3 põhjust, miks online bingo on parem kui tavabingo

3 põhjust, miks online bingo on parem kui tavabingoBingo on mäng, mida ei pea just palju tutvustama: kõik eestlased on kursis Bingo Lotoga, mis haarab rahvamasse igal nädalal uue loosimisega.

Millega aga paljud kursis ei ole, on fakt, et bingot saab mängida ka internetis, kasutades internetikasiinode pakutavaid bingotubasid. Internetibingo on olemuselt väga sarnane tavalisele: ka internetis mängides on sul bingopilet, millele on märgitud erinevad numbrid ning mäng koosneb erinevate juhuslike numbrite loosimisest.

Mõne põhjuse tõttu võib aga internetibingo olla isegi parem, kui füüsiline bingo. Siin on paar põhjust, mida võiksid kaaluda, kui internetibingo on sinu jaoks veel uus territoorium.

1. Internetibingo on alati saadaval

Mis muudab internetibingo eriti ahvatlevaks on asjaolu, et sa ei pea ootama tervet nädalat selleks, et bingot mängida. Sugugi mitte! Internetikasiinod on avatud 24/7 ning veelgi enam, bingotubades toimub kogu aeg loosimisi.

Enamikes bingot pakkuvates kasiinodes on mitu erinevat bingotuba, kus toimuvad erinevate panuse suurustega või mõnel muul moel erilaadsed bingomängud. Igas toas toimuvad mängud mõne minuti järel – põhimõtteliselt pead ootama nii kaua, kuni eelmine mänguvoor on läbi.

See tähendab, et bingo loosimised toimuvad kogu aeg ning sa ei pea ootama mitu päeva bingo mängimiseks.

2. Internetibingo on mitmekesisem

Nagu mainitud eelmises punktis on internetikasiinodes mitmeid erinevaid bingotubasid. Bingotoad võivad erineda selle poolest, kui suure panusega saab seal toas mängida (st kui kallid on bingopiletid) või mõne funktsiooni poolest, nt kuidas loositakse palle või milline on bingo üldine temaatika.

Üks on aga selge: internetis bingot mängides on võimatu igavleda! Kui tüdined ühest variandist, võid alati valida mõne teise. Mitmekesisus on kahtlemata üks internetibingo tugevusi.

3. Internetibingos on turniire, kampaaniaid ja boonuseid

Kolmas põhjus, mis meelitab bingosõpru internetikasiinodesse, on hulk erinevaid kampaaniaid ja boonuseid. Online kasiinod pakuvad mängijatele palju erinevaid boonuspakkumisi, ikka selleks, et rohkem mängijaid enda kasiinosse meelitada. Bingo pakkumiste seast võib leida tasuta pileteid, tasuta mänguvoore või rahalisi auhindu, lisaks korraldatakse tihti turniire ja muud taolist – nii on võimalik konkureerida teiste mängijatega ja võita rahaauhindu.

Tavabingo puhul on võimalik võita jackpotte, kuid tasuta bingopileteid või muid eripakkumisi just nautida ei saa.

Need kolm põhjust pole küll kaugeltki ainsad põhjused, miks valida internetibingo, kuid kui oled tüdinud nö vanakooli bingost, tasub proovida internetis olevat varianti. Kui tahad leida kvaliteetsed bingotoad, võid vaadata Paf kasiino bingovõimalusi – lisaks põnevale mängukogemusele ootavad sind mitmed boonused!