju lihtsam jälgida siis, kui sa ei pea lihtsalt tuimalt arvutiekraani vaatama, vaid sul on seltsiks teised inimesed.

2. Sa õpid mängu paremini tundma

Nii ruletiprogrammid kui ka live-rulett on oluliselt paremad algaja mängija jaoks kui ehtne füüsilise kasiino rulett, kuna sul on rohkem aega mõelda ja teha oma panuseid. Tempo on rahulikum ning kuna ka panused on üsna madalad, on sul rohkem võimalust mänguga harjuda.

Live-rulett on kohati aga algaja jaoks veel parem kui arvutipõhine versioon. Kui programmi puhul pead sa ise välja selgitama erinevad mõisted ning kogu mängu kulgemise, siis live-ruletis juhendab sind professionaalne krupjee, kes teeb iga sammu selgeks ning aitab sul paremini aru saada, kuidas rulett töötab.

Mis aga kõige parem – kuna live-rulett on sisuliselt üks-ühele samasugune nagu füüsilise kasiino rulett, on sul pärast live-ruleti mängimist ka julgem liituda füüsilises kasiinos oleva ruletilauaga, kuna oled põhimõtteliselt juba seda mänginud.

3. See on usaldusväärsem

Olgu siinkohal kõigepealt selgeks tehtud üks asi: ka arvutiprogrammid, mis on genereerinud ruleti kasiinos, on täiesti usaldusväärsed. Ruletiprogrammid, nagu kõik teised kasiinomängud, põhinevad juhuslike numbrite generaatoril, mis loovad pidevalt uusi kombinatsioone. See tähendab, et mängu ei ole võimalik petta ning isegi kasiino ise ei saa midagi teha selleks, et mängu kuidagi “kallutada”.

Kui rääkida aga usaldusväärsusest, siis live-rulett annab lihtsalt autentsema tunde. On ju kuidagi palju mõnusam mängida lihast ja luust inimesega, mitte arvutiga. Pealegi, sa näed iga liigutust omaenda silmaga – sa näed, kuidas ruletipall veereb ning kus see seisma jääb. Ehkki sisuliselt pole usaldusväärsusel mingit erinevust nende kahe ruletiversiooni puhul, annab live-rulett parema tunde.

4. See on huvitavam

Nagu juba eelnevalt mainitud, siis live-rulett ületab arvutiruletti puhtalt juba oma interaktiivsuse poolest.

Selle asemel, et peaksid lihtsalt vaatama, kuidas ekraanil näidatakse infotekste panuste tegemise ja võidukombinatsioonide kohta, saad kuulata krupjee juhiseid. Arvutirulett võib muutuda niivõrd igavaks, et paneb sind lausa haigutama, kuid interaktiivsem live-rulett hoiab sind pidevalt põnevil.

5. Sa saad suhelda teiste mängijatega

Inimesed on oma loomuselt suhtlejad. Kellele meist siis meeldiks mängida üksi, iseendaga?! Mitte paljudele.

Internetikasiinos mängimine võib vahel tunduda üsna üksildase tegevusena, kuna mängukogemust pole kellegagi jagada. Oled lihtsalt sina ja arvutiekraan. Live-kasiino muudab seda täielikult, tuues internetikasiinosse juurde interaktiivset suhtlust teiste mängijate ja krupjee näol.

Live-ruletis on võimalik samal ajal suhelda vestlusakna kaudu ka teiste mängijatega, just nagu ehtsas kasiinos. Samal ajal kui krupjee keerutab ruletiratast, saad sa üheskoos teiste mängijatega toredalt aega veeta ja hoida pöidlaid pihus.

Nagu näed, siis live-ruletil on rohkelt eeliseid. Kui sa pole veel seda proovinud ja oled seni mänginud üksnes arvutiversiooni, siis on tagumine aeg asja muuta!