Arvustused

Kingswin online kasiino

Kingswin

Kingswin kasiino on Eestis litsentseeritud online hasartmängude korraldaja, kelle puhul torkab silma põnev temaatika: kasiino lubab pakkuda mängukogemust, mis on sobiv kas või kuningatele. Üks portaali suurimaid eeliseid on põnev…

GrandX online kasiino

GrandX

GrandX kasiino pakub klassikalist mängukogemust tänu kümnetele traditsioonilistele slotikatele. Lisaks saab iga mängija nautida 250-eurost rahaboonust.

Tonybet.ee kasiino

Tonybet

Tonybet kasiino pakub mängijatele sadu slotikaid, professionaalseid spordipanuseid ja eksklusiivset Hiina pokkerit. Uue mängijana saad aga osa lausa 200-eurosest boonusest, mis sisaldab ka 110 tasuta spinni, neist 10 spinni sissemakseta.

Chanz.ee kasiino

Chanz

Chanz kasiino on Eesti kasiinode ridadesse lisandunud küll üsna hiljuti, kuid on leidnud palju pooldajaid tänu omapärasele nišile – tegemist on nö sotsiaalse kasiinoga, mis seob omavahel kasiinos mängimise ja sõpradega ajaveetmise. Lõbus kasiino pakub ka rikkalikke boonuseid, meelitades mängijaid ühe Eesti suurima boonusega: uutele mängijatele antakse lausa 1000 eurot boonusraha ning ka 100 tasuta spinni.

Unibet.ee kasiino

Unibet

Auhinnatud internetikasiino Unibet pakub võrratuid spordipanustamise võimalusi ja ligi 500 erinevat kasiinomängu. Uusi mängijaid kostitatakse lisaks mänguvalikule ka kuni 100-eurose boonusega ning 5 tasuta keerutusega Starbursti slotikale.

Paf.com kasiino

PAF

Soomest pärit kasiino Paf lummab mängijaid oma teistsuguse lähenemisega kasiinondusele. Kõigile uutele Pafi mängijatele jagatakse lahkelt ka kingitusi, mille hulgas on näiteks 200 tasuta keerutust ja palju muud igale mängukategooriale.

Optibet.ee kasiino

Optibet

Eesti tegevusloaga internetikasiino Optibet on tuntud laia mänguvaliku ja meeletute kampaaniate poolest. Uue mängijana saad sa kasiinos endale lausa 300 eurot ning ka 270 tasuta spinni.

Olybet.ee kasiino

Olybet

Eesti vanim internetikasiino OlyBet pakub võimalust mängida sadu mänge ja saada endale tuhandeid eurosid boonustega – uutele mängijatele antakse 500 eurot boonust ilma deposiidi nõudeta.